zachmurzenie duże
23°
20°
niedziela
Wójt otrzymał absolutorium od “niemych” radnych. Gmina w opłakanym stanie!
28 czerwca 2018 r. | 14:38
5

Dziś we Włodowicach odbyła się sesja Rady Gminy Włodowice, podczas której radni głosowali za absolutorium dla Wójta Adama Szmukiera. Przyznam szczerze, że dawno nie byłem na tak słabej sesji. Nie dość, że radni nie mieli nic do powiedzenia, przyszli tylko podnieść ręce i wziąć diety, to do tego Wójt, którego gmina jest w opłakanym stanie, nic sobie z tego nie robi.

W sprawach różnych chciałem zapytać o różne rzeczy Wójta i Przewodniczącego Rady, ale Alojzy Leśniak nie dał mi prawa głosu. Leśniak chyba sam widzi, że to jego ostatnie miesiące w tej radzie. W kolejnej już nie będzie radnym.

Wideo z sesji możecie zobaczyć poniżej. Sesja pierwszy raz była transmitowana na żywo do internetu.

PAWEŁ GĄSIORSKI

? Trwa sesja w Gminie Włodowice

Gepostet von Gmina Włodowice am Donnerstag, 28. Juni 2018

 
5 odpowiedzi na “Wójt otrzymał absolutorium od “niemych” radnych. Gmina w opłakanym stanie!”

 1. zitos pisze:

  tragedia do kwadratu

  13
  5
 2. Janusz Sołtysiak pisze:

  Nasi radni od dawien dawna nie mają i nie mieli jaj. Ale takich sobie wójt głosami ludu wybrał to takich musimy ścierpieć. Jak ja się ciesze, że znowu są wybory i można będzie postawić na inne osoby.

  11
  4
 3. Piut pisze:

  Radnych rączki zablolaly od podnoszenia buhahaha

  9
  4
 4. Blaza pisze:

  To już czwarty chyba albo któryś unieważniony przetarg. Czy ktoś w urzędzie badał ile co kosztuje i na co nas stać? czy są to puszczane w eter pobożne życzenia aby brzmiały, szczególnie w roku wyborczym.

  6
  2
 5. Katarzyna m pisze:

  Po co na posiedzeniu rady był policjant ?widać pierwszy z prawej na dole zdjecia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *