zachmurzenie duże
czwartek
foto UM Myszków
Trójporozumienie na pokaz
18 czerwca 2018 r. | 11:08
7

Mimo iż mieli na to całą kadencję, porozumienie zostało zawarte na cztery miesiące przed wyborami. Burmistrzowie Myszkowa i Żarek - Włodzimierz Żak i Klemens Podlejski oraz Wójt Gminy Włodowice Adam Szmukier rozpoczęli współpracę przy w rozwijaniu sieci dróg, wpływających na rozwój turystyki. Wszystko na pokaz, by móc się pochwalić, że coś w tym kierunku zostało zrobione.

W pierwszym etapie zostanie przygotowana dokumentacja projektowo-kosztorysowa budowy ul. Granicznej w Myszkowie z ul. Leśną i Dworską w Jaworzniku.

Mam nadzieję, że cokolwiek z tego porozumienia wyniknie i nie zakończy się tylko na dokumentacji.

PAWEŁ GĄSIORSKI
7 odpowiedzi na “Trójporozumienie na pokaz”

 1. Piut pisze:

  zaraz wybory co nam da ta współpraca???

 2. Lusi pisze:

  My już przecież ścieżki rowerowe mamy nawet 16 km jakby ktoś nie wiedział

 3. mentos pisze:

  panie wójcie kiedy pan się weżnie za działanie rowy zaczeli wykaszać ale tylko do góry włodowskiej nawet tą wielką wyrwę zakleili ale już w parkoszowicach nie co z wykaszaniem chuby – czyli góra włodowska też czeka rzędkowice , zdów co pan sobie wygolił tam gdzie pan jeżdzi i dziury polepił

 4. KAZIMIERZ pisze:

  Obódzł się przed wyborami co z RYNKIEM WŁODOWICE drzewa Pan wyciął chłopcy cienia nie maja udaru mogą dostać a tu cisza ptaszki nie śpiewają syf kiła i mogiła.

 5. Obywatel pisze:

  Solidarnie zapłacą dokumentacje w trójkę ,dla dwóch gmin Myszkowa i Żarek.

 6. Remigiusz pisze:

  a gdzie ta ścieżka poleci na chuby do jaworznika a jak dojechać na chuby rowerem jak tam takie dziury pobocza nie wykoszone Panie Wójcie pan to ma łeb nie od parady mu ludzie wiemy że pan jest cwany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *