zachmurzenie małe
22°
20°
środa
Zebrania sołeckie w gminie Włodowice
13 września 2018 r. | 12:03
11

Wójt Adam Szmukier rozpoczyna objazd po wszystkich sołectwach w gminie Włodowicach w sprawie funduszu sołeckiego na 2019 rok. Dla Szmukiera to jedynie kampania wyborcza, która się zbiegła z zebraniami sołeckimi. Pierwsze spotkanie już 17 września w Morsku remizie OSP Morsko.

Szczegóły znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
11 odpowiedzi na “Zebrania sołeckie w gminie Włodowice”

 1. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Panie Adamie Szmukier “jeszcze” jako wójcie obiecuję że na wszystkich spotkaniach będziemy z panem razem i razem z kamerą bo bardzo mnie interesują pana pomysły w tej Gminie mojej GMINIE i jesteśmy z panem czyli pan będzie razem z portalem http://www.gminawlodowice.pl
  Mam do pana wójta osobistą sprawę i prośbę aby wójt na każde spotkanie zabierał Przewodniczącego Rady Pana Leśniaka.
  Będzie mi niezmiernie miło poznać PANA WÓJTA.

  40
  3
 2. Okiennik pisze:

  Poinformujcie wójta Adama że ta droga z Włodowic do Morska jest w takim stanie technicznym jak biblijny Adam jest goła i dziurawa i wyboista i pofałdowana i powinna być zamknięta .Niech wójt Adam jedzie do Morska na spotkanie ale od strony Zawiercia/Skarżyc bo fakt że nadłoży kilometrów ale chociaż zawieszenia w swojej pięknej Toyocie nie uszkodzi i co najważniejsze niech po spotkaniu uda się drogą powrotną przez zamek i ośrodek i potem do Podlesic i niech zobaczy jak to wszystko jest zadbane i połączone i jak turyści i goście wójta Adama chwalą.
  Ludzie w Morsku chyba z gwizdkami przyjdą na to spotkanie żeby podziękować za piękne dwie kadencje Adama i dla Adama skończy się raj i nie będzie już emerytury plus pensja wójta i co to za paradoks jest że ma on dwa wynagrodzenia !

  29
  2
 3. ŻUberek pisze:

  brawo dla okiennika cała prawda i tylko prawda emeryt jak ma emeryturę to niech siedzi na dupie bo mu listonosz przyniesie

  26
  1
 4. WYBORCA pisze:

  a co się stało z komentatorką codzienną Panią Mieszkanką Rudnik – cisza wyborcza nastąpiła.

  25
  1
 5. Katarzyna m pisze:

  Oj będzie ostro na spotkaniach mieszkańcy gminy przychodzcie na spotkania nie bójcie się dyskusji bo jak się pewnych spraw nie poruszy to będzie wielkie g….

  25
 6. Andrzej pisze:

  PRZYCHODZTA NA SPOTKANIA BO DARMO WÓJT KIEŁBACHE I FLACHE PRZYCIĄGNIE ZE SOBĄ A KOSZ PEŁEN OBIECANEK CACANEK
  PRZYCHODZTA

  25
  • POM Rudniki pisze:

   Oj dzisiaj w sobotę na pełne majty ruszył sztab-kryzysowo-wyborczy adama s. i mnóstwo samochodów na podwórku i przed posesją i bramy pozamykane to chyba nie wesele a obrady za zamkniętymi drzwiami.

   20
   1
 7. koleżanka pisze:

  Pani wójtowa po niedzielnej spowiedzi dostała taka pokutę że ma zakaz wchodzenia na ten zakazany portal ,czyli ma ciszę przedwyborczą ciekawe kiedy z ambony coś poleci .

  20
  1
 8. Góra Włodowska pisze:

  czekamy co nam Pan Wójt przywiezie za niespodziankę

  6
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *