zachmurzenie duże
czwartek
Wójt i radni chcą, by wieś Włodowice została miastem
28 marca 2022 r. | 12:11
6

Rada Gminy Włodowice podjęła uchwałę w sprawie wystąpienia z wnioskiem o nadanie statusu miasta miejscowości Włodowice.

Pismo w tej sprawie zostało skierowane do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Przypominam tylko, że Włodowice liczą tylko 1168 mieszkańców.

Uchwała w tej sprawie wraz ze stanowiskiem rady znajduje się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI
6 odpowiedzi na “Wójt i radni chcą, by wieś Włodowice została miastem”

 1. Mieszczuch pisze:

  Tendencja raczej malejąca z liczbą mieszkańców = wymierająca wieś. Chore pomysły urzędników za pieniądze podatnika.

  13
  1
 2. Małomiasteczkowy pisze:

  Chory pomysł, mam pytanie, czy w tym mieście będzie kawiarnia, restauracja, kino, teatr, pływalnia, tramwaje, dobre drogi ( bo dziur coraz więcej), szkola średnia, stacja kolejowa, stacja benzynowa…. Itp, oczywiście, nie, ale będzie burmistrz. Boję się że to zmierza w złym kierunku, a może się mylę. Obecna władza całkowicie do wymiany w tej gminie, oby za rok to się spełnilo….

  12
  1
  • MIESZKANIEC PRZYSZŁEGO mIASTA pisze:

   Ale najważniejsze że w G-oku są zajęcia z Zumby i Jogi oraz częściowo zadaszona wiata przystankowa na czymś co zowią rynkiem pod którą jak jest silny wiatr i deszcz można zmoknąć.Nie ma co narzekać miasto będzie jak malowanie.

   8
   1
 3. Powinno być referendum pisze:

  Mieszkańcy powinni o tym zdecydować w sprawiedliwym referendum a nie w jawnej ankiecie. Zastraszeni głosowali na tak. Nie ważne ze ośmiesza się nas tym miastem. Najważniejsza pensja burmistrza.. Radni chcą mieć wyższe diety to czemu maja być przeciw. A ty ludu płać za to. Płac wyższe podatki choć z tego nie masz nic. Ani drogi ani chodnika ani autobusa.

  11
  1
 4. mieszczanka pisze:

  W mieście Włodowice “wójt” za nasze zaplanował zakup choinki na Rynek za 27 tys.. Na Rynku kilkanaście słupów
  oswietleniowych i na kazdym po 2 kapelusze.. Po godzine 23 -ej ani jeden kapelusz sie nie świeci..

  11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *