zachmurzenie małe
22°
20°
środa
pixabay
Wójt ukrywa dane o koronawirusie! W gminie są cztery osoby w kwarantannie z nałożoną decyzją administracyjną!
03 kwietnia 2020 r. | 12:21
3

Wójta Adama Szmukiera nie obchodzi informowanie mieszkańców o aktualnym stanie epidemicznym na terenie gminy Włodowice. Sam ma inne, ważniejsze rzeczy, nikomu nie udziela takich informacji, a zwłaszcza prasie. Dlatego, o stan epidemiczny musiałem zapytać w Sanepidzie w Zawierciu.

Według stanu na dziś, w gminie nie ma przypadku koronawirusa, a cztery osoby poddane są kwarantannie domowej na podstawie decyzji administracyjnej.

Uważajcie na siebie. Niech wójt też na siebie uważa, gdyż jest w grupie ryzyka.

PAWEŁ GĄSIORSKI
3 odpowiedzi na “Wójt ukrywa dane o koronawirusie! W gminie są cztery osoby w kwarantannie z nałożoną decyzją administracyjną!”

 1. Max pisze:

  A konkretnie w których wsiach?

  12
  1
 2. wieśniak pisze:

  Czy osoby objęte kwarantanna są izolowane, gdzie przebywają. Kto kontroluje czy nie opuszczają miejsca pobytu, kto dostarcza im posiłki i kontaktuje jak z samopoczuciem. Taka wiedza pewnie nie mieści się w głowie wójta (specyjalisty od wynalazków)

  4
  1
 3. RUDA pisze:

  Z wykształcenia i specjalizacji to policjant to może sam to wszystko ogarnia w tej gminie jak bierze podwójnie emeryturę policyjną i pensję wójta to chłopak się stara choć teraz nie ma pały o ma połę od myślenia chyba?

  7
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *