bezchmurnie
18°
12°
wtorek
Ze Sznupkiem bezpieczni w drodze
10 grudnia 2018 r. | 11:29
1

Centrum Rozwoju Lokalnego wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach zaprasza przedszkolaków i uczniów klas 1-3 z trenu województwa śląskiego do udziału w próbie ustanawiania Rekordu Polski w kategorii: NAJWIĘCEJ OSÓB KOLORUJĄCYCH JEDNOCZEŚNIE W WIELU LOKALIZACJACH.

Rekord będzie ustanawiany 18 grudnia 2018 roku o godzinie 10.00. Dzieci będą malować obrazek (format A4) z wizerunkiem policyjnej maskotki "Sznupka".  Zachęcamy wszystkie szkoły i przedszkola z województwa śląskiego do udziału w akcji. Rejestracja oraz szczegółowe informacje na stronie: bezpieczenstwo.crl.org.pl.
Jedna odpowiedź do “Ze Sznupkiem bezpieczni w drodze”

 1. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

  Brawo. Wójt Szmukier promuje “Sznupka”.
  Fajna akcja.
  Najważniejsze jest to że wreszcie oświetlenie uliczne we Włodowicach działa prawie na 100%.
  Przed wyborami lamy uliczne zaczęły świecić.

  10
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *