zachmurzenie duże
poniedziałek
Wójt Szmukier w ogóle nie interesuje się odśnieżaniem na terenie Gminy Włodowice!
08 stycznia 2019 r. | 07:24
10

Dlaczego Wójt Gminy Włodowice  mgr Adam Szmukier   nie interesuje się i nie dba o to aby drogi gminne i chodniki były na czas odśnieżone i posypane piachem lub sorbetem. Wójt Szmukier musi dbać o bezpieczeństwo,zdrowie i życie mieszkańców! Sprawdzę czy Wójt Szmukier ma odpowiednie zawarte ubezpieczenie na skutek wypadków i urazów związanych z nieodśnieżonymi chodnikami i drogami gminnymi. Pamiętajcie że zawsze możecie pozwać Wójta mgr Adama Szmukiera do Sądu w sprawie odszkodowania lub zadośćuczynienia.

 

DARIUSZ SZLĘK

 
10 odpowiedzi na “Wójt Szmukier w ogóle nie interesuje się odśnieżaniem na terenie Gminy Włodowice!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Ale ty Szlęku nudny jesteś juz to głowa boli zainteresuj czy u Ciebie w kotowicach sa chodniki odśnieżone i posypane pustaku!!!

  24
  11
 2. Xxx pisze:

  Bo musi mu sie kasa zgadzać w portfelu jest zdania ze snieg sam wczesniej czy pozniej stopnieje

  12
  6
 3. Xxx pisze:

  Mieszkaniec ale ty vlupi jesteś obys 2 nogi i ręce zlamal na tych chodnikach wtedy ten twoj łeb moze coś zrozumie. Koles ma racje wszystko zasrane… Patologia UG wlodowice. Buraki

  9
  7
 4. Mieszkaniec Rudniki pisze:

  A czy ktoś pomyślał czy dana droga jest gminna czy powiatowa czy nawet wojewódzka za które odpowiada Zawiercie., A nie tylko wójt jest winny. Zaczyna to wyglądać jak w polityce wina Tuska to teraz jest wina wójta i co by nie było będzie wina wójta.

  13
  7
 5. Rzedkus pisze:

  To jak jest chodnik przy mojej posesji która jest przy drodze powiatowej to muszę go odśnieżać czy nie, bo tak to straszą mandatem, to niech sami se z gminy odśnieżają

  5
  2
 6. Mieszkaniec pisze:

  Sam jesteś głupi jak i pustakowy szlęk. Powodzenia

  4
  4
 7. wodnik pisze:

  Dzień dobry.
  Panie Szlęk. Bardzo proszę niech Pan zamiast być przeciwnikiem, bądź Pan zwolennikiem obecnego Wójta. Lepiej tak będzie. I porozmawiamy później…Pozdrawiam.
  PS.Czy Pan Szmukier miał najwięcej głosów w głosowaniu na radnych w ostatnim tygodniu?Jeżeli tak, to bardzo proszę to opublikować.

  5
  5
 8. wodnik pisze:

  Dzień dobry. Skoro Pan Wójt miał najwięcej głosów, to proszę też napisać “Szmukier najlepszy”Proszę państwa Pan Wójt miał 337 głosów. To jest ewenement. Tyle ludzi na niego zagłosowało. Brawo. Pospolite ruszenie. Na innych głosowało 5 razy mniej internautów. Szacunek dla wyniku i ilości głosów. Brawo Panie Wójcie. Teraz Pan zagrał w ekstraklasie. A wszyscy klepią w okręgówce. Haha, ale jajka.

  3
  6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *