zachmurzenie umiarkowane
15°
12°
środa
Zmiany kadrowe w zawierciańskiej jednostce Policji
10 lutego 2020 r. | 11:29
0

Nastąpiła zmiana na stanowiskach Rzecznika Prasowego oraz Kierownika Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. Obowiązki Rzecznika Prasowego zostały powierzone sierż. szt. Marcie Wnuk, natomiast st. sierż. Adrian Piechulski będzie pełnił obowiązki Kierownika zawierciańskich dzielnicowych.

W związku z odejściem na emeryturę nadkom. Andrzeja Świebody - dotychczasowego Rzecznika Prasowego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, od dnia 04 lutego 2020 r. pełniącą obowiązki na tym stanowisku jest sierż. szt. Marta Wnuk.

Zmiana kadrowa nastąpiła także na stanowisku Kierownika Rewiru Dzielnicowych. Obowiązki pełnione dotychczas przez podkom. Remigiusza Bajan zostały powierzone st. sierż. Adrianowi Piechulskiemu. /KPP w Zawierciu/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *