pochmurnie
15°
13°
wtorek
Troje kandydatów powalczy o fotel Wójta
28 września 2018 r. | 10:15
33

Trzy komitety wyborcze zarejestrowały kandydatów na Wójta gminy Włodowice. Kandydatami są: Dorota Wnuk, Andrzej Jureczko oraz dotychczasowy Wójt Adam Szmukier.

Wybory samorządowe odbędą się 21 października.

PAWEŁ GĄSIORSKI
33 odpowiedzi na “Troje kandydatów powalczy o fotel Wójta”

 1. obywatel rudnik pisze:

  Dorota Wnuk,

  19
  23
 2. Zawiercianka pisze:

  Boże chroń mieszkańców od tej wredne zaklamanej baby. Wszystko tylko nie ona!!!!!

  23
  17
 3. Joanna pisze:

  Żal jak ta kobieta wygra wybory. Jak taka wredna jedzą nie ma wstydu siać tyle nienawiści i jechać po trupach aby osiągnąć cel. Takie zero a tyle zamieszania narobiła.

  24
  18
 4. Szerszeń pisze:

  Na stronie gminy jest informacja, że do pracy zakwalifikowały się następujące: Katarzyna Jędruszek Kostkowice, Magdalena Konarska Włodowice, Katarzyna Makieła Włodowice, Ewelina Wnuk Włodowice, Anna Seweryn Hucisko i nikt z naszej gminy nie spełniał kryteriów, Pani z Kostkowice przebiła nasze mieszkanki doświadczeniem i kwalifikacjami jak jest naprawdę gdzie prowadzi trop. NO CO WYBORCY PAN WÓJTA.

  10
  8
  • kolesiarstwo pisze:

   kolesiarstwo jak wszędzie wiadomo kto rzadzi a władza czego się boi że sie patrzy na rece przecięż to my wyborcy i podatnicy utrzymujemy cały urząd

   10
   6
   • Anna pisze:

    I co z tego że WYGRAŁA kakurs nic tylko pogratulować. A tak na marginesie pracować w gminie włodowice z takimi ludźmi to żenada ta sami ciemniaki.

    7
    1
 5. Wlodowiczanka. pisze:

  Szerszen kolezenstwo jest wszędzie ale cóż. Zadaj też pytanie jak ta Matką Teresa z Kalkuty wygra wybory kogo będzie wsadzac do gminy i jak. K…. ale te mieszkańcy gminy włodowice są ślepi co ona wyrabia jak ośmiesza cała gmine. Powinni tą jedze wredna wywiesc na taczce na gnoj bo tylko tam się nadaje.

  10
  10
 6. Żal. Pl pisze:

  Śmiechu warte baba do garow bo do tego się nadaje. Jedzą wredna fałszywy człowiek.

  10
  9
  • Nn pisze:

   Czy tylko ja mam wrażenie, że te komentarze pisze jedna ta sama osoba?

   11
   5
  • Mieszkaniec pisze:

   Żyjemy w XXI wieku! Porzucmy zatem stereotypy o tym, ze baba do garów a chłop do roboty.

   Ta kobieta jest ogromnie aktywna społecznie, wiec dajmy szanse na zdzialanie czegoś w gminie która jest może i ośmieszona ale tylko i wyłącznie poprzez zacofanie w stosunku do innych.

   10
   8
 7. Rita pisze:

  Ze skrajności w skrajność. Jaki nie na wójta, to na Panią Dorotę. Tylko dlatego, że zna redaktora? Nie linczujmy nikogo bez dowodów i to w taki sposób!

  13
  6
 8. wyborca "y" pisze:

  Ośmieszenie gminy to odzwierciedla nagranie z zebranie dot. funduszu sołeckiego w Hucisku gdzie Wójt zwraca się do sołtysa o wezwanie policji a wtóruje radna pracownik GOPS Włodowice co lata po całej gminie za kierowniczym stanowiskiem. Z wyglądu i zachowania prawdziwa gospocha. Chciała być sekretarze w gminie ewentualne dyrektorem GOK ciekawe jakie następne ma w planie stanowiska. A Pan Wójt wie co w KGW śpiewają jakie gotują barszczyki a nie wie co mówi orzecznictwo i przyzwolił na wezwanie policji które nie miało uzasadnienia. Tacy mądrzy obydwoje z Panią radną. Pan Wójt oficer policji chwalił się że dbał o bezpieczeństwo w całym województwie a Pani radna żona oficera wszechstronnie uzdolniona na każde stanowisko w gminie przydatna.

  14
  7
 9. mieszkanka Włodowic pisze:

  Po tych komentarzach widze że niektórym żal dupe ściska że to nie oni startują na wójta a kto komu broni lepiej siedzieć w domu i anonimowo pisać niż się wyłonić na światło gminy z tą swoją mądrością.Czemu mieszkańcy nie przychodzicie na zebrania sołeckie(frekfencja pożal się boże) ? Kto będzie odważny żeby podnieść ręke i się publicznie odezwać co go boli? Żenada tylko narzekać jeden na drugiego to umiecie a sami nic. Jesteśmy winni naszym przodkom że stworzyli tą osade,która zmieniła się w gmine ale głupie rządy nieodpowiednuch ludzi to zniszczyło. Pomagajmy sobie wzajemnie a na pewno będzie lepiej

  16
  2
 10. obserwator pisze:

  „Po trupach do celu” -dla niektórych liczy się tylko kasa i władza. A stowarzyszenia bywają również nieuczciwe.
  Powstają, tylko w celu pokazania się, jaki jestem dobry człowiek- choć jest to tylko hipokryzja.
  Rzeczywistość bywa inna – kasa z dotacji idzie na konkretne osoby i wpada do kieszeni założycieli.
  Księgowa najlepiej wie , jak to robią stowarzyszenia. Tylko dobre układy są potrzebne we władzach gminy.
  HIPOKRYZJA!

  5
  6
  • Mieszkanka pisze:

   Niech sobie wie co tylko chce i niech bierze co chce, ważne żeby w końcu zaczęło się coś dziać w tej gminie, a ona to mała cena za rozwiniecie gminy.

   6
   2
 11. Anna pisze:

  Obserwator ta pani wie gdzie szukać kasy i jak a o jej metodach walki o stołek to już nie będę pisała co ta kobieta robi. Mam nadzieję że w piątek na zebraniu pani W będzie transmisja na żywo przez Pana G, bo jeśli nie będzie to odpowiedź jest jasna że to nagonka na wójta z polecenia Matki Teresy z Kalkuty.

  3
  8
 12. Farsa pisze:

  Dlaczego znikają komentarze pochlebne dla Pani Doroty Wnuk? Zostały same negatywne, obrażające. Widziałem komentarze jeszcze kilka dni temu, teraz już nie ma po nich śladu. Ktoś tutaj sugeruje, że Pani W zna redaktora strony… Ciekawe, że komentarze na temat kandydata Andrzeja Jureczko zniknęły? Rzecz jasna te negatywne. To jak to w końcu jest panie redaktorze? Wspieramy tylko jednego kandydata? Gdzie te “niezależne media”?

  9
  2
 13. Obserwator z drona pisze:

  Brawo Panie Wojt! W gminie na nic nie ma pieniedzy a w Rudnikach jest na wszystko. Skad nagle wziely sie pieniadze na kostke w rejonie przystanku autobusowego. SZKODA, ZE WYBORY NIE ODBYWAJA SIE COROCZNIE.

  7
  4
  • Nn pisze:

   W Rudnikach będzie robiony fragment chodnika, który kilka lat temu został skończony w “polu”. A we Włodowicach skąd się pieniądze wzięły na chodnik? I na przedszkole, i na OSĘ, i na halę? To nie Rudniki mają najwięcej, niestety…

   6
   1
 14. Obserwator z drona pisze:

  Nn zapomniales o Orliku.

 15. Mieszkanka pisze:

  Chciałabym zapytać, co nasza przedstawicielka do rady powiatu zrobiła dla naszej gminy.

  4
  5
  • M.G. pisze:

   A co pani Mieszkanka zrobiła dla swojej gminy? Szukanie dziury…

   4
   2
  • Warto poczytać!!! pisze:

   Warto poczytac protokoly z zarządow i sesji Edyto chyba nie muszę Ci tłumaczyć tak epickich rzeczy. Odsyłam do lektury.

   3
   2
   • Szczepan Chrząszcz pisze:

    Nie znając osobiście Pani Kandydat na Wójta, chcąc wyrobić sobie swoje własne zdanie, przy pomocy “wujka google” w zamieszczonych protokołach znalazłem tylko:
    – wpis o rezygnacji z pracy w komisjach budżetu i infrastruktury w związku z wyborem na „nieetatowego członka Zarządu Powiatu” w 2015r.,
    – dwa wpisy stwierdzające nieobecność radnej na sesjach w lipcu i październiku 2017r,
    – wpis o złożenie przez Panią Radną wniosku o „ustawienie tablicy o zakończeniu miejscowości Morsko na ulicy Turystycznej” z lipca 2018r.

    Ja tam sobie zdania nie wyrobiłem, jak ktoś/coś więcej wie to proszę o podzielenie się wiedzą.

    5
    2
 16. Utac pisze:

  Wszyscy kandydaci nie pochodza z Wlodowc .
  Ale to chyba nie jest najwazniejsze kryterium.

 17. Polo pisze:

  Dziwnie oczernia się tylko częśc kandydatów no raczej jedną
  kandydatkę a co z kandydatem który boi się wyjść do wyborców i zorganizować choć jedno spotkanie .?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *