pochmurnie
15°
13°
wtorek
Ukrywanie wykształcenia przez wójta mgr Adama B. Szmukiera
13 lutego 2019 r. | 16:20
12

Po licznych informacjach od moich czytelników odnośnie wykształcenia wójta mgr Adama B. Szmukiera postanowiłem sprawdzić u źródła i zapytać wprost samego wójta. Ku mojemu zaskoczeniu otrzymałem decyzję odmowną gdzie dotąd jeszcze nikt nie odmówił mi udzielenia odpowiedzi na tak proste pytanie. Co chce ukryć wójt Szmukier i czego się wstydzi że nie chce podać jaką szkołę średnią ukończył i kiedy zdawał egzamin dojrzałości. Wójt Szmukier to rocznik 1964 i wiemy że pracował w Milicji Obywatelskiej i na tamte czasy był taki przepis i ustawa że funkcjonariusze Milicji Obywatelskiej musieli uzupełnić wykształcenie i aby pozostać w tej formacji należało na tamten czas zdobyć wykształcenie średnie.

Poniżej możecie się zapoznać z decyzją odmowną.

DARIUSZ SZLĘK
12 odpowiedzi na “Ukrywanie wykształcenia przez wójta mgr Adama B. Szmukiera”

 1. Oczko pisze:

  Takie artykuły teraz będziemy czytać? Żałosne… Są rzeczy wazniejsze w gminie. Panie autorze weź pan sobie ksiązkę i papucie i siedz pan w fotelu… bo artykuly dno.

  11
  23
  • Zenon pisze:

   Dlaczego dno? Chcemy wiedzieć jakich mamy zarządców wykształconych.
   Z resztą Oczko jesteś tutejszym brunem z Żarek?
   Wójt płaci ci za obronę w sieci???

   22
   6
   • Oczko pisze:

    Absolutnie nie popieram przekupstwa P Zenonie. Jest mieszkanką tutejszej gminy i mnie nie interesuje wyksztalcenie P. Sz. Wolała bym dowiedzieć sie czegos bardziej istotniejszego i w sZczególności o naszej gminie, a nie o przeszlosci innych ludzi.

    6
    13
 2. RENATA pisze:

  Bardzo dobry artykuł chyba każdy chciałby wiedzieć w naszej gminie czy mamy na właściwym stanowisku MOGISTRA czy magistra
  chcę wiedzieć czy Pan Wójt ma wyższe wykształcenie na tak poważnym stanowisku, bo pensje za wójtowanie to bierze jak prezydent Poznania.

  25
  3
 3. Mieszkaniec pisze:

  Pan wójt Szmukier wyraźnie coś chce ukryć przed mieszkańcami …Oj nieładnie,nieładnie !!

  23
  3
 4. Maniek pisze:

  Jak najbardziej powinniśmy wiedzieć jakie wykształcenie mają ludzie, których tak hojnie wynagradzamy. Mówiąc MY mam na myśli wszystkich mieszkańców naszej gminy. Wynagrodzenie TYCH osób to pieniądze publiczne. A wszystko co płacone jest z publicznych pieniędzy POWINNO BYĆ JAWNE. Chyba nikt nie powinien się wstydzić swojego wykształcenia? Każdy mieszkaniec naszej gminy powinien wymagać aby nasi urzędnicy (dobrze opłacani) powinni być jak najlepiej wykształceni. Nie wyobrażam sobie kierownika, dyrektora, księgowego, sekretarki itp. tylko i wyłącznie z średnim wykształceniem. Panie redaktorze może należy dowiedzieć się jakie wykształcenie posiadają pozostali urzędnicy. To że osoba na stanowisku ma już słuszny wiek nie zwalnia ją od podnoszenia swojego wykształcenia. To przynajmniej powinno być punktem honoru WÓJTA aby mobilizował kadrę do podnoszenia wykształcenia. A tak mamy PANIE i PANÓW , którzy jak skończyli liceum czy technikum nic w tym zakresie nie robią i siedzą jak u Pana Boga za piecem.

  21
  4
 5. Mieszkaniec pisze:

  Gdyby jakiś głąb umiał czytać w internecie to napisane jest o wykształceniu i nie zawracal by dupy.
  Przed laty, ukończyłem Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz podyplomowo –  kierunek Umiejętności Menadżerskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W Policji przepracowałem ćwierć wieku, dosłużyłem się stopnia podinspektora i odszedłem ze stanowiska Dyżurnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach

  13
  12
 6. GRAŻYNA pisze:

  PANIE MIESZKANIEC DOBRZE PAN JEST POINFORMOWANY PO CO SIĘ UKRYWAĆ POD MIESZKAŃCEM BRAWO ZA ODWAGĘ

  12
  3
 7. JANIK pisze:

  Szwagier jak Edyta była na kompie to debilu jeden jak pisaleś komentarz to ty głupi menadżerze mogłeś sobie nicka zmienić na Szmukier a tak to pokazałeś że miesiącami twoja żona pisała na tym portalu z nicka Mieszkaniec.Jakiś ty chłopie jest pusty i pamiętaj że Smartfon to nie pała policyjna ćwoku jeden.

  17
  4
 8. Gorzanin pisze:

  Przepraszam, ale co ma być ukrywanie??? Napiszcie jasno. Osoba pisząc ten artykuł nie posiada wiedzy, wykształcenie średnie jest obowiązkowe dopiero od Policji czyli 1990

  4
  5
 9. RENATA pisze:

  no to dobra to ciekawe czy nasz Pan mgr Adam B. Szmukier ma to najwyższe wykształcenie

  8
  3
 10. Mieszkaniec pisze:

  Ciekawe czemu o wykształcenie Wójta pytają Ci którzy na niego nie głosowali , a przecież większości to nie interesuje .

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *