pochmurnie
15°
13°
wtorek
Tak zachowują się radni? Słoma z butów!
21 września 2018 r. | 13:00
15

Radni traktują Urząd Gminy Włodowice i całą gminę jak prywatny folwark! Zobaczcie w jaki sposób radni odnoszą się do operatora kamery, który próbował uczestniczyć w spotkaniu komisji Rady Gminy Włodowice w urzędzie gminy.

Czy chcecie, by takie osoby was reprezentowały? Czy to mają być radni?

PAWEŁ GĄSIORSKI

Agresywny radny!

Agresywny radny Józef Jederko.

Gepostet von Gmina Włodowice am Freitag, 21. September 2018

 




15 odpowiedzi na “Tak zachowują się radni? Słoma z butów!”

 1. Ktoś z Góry pisze:

  Pan Jęderko się zdenerwował, bo tam lada chwila miała wjechać wódka i ogórki na stół, a tutaj pan redaktor im przeszkodził w tym…

  52
  8
 2. Zszokowana pisze:

  Masakra !!! Dziwi mnie to jak zachowuje się ten niby dziennikarz !!! Trochę kultury !!! Mimo wszystko to są starsi ludzie i należy im się trochę szacunku !!! “Dziennikarza” powinno być na coś więcej stać niż tylko na takie pyskówki- przerost formy nad treścią ! Widze, że w tych wszystkich nagraniach “reporterowi” chodzi tylko żeby kogoś ośmieszyć.. zero argumentów i konstruktywnej krytyki !!!

  24
  47
  • Mieszkaniec pisze:

   Na szacunek trzeba sobie zasłużyć a nie się go domagać

   31
   2
  • Rzędkowice pisze:

   Te ty Zszokowana ty spójrz na tego radnego Jęderke i zobacz że to wściekły pies i na łańcuch dziada bo wyrwał się ze Zdowa do gminy i myśli jełop że do Ameryki dopłynął i chociaż dobrze że już atramentu nie ma w kałamarzach po urzędach bo ten obtarganiec radny w garniturze ze Zdowa to ten atrament wypiłby w całym urzędzie głupi dziad jeden.

   25
   5
   • kokoli pisze:

    Szacunek to trzeba komuś okazać a dopiero potem od kogoś oczekiwać !!!! ten Pan anie nie okazał ani nie zasłużył !!!

    18
    2
  • ZOMO pisze:

   Ty mieszkankoRudnik a dalej prawdziwo Edyto czy ty w ogóle wiesz co ty mamroczesz ? Nie broń wójta a swojego męża bo to już nic ci nie pomoże.

   14
   2
 3. Mieszkaniec pisze:

  Jak starszy człowiek chce odpocząć , to niech siedzi w domu albo jedzie do sanatorium .

  34
  3
  • Rzędkowice pisze:

   Tego pederastę zasranego radnego ze Zdowa dziwolonga Jęderke dawać do kamionek rzędkowskich i niech godnie ten jełop radny zastąpi św.pamięci Fertyka i niech dzikus krzyczy w tych kamionkach. Co za wstyd dla Zdowa ten jełop uczynił o matko jedna przenajświętsza ich chyba Szmukier wódką poi w tej gminie. Zaszczepić tego Jęderkę bo mu z pyska piana płynie.

   22
   5
 4. Opti pisze:

  Sensacja za sensacja.. Coraz durniejsze rzeczy piszecie redaktorzy z d… wzięci

  16
  33
 5. Katarzyna katarzyna pisze:

  Chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy

  28
  4
 6. obywatel rudnik pisze:

  radni bes szaczólu dla mediuw tak morze byc tylko w gminie włodowice

  17
  3
 7. Bibi pisze:

  Boże i ten wójt przez te kilka lat nas obsługiwał i wogóle ?? po prostu żenada

  11
  4
 8. wyborca "y" pisze:

  Ja pytam zszokowaną jak to możliwe że taki cham i prostak jest radnym i przewodniczącym komisji i kandyduje z komitetu obecnego Wójta. Patrząc na zdjęcie to można mieć skojarzenie że niezrównoważony psychiczne – czy takich ludzi potrzeba w radzie.

  10
  4
 9. Monika pisze:

  A czy przypadkiem tym radnym nie placi sie za sesje z naszych podatkow? Jesli tak to takie sesje powinny byc nagrywane bo czemu spoleczenstwo nie ma wiedziec o czym byly obrady?? O co tyle halasu??
  Kamera powinna byc wlaczona jak na przesluchaniach. Obrady zaczynaja sie, kamera START.
  U mnie w pracy kazde spotkanie jest minuta po minucie, moze nie nagrywane, ale jest pisany protokol, kto co powiedzial itp. Normalna sprawa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *