zachmurzenie duże
czwartek
Zaniedbane drogi w całej gminie
13 czerwca 2018 r. | 10:47
17

Informujecie mnie o dziurach w drogach, o zarośniętych krawężnikach, o niewykoszonych poboczach, o zalegającym piachu na drogach czy fatalnym stanie nawierzchni po zimie w całej gminie. Panie Wójcie, nie wygląda to dobrze. Może najwyższy czas ruszyć swoje cztery litery ze stołka w urzędzie i coś z tym zrobić?

Poniżej kilka zdjęć, które otrzymałem od Was.

PAWEŁ GĄSIORSKI
17 odpowiedzi na “Zaniedbane drogi w całej gminie”

 1. zitos pisze:

  prosze przyjechac od Rzędkowic i tam porobic te dziury

  5
  2
 2. Piut pisze:

  Morsko to samo!

  5
  2
 3. mieszkanka Rudnik pisze:

  Łał !!!!! Ale dziury !!!!! Długo ich szukaliście?

  5
  7
 4. Włodowiczanka pisze:

  no widac że Pan wójt nie jeżdzi po sasiednich sołectwach chciała bym aby jak pada deszcz wpadł w taka dziure to zobaczymy co z jego samochodem sie stanie bo te dziury to nie są powierzchowne tylko dośc głebokie

  7
  3
 5. ewa765 pisze:

  Masz racje Włodowiczanka nasz wójt to tylko dba o swoją miejscowaośc to co sie dziwic że o naszych wioskach zapomniał dba tylko o swoje otoczenie .

  9
  5
  • krzysiek pisze:

   uwierz mi ze o swoją miejscowość dba tak samo jak o resztę.mieszkam w tej samej miejscowości co pan wójt i jakiegoś szczególnego zainteresowania nie widzę.-plac zabaw pożal sie Boże na którym nic nie ma,aha i parking pod kościołem.Oto cała incjatywa urzędu gminy Włodowice w Rudnikach.W mojej ocenie to tyle ile gmina u nas robi.

   6
   1
 6. Zocha pisze:

  No przecież mówił wójt już ze dwa lata temu na zebraniu we Włodowicach ze dba o nasze bezpieczeństwo sama słyszałam i inni też słyszeli ze Jak są dziury to nawet dobrze bo auta wolniej jezdza. I przez to w naszej gminie jest najbezpieczniej wg statystyk!

  6
  2
 7. Gocha pisze:

  OJ ZOCHA PRZYDAŁO BY WAM SIE JAK BY KTOŚ COŚ SOBIE ZROBIŁ NA TYCH PRZYSŁOWIOWYCH DZIURACH I WÓJT MUSIAŁ BY ODSZKODOWANIE ZAPŁACIC TO BY JUŻ TAK WESOŁO NIE BYŁO JAK W PORAJU I BYŁO BY PO NASZEJ GMINIE ŻE KŁUTKI BY TYLKO WISIAŁY .

 8. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Panie Wójcie ale to że Pan zaniedbał Górę Włodowską to mnie osobiście się nie podoba do jakiego stanu faktycznego doprowadził Pan Wójt GÓRĘ W. coś na wzór wioski na Ukrainie pod Donieckiem.

  7
  3
 9. Prawdopodobnie Wójt pisze:

  Jak mnie wybierzecie na następną kadencję , to się drogi zrobi i nie tylko.

  3
  3
 10. Marek Wezół pisze:

  Ja napewno nie zagłosuje.Nie wiem jak reszta mieszkańców gminy.Ale w urzędzie gminy załatwić coś graniczy z cudem.,,Miłe panie 60+ nie żądają tylko tłumaczenia na arabski-nie znają przepisów,udają że cokolwiek robią a pan wójt wie doskonale kim zarządza i dalej trzyma w urzędzie ten cały PRl.masakra jakaś.Jest dużo ludzi młodych wykształconych chcących sukcesu I niestety bezrobotnych bo dzięki starym układom miłe panie plaszczą tyłki nie robiąc nic i blokując miejsce pracy-MOŻE TĄ DROGĄ PANIE WÓJCIE-zwolnić to co pan ma i zatrudnić kompetętną ekipę która dla tej gminy coś dobrego zrobi…

  9
  2
 11. Mirosława pisze:

  Ma Pan racje Panie Marku te 60 + to lepiej bez kija nie podchodż zjadły wszystkie rozumy , ale i jest pare młodych co też wyżej sraj… niż du….. mają ci ludzie w tym akurat urzdzie to nie są dla ludzi prostych .

  5
  3
 12. Obywatel pisze:

  Te młode urzędniczki muszą z kogoś brać przykład.

  2
  1
 13. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Muszę poinformować że w Górze Włodowskiej pobocza przy drodze powiatowej tj.ulica Żarecka zostały wykoszone. Teraz czas na podcięcie gałęzi,krzaków zasłaniających znaki drogowe jak również przejścia dla pieszych które ograniczają widoczność na skrzyżowaniach. Podziękowania należą się Powiatowemu Zarządowi Dróg w Zawierciu i również proszę o drugi etap o którym mowa powyżej.

  5
  2
 14. zdenerwowany pisze:

  Te drogi to jeszcze jeszcze jakoś wyglądają ale droga z Góry Włodkowskiej od ulicy Myszkowskiej w stronę Światowitu pod las to istna tragedia miała byc robiona i nic radni mówili ze będzie droga robiona i tylko na gadce się skończyło !!!

 15. Piut pisze:

  brawo wy dziury zostały załatane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *