pochmurnie
15°
13°
wtorek
W gminie trwają konsultacje. Szykuje się podwyżka za wodę i ścieki?
15 listopada 2019 r. | 11:22
1

W gminie Włodowice trwają konsultacje. Pewnie o tym nie wiecie, ale do 20 listopada możecie się wypowiedzieć w sprawie uchwalenia regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie Gminy Włodowice.

Celem konsultacji jest zapoznanie z projektem uchwały Rady Gminy Włodowice w sprawie uchwalenia regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie Gminy Włodowice.

Projekt uchwały wraz z uzasadnieniem zamieszczony jest w pliku na stronie BIP oraz wyłożony do wglądu w Biurze Obsługi Rady Gminy Włodowice (TUTAJ).

Uwagi można zgłaszać na piśmie osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Włodowice (pok. Nr 21, I piętro), Biurze Obsługi Rady Gminy (po. Nr 13, I piętro), pocztą elektroniczną na adres: urzad@wlodowice.pl bądź drogą pocztową na adres: Urząd Gminy Włodowice, ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice (decyduje data wpływu do urzędu).
Jedna odpowiedź do “W gminie trwają konsultacje. Szykuje się podwyżka za wodę i ścieki?”

  1. Jozinka pisze:

    No i co im tam wyszło z tych konsultacji?
    Pies ze złamana nogą tam by nie poszedł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *