bezchmurnie
12°
wtorek
Zadłużenie gminy wzrosło o 300 tys. zł
14 czerwca 2019 r. | 10:11
5

Regionalna Izba Obrachunkowa w Katowicach opublikowała stan zadłużenia wszystkich gmin województwa śląskiego za pierwszy kwartał 2019 roku. To nie są dobre wiadomości dla gminy Włodowice. Tylko w rok zadłużenie gminy wzrosło z 649 tys. zł do 948 tys. zł.

Szkoda, że tego nie widać na ulicach gminy...

Zadłużenie gmin województwa śląskiego opublikowane przez RIO dostępne jest TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI
5 odpowiedzi na “Zadłużenie gminy wzrosło o 300 tys. zł”

 1. Max pisze:

  Obecnie w Zawierciu są duże problemy związane z skażeniem wody w wodociągu. Ciekawe jak sprawa badań jakości wody wygląda w gminie Włodowice. Może warto się tym zająć.

  5
  2
 2. Stasiek pisze:

  Praktycznie zadłużenia 0 bo nie ma całkowicie inwestycji. Remonty rynku czy przedszkola to tylko remonty. Inwestycji brakuje. Granie na przeczekanie. Po co ryzykować, wypłata i tak się należy. Ostatnia inwestycja to „opozycyjny orlik” jak ktoś napisał, ale to chyba i tak sprzed trzech kadencji sukces

  5
  1
 3. Pomysłowy Dobromil pisze:

  Zadłużenie gminy wzrosło bo pensjonat w Wiśle jest wykańczany w wewnątrz a to kosztuje.Dla nie wtajemniczonych modernizacja rynku we Włodowicach pochłonie 3 miliony złotych , czy ktoś zdrowy na umyśle uwierzy w ten przekręt

  5
  1
 4. Pomysłowy Dobromil pisze:

  Jeszcze baby z KGW Hucisko dają wiarę bo balują z ójtem na całego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *