pochmurnie
10°
czwartek
W niedzielę wybory. Zobacz listę kandydatów na Posła i Senatora RP
11 października 2019 r. | 10:22
0

W niedzielę 13 października odbędą się wybory do Sejmu i Senatu RP. Lokale wyborcze będą otwarte od godz. 7:00 do godz. 21:00. O mandat Posła RP rywalizuje 88. kandydatów i kandydatek, a o mandat Senatora RP czterech kandydatów. Do Sejmu z naszego okręgu dostanie się dziewięciu kandydatów, a do senatu jeden.

Wybory do Sejmu i Senatu 2019: "Jak oddać głos w wyborach do Sejmu i Senatu?"

PKW podpowiada, co zrobić, aby zagłosować 13 października. Więcej: bit.ly/2oxpT07

Gepostet von Państwowa Komisja Wyborcza am Montag, 30. September 2019

Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
1. CHROBAK Barbara Stanisława urzędnik Sosnowiec nie należy do partii politycznej
2. MARKOWSKI Krzysztof politolog Dąbrowa Górnicza nie należy do partii politycznej
3. CIOŁCZYK Janusz Kazimierz historyk Jaworzno członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
4. PEROŃ Krzysztof Edward przedsiębiorca Zawiercie nie należy do partii politycznej
5. BOSAK Jan górnik Sosnowiec nie należy do partii politycznej
6. SPORYSZKIEWICZ Anna Jadwiga chemik Sosnowiec członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów
7. DUDA Andrzej Marek politolog Wojkowice nie należy do partii politycznej
8. DRATWA Paweł adwokat Zawiercie nie należy do partii politycznej
9. BORÓWKA Stanisław Antoni strażak Poręba nie należy do partii politycznej
10. GÓRALCZYK Marcin Grzegorz ekonomista Sosnowiec nie należy do partii politycznej
11. KAŁUŻA Anna Grażyna zootechnik Jaworzno członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
12. PARADZIŃSKA Ewa Bogusława ekonomista Dąbrowa Górnicza nie należy do partii politycznej
13. JANIK Ewa Barbara przedsiębiorca Sosnowiec członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
14. DOBROWOLSKI Cezary Adam artysta Czeladź nie należy do partii politycznej
15. BEBEŃCA Agata Elżbieta urzędnik Wojkowice nie należy do partii politycznej
16. LABOCHA Eliza Maria dziennikarz Góra Włodowska nie należy do partii politycznej
17. KMITA Tomasz Adam strażak Będzin nie należy do partii politycznej
18. DĄBROWA Stanisław rolnik Pilica członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
1. MALIK Ewa Danuta parlamentarzysta Sosnowiec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2. ANDZEL Waldemar Franciszek politolog Rogoźnik członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3. WARWAS Robert Piotr politolog Dąbrowa Górnicza członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4. NOWICKA Danuta Czesława metalurg Zawiercie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5. MATERLA Maria przedstawiciel władzy samorządowej Jaworzno członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6. KOZIK Marcin Henryk politolog Jaworzno członek partii politycznej: Solidarna Polska
7. ZARYCHTA-SURÓWKA Małgorzata Wioletta radca prawny Sosnowiec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8. PIĄTEK Zbigniew Józef przedstawiciel władzy samorządowej Dąbrowa Górnicza członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9. SZYDLIK Bożena Grażyna pielęgniarka Włodowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10. WILK Kazimierz Czesław górnik Sosnowiec nie należy do partii politycznej
11. WARDENGA Lena Marzena ekonomista Czeladź nie należy do partii politycznej
12. DERELA Maciej Daniel politolog Żarnowiec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13. CIEŚLIK Beata Elżbieta filolog Dąbrowa Górnicza członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14. SZOPA Paweł Ludwik prezes Sosnowiec nie należy do partii politycznej
15. TRAWCZYŃSKA Ewa Irena lekarz weterynarii Sławków nie należy do partii politycznej
16. GŁĄB Zenon Zygmunt przedstawiciel władzy samorządowej Rokitno Szlacheckie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17. CURYŁO Łukasz dyrektor generalny i zarządzający Jaworzno członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ:
1. CZARZASTY Włodzimierz politolog Warszawa członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
2. ADAMCZYK Rafał Jan samorządowiec Będzin członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
3. ZIEGLER-CHAMIELEC Anita Kornelia przedsiębiorca Bielsko-Biała członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
4. NITWINKO Wojciech Marcin politolog Sosnowiec członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
5. LITEWKA Łukasz Karol socjolog Sosnowiec nie należy do partii politycznej
6. KOT Magdalena Monika ekonomista Żarnowiec nie należy do partii politycznej
7. CHUDZIKIEWICZ Wacław Michał technik mechanik Jaworzno członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
8. DZIUBKA Marta politolog Dąbrowa Górnicza członek partii politycznej: Lewica Razem
9. KUŹNICKI Adrian Paweł specjalista ds. sprzedaży Zawiercie nie należy do partii politycznej
10. PÓŁTORAK Ewa Katarzyna animator kultury Sosnowiec nie należy do partii politycznej
11. ŁUBEK Małgorzata politolog Dąbrowa Górnicza nie należy do partii politycznej
12. GŁADKOWSKI Marcin Rafał logistyk Dąbrowa Górnicza nie należy do partii politycznej
13. FILIK Anna Ewa urzędnik Czeladź członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
14. GRANAT Aleksandra Maria nauczyciel biologii Sosnowiec członek partii politycznej: Lewica Razem
15. ŁUKASIK Damian Leszek prawnik Łazy członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
16. CZAJER Urszula architekt wnętrz Będzin członek partii politycznej: Lewica Razem
17. CIASTOŃ Łukasz Rafał urzędnik samorządowy Dąbrowa Górnicza członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ:
1. JANOSKA Jerzy Jan przedsiębiorca Fugasówka członek partii politycznej: Ruch Narodowy
2. KOLCZYK Marcin Czesław przedsiębiorca Sławków członek partii politycznej: Korwin
3. SIKORA Waldemar mechanik urządzeń przemysłowych Będzin nie należy do partii politycznej
4. OLEKSIEWICZ Grzegorz Ryszard mechanik pojazdów samochodowych Będzin członek partii politycznej: Korwin
5. JAKÓBIK Artur Karol elektroenergetyk nastawni Jaworzno nie należy do partii politycznej
6. KLARCZYŃSKA Olga Kinga student Żarnowiec członek partii politycznej: Ruch Narodowy
7. KRZYŻAK Monika Mirella ekonomista Piekary Śląskie nie należy do partii politycznej
8. KOCLĘGA Jagoda Magda handlowiec Zawiercie nie należy do partii politycznej
9. CYGAN Renata Aleksandra Księgowa Sosnowiec członek partii politycznej: Ruch Narodowy
10. MIZDRA Ryszard Zbigniew adwokat Jaworzno członek partii politycznej: Ruch Narodowy
11. GRABOWSKI Wojciech Andrzej operator urządzeń do przetwórstwa mięsa Sosnowiec członek partii politycznej: Ruch Narodowy
12. SURMIK Dominika Agnieszka studentka Dąbrowa Górnicza nie należy do partii politycznej
13. CIEŚLIK Robert Paweł mechanik pojazdów samochodowych Będzin członek partii politycznej: Ruch Narodowy
14. DĄBROWSKA Małgorzata Halina archiwista Dąbrowa Górnicza członek partii politycznej: Korwin
15. LOREK Magdalena Ilona biomasażysta Sławków członek partii politycznej: Korwin
16. GOREL Ewelina Magdalena sprzedawca Bytom nie należy do partii politycznej
17. OSIAL Sylwia specjalista administracji publicznej Zawiercie nie należy do partii politycznej
18. PAŁKA Krzysztof Adam inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy Zawiercie członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI:
1. SAŁUGA Wojciech Paweł ekonomista Jaworzno członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
2. DOLNIAK Barbara prawnik Będzin członek partii politycznej: Nowoczesna
3. BOCHENEK Mateusz Andrzej urzędnik samorządowy Sosnowiec członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
4. NEMŚ Anna Ewa poseł Zawiercie członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
5. WĘGRZYNOWICZ Marek Romuald prawnik Dąbrowa Górnicza członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
6. ŁAPAJ Bożena Irena emeryt Będzin nie należy do partii politycznej
7. KLIMEK Maciej Artur nauczyciel akademicki Wojkowice nie należy do partii politycznej
8. KOSMALA-GĄSIOR Teresa Mieczysława emeryt Goląsza Górna nie należy do partii politycznej
9. ZAPART Marcin Jakub student Jaworzno członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
10. SZCZEPANEK Paweł dyrektor operacyjny Sosnowiec nie należy do partii politycznej
11. MILEJ Ryszard Tadeusz prezes zarządu Dąbrowa Górnicza członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
12. SOCHACKI Jarosław Jacek instruktor sportu Zawiercie nie należy do partii politycznej
13. SOLIPIWKO Renata Janina fizjoterapeuta Dąbrowa Górnicza nie należy do partii politycznej
14. SKOTALCZYK Ewa Barbara lekarz medycyny Dąbrowa Górnicza członek partii politycznej: Partia Zieloni
15. JANECZEK Marcin Bernard nauczyciel Poręba członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
16. OCHĘDUSZKO-LUDWIK Małgorzata Agata urzędnik samorządowy Będzin nie należy do partii politycznej
17. LIEGMANN Elżbieta Joanna opiekun osób starszych Sosnowiec nie należy do partii politycznej
18. MOĆKO Jolanta Izabela urzędnik samorządowy Czeladź członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Lista kandydatów do Senatu RP:
1. GRABOWSKI Arkadiusz Jakub ekonomista Będzin KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2. LAZAR Marcin Teodor nauczyciel Będzin KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY nie należy do partii politycznej
3. MAŁECKA-LIBERA Beata Maria lekarz Dąbrowa Górnicza KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
4. ZAGAJSKA Katarzyna Stanisława specjalista do spraw zarządzania i organizacji Dąbrowa Górnicza KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY ZAGAJSKIEJ nie należy do partii politycznej




Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.