zachmurzenie duże
10°
sobota
VI Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek
01 stycznia 2021 r. | 11:57
0

Przed nami VI Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek - Łazy 2021. Festiwal odbędzie się w dniach 7-9 stycznia 2021 (przesłuchania uczestników). Uroczystą Galę zaplanowano na 17 stycznia 2021. W Festiwalu mogą wziąć udział m.in.: soliści, duety, zespoły, chóry, w kategoriach: dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy. Zgłoszenia w formie nagranych prezentacji wideo należy wysłać do 3 stycznia 2021.

- Już po raz szósty organizujemy wydarzenie, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W ubiegłym roku Łazy gościły ponad 1000 osób z całej Polski. W tym roku ze względu na aktualną sytuację wszystkie działania konkursowe zostały zaplanowane w trybie online - mówi Grzegorz Piłka, dyrektor MOK w Łazach.

Regulamin i karty zgłoszeń dostępne TUTAJ. /Powiat Zawierciański/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *