zachmurzenie duże
15°
13°
piątek
Wyniki sondażu na granicy błędu statystycznego
29 października 2018 r. | 10:48
17

Przez ostatnie cztery dni przeprowadziliśmy sondaż wyborczy na Wójta Gminy Włodowice. Do wyboru było dwoje kandydatów, na których oddaliście łącznie 549. unikalnych głosów. Wybory za kilka dni i ciężko określić, kto tak naprawdę wygra. Rywalizacja pomiędzy Dorotą Wnuk a Adamem Szmukierem będzie bardzo ostra. Liczy się każdy głos.

W sondażu wygrał Adam Szmukier osiągając 50,27 proc., jego kontrkandydatka Dorota Wnuk miała 49,73 proc. Tak bliskie wyniki są na granicy błędu statystycznego. Walka jest bardzo wyrównana i ciężko wytypować faworyta.

Druga tura wyborów odbędzie się w najbliższą niedzielę 4 listopada.

PAWEŁ GĄSIORSKI




17 odpowiedzi na “Wyniki sondażu na granicy błędu statystycznego”

 1. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk * pisze:

  Mieszkańcy Gminy Włodowice podejmijcie słuszny wybór 4 listopada 2018 roku bo wybieracie Wójta na 5 lat.

  18
  3
 2. MIESZKANKA GMINY pisze:

  POPRZEDNI SONDAŻ NA WÓJTA GMINY WŁODOWICE WYGRAŁ PAN JURECZKO, A JAK RZECZYWISTOŚĆ POKAZAŁA TO BYŁ 3. 🙁

  24
  2
 3. Nn pisze:

  Jeszcze kilka dni i będzie wszystko wiadomo….

  17
 4. zaskoczony pisze:

  bedzieta glosować na Panią W to szkoły w Rudnikach i Zdowie. pójdą do zamknięcia i tak to się skończy wszystko lecz o tym nikt nie pisze . No to gratuluję mieszkańcom a jeszcze bardziej nauczycielom.

  14
  13
 5. Zenon pisze:

  Człowieku Szmukiera przestan siać propagande bo nikt tak nie zrobi moze tylko wasz dyktator tak każe mowic i tak zrobi Siejecie propagande na p.Dorote ale to wam się nie uda

  16
  12
  • zainteresowany pisze:

   Jedni są fanami p, Wnuk inni wolą p, Szmukiera .tak już jest. Ja widzę ile zrobił dla gminy i jak zmieniła się na korzyść.Popatrzcie na swoje miejscowości, ulice,chodniki , place zabaw dla dzieci,solary i wiele by wymieniać. dlatego oddam swój głos na obecnego wójta,bo wierzę, że dalej dobrze poprowadzi gminę. Powodzenia panie wójcie.

   6
   4
 6. zaskoczony pisze:

  Sam jesteś propaganda człowieku gówno wiesz i tyle ,wiadomość ta ma swoje źródła na ten temat

  13
  11
  • Antoni pisze:

   Ale czym szanowny pan jest ZASKOCZONY. Ludzie w naszej gminie tj. Kroczyce wójt, człowiek który ma głowę na karku oddał szkoły do stowarzyszeń, rodzice sobie chwalą, dzieci nic nie straciły, nauczyciele też pracują, małe polikwidowały się same gdyż nie było dzieci. Nie róbcie wrogiej propagandy, popatrzcie na to po gospodarsku. Nie macie dzieci w szkołach, wydajcie mase pieniędzy, rodzice którzy chcą dla swojego dziecka jak najlepiej i tak wożą dzieci do dużej szkoły. Tak było u nas. Niech wam nikt nie robi wody z mózgu.

   11
   7
 7. Ciekawy pisze:

  Problem Gasiorskiego ppolega na tym że wydaje mu się że kreuje rzeczywistosc że ma wpływ na nastroje wyborcze i że posiadl umiejętność manipulowania ludzkimi emocjami….Cóż się dziwić jaki portal taki redaktor.

  19
  7
 8. ORMOWIEC pisze:

  Redaktor Gąsiorski podaje bezsprzeczne fakty a mieszkańcy czytają i śledzą wszystko z wielką uwagą.
  Redaktor Gąsiorski nikogo nie leje pałą Zomowską ani Milicyjną a jedynie redaktor wyciąga na powierzchnie brudy obecnej władzy.
  Skąd mieszkańcy wiedzieliby naprzykład że wójt Szmukier ma dwa źródła dochodu to jest emerytura milicyjna i praca w warunkach szkodliwych to Służba w ZOMO i z tego tytułu Państwo Polskie płaci panu Szmukierowi około 6.000 złotych miesięcznie i pan Szmukier wyciąga jeszcze co miesiąc pensję wójta około 11.000 tysięcy złotych , gdzie można gołym okiem zobaczyć jak zaniedbał całą gminę Włodowice gdzie przypominają mi się lata 70-te jak patrzę na ten Skansen zaprzepaszczonych szans na rozwój gminy Włodowice.
  Widzę że kandydatów na siedlisko wójta bardzo denerwują wolne media ?
  Portal www. gminawlodowice.pl to nie jest GAZETKA GMINNA SZMUKIERA a to jest czysty przekaz o patologiach obecnej władzy.

  17
  14
 9. Ciekawy pisze:

  Redaktor G.podaje tzw. fakty prasowe. Przecież nie jest tajemnicą ile zarabiają urzędnicy. To jest inf.ogólnie dostępna. Jego zadaniem jest sianie zamętu i nienawiści wśród ludzi.I nie robi tego za darmo. Każde wejście na stronę to kasa. A pomyslcie ile zarobił już czlowiek znikąd? Żaden porządny dziennikarz z naszego terenu tego nie robibo ich obowiązuje etyka zawodowa.

  18
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *