zachmurzenie duże
23°
20°
niedziela
Trzy komitety wyborcze we Włodowicach
28 sierpnia 2018 r. | 12:21
5

Krajowe Biuro Wyborcze w Katowicach opublikowało listę komitetów wyborczych zarejestrowanych w gminie Włodowice. Nie licząc partii politycznych, do KBW w Katowicach zgłosiło się 200. komitetów wyborczych, z czego trzy we Włodowicach.

Z komitetów można wywnioskować, że we Włodowicach będzie troje kandydatów na Wójta (o ile znajdą odpowiednią liczbę radnych). Będą to: Andrzej Jureczko, Adam Szmukier i Dorota Wnuk. Nie mam pewności, że nie dojdzie jeszcze jakiś kandydat z partii politycznej.

Patrząc na kandydatów, wybory będą bardzo ciekawe.

Poniżej lista zarejestrowanych komitetów.

Komitety zarejestrowane we Włodowicach to:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH 2018 - pełnomocnik Edyta Katarzyna Szmukier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓWMOŻESZ WIĘCEJ - pełnomocnik Filip Jakub Jureczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY WNUK „SZANSA NA ROZWÓJ” - pełnomocnik Dariusz Daniel Foryś

PAWEŁ GĄSIORSKI
5 odpowiedzi na “Trzy komitety wyborcze we Włodowicach”

 1. mieszkanka Rudnik pisze:

  Niech wygra najlepszy !

  49
  15
  • Mieszkaniec gminy pisze:

   Albo najlepsza 😉

   27
   43
   • Lalka pisze:

    Oj nie bo już raz baba we Włodowicach Wójtem byłam i to był niewypał i ta baba co teraz startuje to niech se pilnuje męża swego i dzieci choć ta kandydatka to taka sama jan Angela Merkel z Niemiec że jest matką wszystkich imigrantów a swoich dzieci nie ma.

    22
    3
    • katarzyna katarzyna pisze:

     Baba rządziła a teraz czas na kobietę mądrą i wykształconą popieram kandydatkę w 100 % i podziwiam pod każdym względem . Lalka na pewno do pięt jej nie dorastasz. A ten wpis to przez zwykłą zazdrość . Każdy niech zajrzy do swojej rodziny czy tak ma aby wszystko ok i potem pisze.

     5
     8
 2. Gal anonim pisze:

  Lalka jak już piszesz to spróbuj pisać poprawnie po polsku,a co do dzieci to niektórzy nie potrafią wychować swoich więc podziwiam ludzi którzy wychowują cudze.Zastanow się nad pisaniem takich bzdur.

  4
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *