zachmurzenie duże
15°
13°
piątek
Włodowice miastem? Szmukier Burmistrzem?
27 września 2021 r. | 11:18
8

Wójt Adam Szmukier chce być Burmistrzem. Właśnie zostały ogłoszone konsultacje dotyczące konsultacji społecznych z mieszkańcami gminy Włodowice w sprawie nadania miejscowości Włodowice statusu miasta.

Uwagi można zgłaszać do 15 listopada.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
8 odpowiedzi na “Włodowice miastem? Szmukier Burmistrzem?”

 1. Izu pisze:

  I jeb kolejna kadencję załatwiona

  13
  • obatel pisze:

   No przecież o to chodzi, jaki byłby inny cel dla całej tej celebry za pieniądze podatników, żeby w wymierającej wsi reanimować trupa miasta…? Jedna z najmniejszych i najbiedniejszych gmin zrzuca się na to, żeby zaspokoić czyjeś ego w tym mieszkańców tej biednej zapyziałej wsi. Kroczyce, Klucze i wiele innych miejscowości, których zamożność i infrastruktura predysponowałyby do bycia miastem/miasteczkiem mają w nosie takie pomysły bo dla nich ważny jest zrównoważony rozwój gminy. Niech się bawią za swoje i zmieniają w miasto czy też od razu w aglomeracje za swoje podatki a nie całej gminy bo większość mieszkańców gminy ma głęboko w d….., całą tą szopkę.

   31
 2. Rafik pisze:

  i oto nam się objawi … JAJCOGRÓD

  10
  • Rest pisze:

   Panie Wójcie nie ośmieszaj się Pan. Proszę zapoznać się z pojęciem ‘miasto’, bo to co Pan robi brzmi jak.dobry żart. Gdzie jakiekolwiek miejsca pracy? Słyszał Pan o tętniącym życiu miejskim. gdzie placówki kultury, kina, restauracja – we wlodowicach o 15 psy zaczynają dupami szczekać. Ma Pan wybujałą wyobraźnię zejdź Pan na ziemię !

   19
 3. Mieszczuch pisze:

  Najbardziej “miejski” charakter ma ulica żarecka – urządzona niczym starówka zamojska…;) Następnym krokiem wójta powinno być staranie o wpisanie Włodowic na listę UNESCO i żeby traktowali tą smutną wieś jak kolejny cud świata. Poważnie patrząc to oni naprawdę mają szansę na ten idiotyczny pomysł bo dzisiejsza władza zrobi wszystko żeby przypodobać się wiejskim wyborcom bo to ich elektorat. Oczywiście sponsorować będzie cała gmina bo przyszłe miasto jest za biedne.

  14
  • Jacek pisze:

   Myślę, że Pan Wójt naprawdę chcę zostać Burmistrzem, oby mieszkańcy tejże gminy to przemyśleli, za dwa lata wybory. 11 lat + 2 lata do 2023 roku rządów tej opcji, to już wystarczająco za dużo,. Najwyższy czas na nowych i konkretnych ludzi nie związanych z obecną władzą i normalnością w tej gminie.

   9
   4
 4. Rozum pisze:

  Wkrótce takiej gminy jak ta nie będzie stać na wójta a co dopiero na burmistrza. Ktoś się chyba pozamieniał z kimś na rozumy.

  12
 5. mieszcznka pisze:

  Tancerz z Mrzygłodu by utrzymać wygodny fotelik i dobrze opłacony ogłupia ludzi na rożne sposoby. Przyjął pałac – ruiny, odbudowę obiecał jak zostanie wybrany / na odbudowę potrzebuje 7 lat/ teraz jest pomysł nadania praw miejskich Włodowicom. W kolejnej kadencji może stadion i muszla koncertowa. W Rudnikach pośmiewisko biskupa o modlitwę prosił by Włodowice zostały miastem. /modlitwa wskazana o rozum/ Włodowice wykluczone komunikacyjnie. W sobotę i w niedziele nie połączenia z miastem powiatowy brak, bo trzeba dołożyć trzy tysiące na miesiąc ale burmistrzem chce być.
  Dentysty nie ma za chwile może nie być lekarza w mieście Włodowice. Zamiast zając się inwestycjami uczy się wierszyków i opowieści . Dzieciom w przedszkolu za wierszyki nie płaca a Włodowianie i okoliczni mieszkańcy płaca koło 100 tys rocznie na czysto za przemowy, opowieści i wierszyki z tańcami. Dwie kadencje to około miliona a może więcej, piękne mieszkanie w największych miastach Polski warto być burmistrzem .

  15
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *