zachmurzenie duże
15°
13°
piątek
Zmiany godzin pracy aptek w powiecie zawierciańskim
24 kwietnia 2020 r. | 11:33
0

W związku z otrzymywanymi informacjami o spowodowanych brakami kadrowymi zmianach godzin pracy aptek ogólnodostępnych i punktów aptecznych działających na terenie województwa śląskiego, Śląski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Katowicach uprzejmie informuje, że godziny pracy w/w placówek są na bieżąco aktualizowane (na podstawie otrzymywanych z aptek ogólnodostępnych/punktów aptecznych zgłoszeń) i są dostępne w Rejestrze Aptek pod adresem:

https://rejestrymedyczne.csioz.gov.pl/ra/search/public

Ponadto, Śląski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Katowicach informuje, że kierownicy i właściciele aptek ogólnodostępnych/punktów aptecznych zostali zobowiązani do umieszczania na drzwiach placówki, dobrze widocznej dla pacjentów, informacji o aktualnych godzinach pracy apteki/punktu aptecznego, czasowym zawieszeniu działalności apteki/punktu aptecznego oraz przyjętych rozwiązaniach umożliwiających pacjentom kontynuowanie realizacji e-recept lub realizację złożonych w aptece recept. Bardzo proszę o uważne czytanie powyższych informacji.

Śląski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Katowicach
mgr farm. Zofia Gardecka

Apteki z terenu powiatu zawierciańskiego, które zgłosiły zmiany w godzinach pracy:

W związku z trwającą epidemią koronawirusa – zmianie ulegają godziny pracy niektórych aptek. Poniżej podajemy adresy aptek, które zgłosiły zmianę godzin pracy:

  1. Apteka Śląska Pharmalandw Zawierciu, ul. 11 Listopada 2/4

godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: godz. 9:00-18:00

sobota: godz. 8:00-13:00

  1. Apteka Remedium w Szczekocinach ,ul. Kościelna 10

godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: godz. 8:00-16:30

sobota: godz. 8:00-14:00

  1. Apteka Dbam o Zdrowie- Zawiercie przy ul. Piłsudskiego 81F

w dniach 22-24.04.2020r. będzie czynna w godz. 8:00 – 18:00.

  1. Apteka Ogólnodostępna,42-400 Zawiercie, ul. Targowa 7od 1 maja br. będzie czynna:

poniedziałek piątek: 8.00-18.00

sobota: 8.00-12.30
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *