zachmurzenie duże
15°
13°
piątek
Zaginął Mariusz Srokosz
04 stycznia 2023 r. | 11:55
0

Policjanci poszukują zaginionego Mariusza Srokosza. Mężczyzna w ubiegłym roku wyjechał do Szwecji w celach zarobkowych. Od października nie kontaktuje się z rodziną. Wszelkie informacje, które mogłyby pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, prosimy kierować pod numer tel. 47 85 382 55 lub telefon alarmowy 112.

Zaginiony Mariusz Srokosz w okolicach maja lub czerwca 2022 roku wyjechał w celach zarobkowych do Szwecji. Początkowo utrzymywał kontakt z rodziną. Od października ubiegłego roku nie odezwał się do bliskich. Wczoraj zgłoszono jego zaginięcie.

Zaginiony 49-latek ma około 176 cm wzrostu, otyłą sylwetkę , niebieskie oczy i krótkie, proste, ciemnoblond włosy. Na prawym ramieniu posiada tatuaż w postaci tygrysa, a na klatce piersiowej pooperacyjną bliznę.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu poszukiwanego mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu pod numerem telefonu 47 85 382 55, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: dyzurny@zawiercie.ka.policja.gov.pl. Do dyspozycji jest również formularz „Powiadom nas”, zamieszczony na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość! /KPP w Zawierciu/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *