zachmurzenie małe
22°
20°
środa
Zaginiony Mirosław Guzdraj
24 grudnia 2018 r. | 10:45
0

Policjanci z Zawiercia poszukują zaginionego Mirosława Guzdraj. Mężczyzna wyszedł z domu w miniony piątek i do chwili obecnej nie powrócił. Poszukiwany 56-letni mieszkaniec Łaz może mieć zaniki pamięci. Osoby mogące pomóc w jego odnalezieniu proszone są o pilny kontakt z policją tel. 32 67 38 255 lub tel. alarmowy 112

Zaginiony mężczyzna wyszedł z domu w dniu 21 grudnia 2018 r. Nie zabrał ze sobą telefonu, dokumentów i lekarstw. Ubrany był w czarną zimową kurtkę, niebieskie dżinsy i szarą wełnianą czapkę. Poszukiwany mieszkaniec Łaz ma 176 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę , siwe krótkie włosy.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w jego odnalezieniu proszone są o pilny kontakt z zawierciańskimi policjantami telefon (32) 67 38 255 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także za pomocą poczty elektronicznej kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *