bezchmurnie
12°
wtorek
fot. Magazyn Square
Wybory 2018: Wybierzecie 15 radnych w 15 okręgach
23 sierpnia 2018 r. | 12:17
11

Coraz więcej komitetów wyborczych rejestruje się u Komisarza Wyborczego w Katowicach. W gminie Włodowice będziecie wybierać 15. radnych w 15. okręgach wyborczych. W październikowych wyborach, oprócz samych radnych, wybierać będziecie Wójta Gminy Włodowice.

Zobaczcie jak wyglądają okręgi wyborcze w gminie Włodowice.

PAWEŁ GĄSIORSKI
11 odpowiedzi na “Wybory 2018: Wybierzecie 15 radnych w 15 okręgach”

 1. Aśka pisze:

  15 nierobów

  10
  8
  • Fela pisze:

   Aśka to Ty jesteś nierób aspołeczny. Weź i pokaż jak umiesz Ty rządzić. Wolno Ci. No pokaż jaką Ty będziesz radna. Nie chce Ci się? Masz to w d…..? To nie narzekaj że Ci źle NIEROBIE JEDEN

   20
   7
 2. Mieszkaniec pisze:

  Ale tysiąc miesięcznie ,bez podatku, by się przydało.

  8
  6
 3. ZARADNY pisze:

  Kochani macie wybujałe fantazje
  otóż dieta radnego Gminy Włodowice wynosi 400 zł miesięcznie ☺
  Dlatego poszę nie obrzucać Radnych błotem tylko samemu spróbować jaki to “intratny interes” ? i jak to zrobić żeby kazdemu Mieszkańcowi Gminy dogodzić ?

  10
  3
 4. wyborca pisze:

  Szanowana mieszkanko Rudnik najniższa emerytura to 772 zł do portfela a 400 zł bez podatku i raz w miesiącu podpisać listę na komisji a na sesji kilka razy rączka w górę i po godzinie do kasy. Należy dodać że odwdzięczy się jeszcze Wójt.

  4
  1
  • mieszkanka Rudnik pisze:

   Szanowny “wyborco” taka emerytura o jakiej Ty piszesz przysługuje chyba nieukom i nierobom. Jeszcze nie spotkałam nikogo rzetelnie i ciężko pracującego z niższą emeryturą niż 1500 zł. Wiesz jak uzdrowić naszą gminę to masz szansę się wykazać. Wnioskuję z Twoich wypowiedzi że świetnie się orientujesz na czym ta praca polega więc …do dzieła!!! Trzymam kciuki!!!

   3
   8
 5. wyborca pisze:

  Nieroby to raczej tych piętnastu co po te 400 zl biorą, skoro brak dyskusji to nie czytają albo nie rozumieją tego co napisane – to jeszcze gorzej. Prace tych piętnastu to oceniam po treści protokołów bo są bardzo nędzne a niektóre pochodzą z końca rok 2017-komisja społeczna, komisja rewizyjna z kwietnia br, komisja finansów z lutego. Widać tych pracusiów w Gminie i w Radzie. A te 772 zł to emerytura na którą ciężko pracował rolnik lub renta schorowanych ludzi a to przecież wyborcy Wójta którzy przychodzą na spotkania opłatkowe do GOK należą również do KGW.

 6. mieszkaniec pisze:

  Do nierobów i nieuków należy dodać meneli którym Wójt miał sponsorować wódeczkę / głośno o tym we Włodowicach/ To wszyscy wyborcy Wójta , /bo przecież kolega Adam/ od inteligencji Szmukier głosów nie nazbiera.

 7. JONY pisze:

  APELUJĘ DO MIESZKAŃCÓW ZDOWA I OKOLICY, ABY NIE GŁOSOWALI NA PANIĄ JOLANTĘ EWE DANEK KTÓRA ZROBIŁA ZE ZDOWA WYSYPISKO ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH, DOPIERO PO INTERWENCJI MIESZKAŃCÓW I ODPOWIEDNICH SŁUŻB ,TEREN UPORZĄDKOWAŁA -NIE DO KOŃCA -CIEKAWE CO ZROBIŁA Z TYMI ODPADAMI. WIĘC STRACH POMYŚLEĆ, CO BĘDZIE ROBIŁA, JAK ZOSTANIE RADNĄ ,.NIE LICZY SIĘ W OGÓLE Z MIESZKAŃCAMI. JEST OBOJĘTNA NA ŚRODOWISKO KTÓRE NAS OTACZA I NA PEWNO JEST OSOBĄ NIE KOMPETENTNĄ . SZANOWNI PAŃSTWO ZASTANÓWCIE SIĘ KOGO WYBIERACIE BO MA TO DUŻE ZNACZENIE DLA NAS SAMYCH BO CHYBA NIKT NIE CHCE MIEĆ WYSYPISKA ŚMIECI ANI SMRODU ZA OKNAMI I ABY LICZYŁ SIĘ Z NASZYM ZDANIEM A NIE POSTĘPOWAŁ JAK SAM CHCE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *