zachmurzenie umiarkowane
15°
12°
środa
fot. Magazyn Square
Wybory 2018: Jureczko albo Wnuk
17 sierpnia 2018 r. | 11:28
15

Za blisko dwa miesiące w całym kraju odbędą się wybory samorządowe. 21 października będziemy wybierać nowego Wójta, radnych gminnych, radnych powiatowych i wojewódzkich. Wybory na Wójta we Włodowicach będą niezwykle ciekawe. Dotychczasowy Wójt Adam Szmukier, nie robiąc nic przez osiem lat, zniechęcił do siebie wyborców. Szmukier faworytem tegorocznych wyborów nie jest, ale z pewnością w nich wystartuje. Jak nie Szmukier, to kto?

Głównym faworytem wydaje się być były dyrektor gimnazjum, Andrzej Jureczko, który kampanię wyborczą rozpoczął już kilka miesięcy temu. Nie mniejsze szanse ma radna powiatowa i członek zarządu powiatu zawierciańskiego - Dorota Wnuk.

Jedno jest pewne, wybory będą bardzo ciekawe.

Jeżeli zamierzacie iść na wybory, to zachęcam Was do polubienia naszego wydarzenia na facebooku - TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI
15 odpowiedzi na “Wybory 2018: Jureczko albo Wnuk”

 1. Mieszkaniec gminy pisze:

  Gimnazjum się skończyło, to pan jureczko musi zapewnić sobie nową posadkę

  46
  15
 2. Anonim pisze:

  Dorota Wnuk? Kto to jest? Radna Powiatowa? Wywalczyła coś dla gminy?

  39
  39
  • Mieszkanka gminy pisze:

   Na pewno więcej niż pozostali kandydaci, jest komendantem skautingu i prezesem stowarzyszenia Dla gminy Włodowice, które bardzo aktywnie działa w gminie i próbuje coś zdziałać

   41
   34
 3. wyborca pisze:

  Każda z tych kandydatur dobra aby nie Szmukier, Jureczko szanujący się i poważny żony by na ambonie w kościele w Włodowicach nie wystawił jak Szmukier Edycie w ostatnią niedziele w Rudnikach, Szmukier przed wyborami dostaje małpiego rozumu a Edycia jeszcze głupsza. Wnukowa Rada Powiatu a zarazem Członek Zarządu przez 4 lata wiele się nauczyła dajmy jej szanse w naszej gminie, mieszkańcy Włodowic oraz wszyscy dawni parafianie jesteśmy z pod tego samego dzwonu po 8 latach postawmy na swojego.

  48
  28
 4. Wincenty pisze:

  Co wywalczyła dla gminy? Oprócz Skautingu i Stowarzyszenia tak jak tutaj wyżej kolega/koleżanka wspomniał/a weźmy pod uwagę jeszcze na przykład pałac we Włodowicach… Od kilku lat próbuje go odzyskać, żeby stał się częścią naszej gminy, żeby można było go wyremontować (część odbudować na nowo), żeby mieszkańcy gminy Włodowice mieli z tego korzyść, żeby do naszej gminy przyjeżdżało coraz więcej turystów. A obecny wójt? W obce ręce chce oddać nasz pałac, część historii mieszkańców gminy Włodowice!

  42
  27
 5. Gal Anonim pisze:

  Dla mnie wójt jest jeden – Dorota Wnuk!

  37
  37
 6. maj pisze:

  Kto ma na zdjęciu Wójtową na ambonie koniecznie trzeba opublikować to promocja Naszego Wójta.

  26
  6
  • mieszkanka Rudnik pisze:

   “Promocja naszego wójta???” Skąd taki pomysł? Masz świadomość na jakiej mszy byłaś/łeś ? Słyszałaś co Edyta Szmukier mówiła? Czuję się źle że moja praca przypisana jest wójtowi!

 7. Mieszkaniec pisze:

  A czemu zdjęcie , czy tak seksownie wyglądała?

  22
  1
 8. wladeczek60 pisze:

  Jak dobrze że powoli zaczynają się uaktywniać kandydaci na wójta w naszej pięknej gminie. Jako wyborcy chyba mamy prawo poznać programy wyborcze tych osób. Ja szczególnie zostałem zaciekawiony programem kandydata turkusowej gminy tzn Jureczki Andrzeja. Turkusowa gmina chyba każdy chciałby wiedzieć co to oznacza dla nas mieszkańców. Czytałem wcześniejsze wypowiedzi tego pana i zauważyłem że to nie są jego postulaty, że to są skopiowane z innych stron cudze słowa. Jeśli naprawdę jest taki dobry to niech przedstawi swój program i niech to będzie jego własna praca a nie innych. Kandydat na wójta powinien szanować swoich wyborców . Czy nie tego oczekujemy Szanowni Państwo.

  30
  7
  • Mieszkaniec pisze:

   No właśnie, problem w tym ze nie jest tak dobry. Pan Jureczko program wyborczy może i ma, ale czy na pewno swój? Wkrótce się dowiemy, ale kto sprawdzi, czy nie bedzie to program innego kandydata z odległej gminy (bo z tych bliższych chyba nie skopiuje, chociaż kto wie). Naobiecuje gruszek na wierzbie, a w rezultacie zniszczy jeszcze bardziej naszą gminę, tak jak obecny wójt.
   Wybierzmy dobrze! Gmina Włodowice to nasza ojczyzna i jej przyszłość leży tylko i wyłącznie w rękach wyborców.

   32
   10
 9. Wioletta pisze:

  Witam wszystkich. Słuchajcie czytam tę informację i dochodzę do jednego przekonania że mieliśmy już w gminie wójta nauczyciela, teraz mamy wójta emeryta policjanta to czy doświadczenie nasze jako mieszkańców nie wskazuje na to aby bronić sie rękami i nogami od nauczycieli i emerytów wójtów. Wybierzmy kogoś kto ma doświadczenie w finansach, menadżera.

  32
  34
 10. sofia pisze:

  No to fajny menadzer ten dyrektor a jeszcze lepsza pani kandydatka. Nic soba nie prezentuja tylko robia nagonke. tyle ile zmienilo sie w gminie w ciagu ostatnich lat to nigdy. taka nagonka to po prost swinstwo. kazdy pisze co chce bo jest anonimowy. Strone prowadzi pseudo dziennikarz ktory musi sie nachapac bo nastepne wybory dopiero za 5 lat i wynajal sobie ludzi z delikatnie mowiac sa byle jacy a tak naprawde to psychole ktorz potrafia powokowac wojta jak tzw kamerzysta na zebraniu lub roznosiciele ulotek Szczegolnie ci ostatni , to teraz tak jest ze chodza parami jak Swiadkowie Jehowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *