zachmurzenie duże
10°
sobota
starosta.sza.wkraj.pl
Włodowice bez swojego przedstawiciela w powiecie
23 października 2018 r. | 13:40
13

Karol Hadrych, Gabriel Dors, Jarosław Kleszczewski i Bogusław Piotrowski to przedstawiciele okręgu nr 5 do Rady Powiatu Zawierciańskiego. W okręgu nr 5 znajdują się gminy Kroczyce, Poręba i Włodowice.

PAWEŁ GĄSIORSKI
13 odpowiedzi na “Włodowice bez swojego przedstawiciela w powiecie”

 1. obserwator z boku pisze:

  Gminy Kroczyce i Poreba maja po 2 radnych a Wlodowice 0. Nie stac mieszkancow aby oddac 1000 glosow na jednego kandydata, ktory bralby udzial przy tworzeniu budzetu starostwa . Do tego przepadl “opiekun gminy” . NACIAGAJA CZARNE CHMURY NAD GMINE WLODOWICE.

  11
  6
 2. Feliks pisze:

  W poprzedniej kadencji mieliśmy przedstawiciela z Włodowic i co to dla gminy zmieniło całkowicie nic

  30
  8
 3. obserwator z boku pisze:

  Skoro obecny Wojt nie chcial wspolpracowac z radna powiatu to jest jak jest.

  13
  21
 4. Feliks pisze:

  A skąd takie informacje na temat niechęci współpracy z radną powiatową

  21
  7
 5. obserwator z boku pisze:

  Feliks , widocznie nie byles na spotkaniach. A szkoda.

  10
  8
 6. Rybka pisze:

  Ten babsztyl radną z powiatu to zachwywała się jakby wszystkie rozumy naraz zjadła i takie to przemądrzale chodziło po Włodowicach. Ona Wnukowa rzeczywiście nic nie zrobiła dla Włodowic plaszcząc dupsko w powiecie i trzepiąc kasę z dietki.

  27
  11
 7. Cypis pisze:

  P. Wnuk nic nie zrobiła i nic nie zrobi. Taka jest prawda. Nie dajmy się omamic. Taka niedoszła wójtowa to strzał w kolano dla całej gminy.

  15
  11
 8. "Wyborca" pisze:

  Dlaczego nasza gmina ciągle jest w “tyle”. Osiem lat rządów obecnego wójta tego dystansu nie zmniejszyło, a wręcz przeciwnie.
  Jeden przykład:
  Solary w Kroczycach to 870 zestawów, we Włodowicach 220, chociaż podobna liczka mieszkańców.
  Kolejne sami znajdziecie, może zaczniemy wyliczać?

  11
  5
 9. wyborca pisze:

  Co dla Włodowice zrobił samozwańczy starosta Barczyk który wychwalała Szmukiera pod niebosa a Szmukier opowiadał jaką władze Barczyk ma w powiecie i nie tylko i zachęcał do głosowania na Barczyk. Droga w Górze Włodowskiej na Huby miała być odbudowana kadencja 2014 – 2018 Barczyk maił dać pieniądze Gospochy z KGW z rodzinami leciały głosować na Barczyka. Ale tym razem społeczeństwo Gminy Włodowic nie dało się ogłupić i gigant Barczyk przegrał jeszcze chwile pozbędą się go z “Perły Jury”

  10
  8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *