zachmurzenie duże
15°
13°
piątek
Zakaz kąpieli w zalewie we Włodowicach
05 lipca 2019 r. | 11:28
14

Wójt Gminy Włodowice poinformował, że na zalewie wodnym we Włodowicach obowiązuje całkowity zakaz kąpieli.

Zalew nie jest kąpieliskiem, a gmina nie jest w stanie zapewnić należytej ochrony dla osób przebywających nad zalewem i próbujących kąpąć się w nim.

Jest to przykre...

PAWEŁ GĄSIORSKI
14 odpowiedzi na “Zakaz kąpieli w zalewie we Włodowicach”

 1. Max pisze:

  A gdzie w Gminie Włodowice jest kąpielisko?

  8
  1
  • Smerfik z balonikiem pisze:

   W Rudnikach jest kąpielisko o którym powinien napisać pan Maciaszek Ukasz.

   13
   3
   • Max pisze:

    Basen jest obok Rudnik na terenie Gminy Zawiercie. W Gminie Włodowice nie ma basenów.

    15
    • Górzan pisze:

     Słabo znasz kolego Gminę Włodowice zniszczoną przez ujta szmukla. W Morsku jest basen. Zapraszam do Morska na narty i basen i również mona pograć w tenisa ziemnego bo mają fajne korty. Jedyne co Morsko nie ma ta alkoholiczek w KGW jak to ma miejsce w Hucisku czy Rudnikach.

     16
     3
     • Wiesniak pisze:

      Tyko jak tam dojechać. Auta na te dziury szkoda a furmanka zepsuto.

      9
      1
     • Max pisze:

      Radzę Panu zerknąć na mapę. Ośrodek Morsko Plus też jest poza granicami Gminy Włodowice. Minimalnie ale zawsze. Wygląda na to, że w całej gminie nie ma ani jednego kąpieliska. Brawa dla Wójta.

      8
      2
 2. Miecia pisze:

  We Włodowicach jest ZALEW a nie basen

  13
  1
 3. Robert pisze:

  W Górze Włodowskiej mamy zalew i zupełnie zaniedbany i wygląda jak sadzawka

  16
  1
 4. Waga pisze:

  Niech wójt szmukier przeznaczy jedno swoje świadczenie na ratowników aby zalew we Włodowicach i będzie wtedy kąpielisko strzeżone. Przecież tego wójta szmukiera stać na taki gest bo co miesiąc dostaje emeryturę milicyjną w wysokości 6 tysięcy złotych. wójt szmukier również okrada gminę pobierają wynagrodzenie w maksymalnej wysokości czyli 11 tysięcy złotych gdzie oferma nic nie robi dla tej gminy. Wybraliście sobie wójta PAJACA gdzie za gazetkę gminną przeznaca wójt szmukier 6 tysięcy rocznie. RADNI CO WY ROBICIE ! Zmieńcie wójta bo on nie dba o dobro mieszkańców naszej gminy. Że Kaczyński nie zrobił porządku z tym pobieraniem przez samorządowców emerytur i pensji za sprawowaną funkcję publiczną a wygląda to zupełnie tak samo jak wprowadzono ustawę kominową w sprawie wynagrodzeń przezsółw spółek.

  20
  1
  • Wiesniak pisze:

   Un traktuje nos jak wsiokow co to nic nie widzieli i ło niczym poincio ni majom i nic nie potrzebujom tylko wypić. A my przecie na przykład w taki Wiśle byli i widzieli jak się ludziom żyje niektórym.

   12
   1
 5. Justyna12 pisze:

  Odkąd pamiętam to we wlodowicach stał zawsze znak zakaz kąpieli przy budkach. A i tak ludzie z drugiej strony zalewu się kapali bo było czysto. Ostatnio byłam z synami by trochę nogi popluskali ale i tak nie dało rady bo taka brudna woda. Maja taką atrakcje na terenie gminy Włodowice A o nią nie dbają.!!!
  Przykre że gmina nie dba.

  13
  1
 6. Bagno pisze:

  W tej gminie wszystko jest ale wójt jest ciulowy i zupełnie bez pomysłu na rozkwit tej właśnie gminy. To jest duża psuja a nie wójt

  14
  1
 7. Pływało_się pisze:

  Kurcze, pamiętam lata, gdzie tam były tłumy. Była budka z ratownikami. Ludzie pływali, bawili się, grille, kajaki, materace, pontony. Woda była czysta, ciepła. Szkoda, że władze gminy to zaniedbały.

  11
  2
 8. Xxx pisze:

  Podobno w Górze Wlodowskiej na terenie ośrodka wychowawczego nie ma zakazu kąpieli?

  12
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *