zachmurzenie małe
22°
20°
środa
Wójt kolejny raz unieważnił przetarg na remont rynku we Włodowicach!
13 lipca 2018 r. | 14:09
5

Trzeba sobie powiedzieć szczerze. Za tego Wójta rynek we Włodowicach nie zostanie wyremontowany. Nie dość, że obecny Wójt Adam Szmukier nie pozyskał na ten cel żadnych środków zewnętrznych, to nie ma pieniędzy na jego wyremontowanie. Właśnie został unieważniony kolejny przetarg. Przyczyna bardzo prosta, brak chętnych do modernizacji rynku w kwocie, jaką gmina przeznaczyła na ten cel.

Gmina nie ma pieniędzy, rynek wyremontowany nie będzie.

I co Wam teraz powie Szmukier?

PAWEŁ GĄSIORSKI
5 odpowiedzi na “Wójt kolejny raz unieważnił przetarg na remont rynku we Włodowicach!”

 1. Kgw pisze:

  A Przecież sołtyska mówiła mam co innego ze właśnie ze będzie

  14
  1
 2. Mieszkanka pisze:

  Szkoda tego drzewa, które zostało wycięte na rynku, jakby nie można było go zostawić… 🙁

  21
  2
 3. Kasikowski pisze:

  Szkoda nie tylko drzewa, ale nadziei w wójta jakie mieliśmy z jego licznymi obietnicami.

  21
  1
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Drodzy mieszkańcy dziękujcie że macie taki portal,który Was informuje o tym co dzieje się w magistracie,bo jeśli nie tan portal to idę o zakład że przed wyborami Wójt wmawiałby Wam że Rynek we Włodowicach wkrótce będzie remontowany i w przyszłej kadencji Wójta jak ten obecny tylko wygra to wszystkie inwestycje dokończy. Nałamach tego portalu widzicie że Wasz Wójt sobie nie radzi i na taką możliwość pozyskania dotacji ? dofinansowania obecny Wójt nie umie pozyskać z zewnętrznych środków nawet złotówki. Drodzy mieszkańcy Włodowic mam pytanie ile mieliście spotkań z Wójtem,który przedstawił Wam zarys projektu jak ma wyglądać odresteurowany RYNEK we WŁODOWICACH ??? Myślę że jest to tylko wizja jednego mędrcy czyli PANA WÓJTA SZMUKIERA a to jest Wasz Rynek i to Wasze zdanie jest najważniejsze. Wójt Szmukier zaczął odnowę Rynku od końca i mu to nie wyszło. Pan Wójt Szmukier musi wiedzieć że Rynek we Włodowicach to Zabytek i dowodzi w tym momencie i nadzoruje to wszystko Konserwator Zabytków i jeśli nawet ktoś zgłosiłby się do przetargu i go wygrał to po rozpoczęciu prac na terenie Rynku prace zostałyby wstrzymane i Włodowice podzieliłyby los podobnie jak to miało miejsce z Rynkiem w Pilicy.

   17
   1
 4. Piut pisze:

  Samym gadaniem nie da się wyremontować rynku

  15
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *