zachmurzenie duże
czwartek
mat. wyborczy
Szymocha jak Kałuża!
26 listopada 2018 r. | 10:50
36

Dorota Wnuk, była już kandydat na Wójta Gminy Włodowice, na swoim facebooku opublikowała specjalne oświadczenie w sprawie zmiany "barw klubowych" przez radnego Przemysława Szymochę.

Treść oświadczenie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Szanowni mieszkańcy Gminy Włodowice!
20 listopada 2018 roku rozpoczęła się nowa – 5-letnia kadencja Rady Gminy Włodowice.  Za Nami pierwsza sesja Nowej Rady Gminy Włodowice, która odbyła się w ubiegły wtorek tj. 20.11.2018 r. Bezpośrednio przed sesją (o godzinie 8.00 na wspólnym spotkaniu naszych Radnych) KWW Doroty Wnuk „Szansa Na Rozwój” miał większość głosów w Radzie Gminy – dzięki Państwa głosom mieliśmy możliwość wdrażania zmian w naszej Gminie przy 8 wybranych z naszego Komitetu Radnych (z komitetu P. Szmukiera zostało wybranych 7 Radnych).

Jednak po pierwszym głosowaniu dotyczącym wyboru Przewodniczącego Rady Gminy okazało się, że nie mamy jednak większości w Radzie Gminy Włodowice, gdyż wybrany z naszego Komitetu wyborczego Radny z Góry Włodowskiej Pan Przemysław Szymocha nie dotrzymał warunków współpracy, wspólnej umowy i danego wszystkim naszym Radnym słowa.

Zagłosował przeciwko Nam, zawiódł i zdradził nas-Radnych, a przede wszystkim swoją postawą zlekceważył i zignorował nadzieje wielu Naszych Wyborców. Od pewnego momentu utożsamiał się z opcją przeciwną, co nie przeszkadzało mu uczestniczyć w spotkaniach z nami - członkami Komitetu Wyborczego Wyborców Doroty Wnuk - „Szansa na Rozwój”.

Wątpliwości jest wiele, ale jest nadrzędna ocena postawy Pana Radnego Szymochy Przemysława: CO Z ETYKĄ STRAŻAKA, CZY NOSZONY MUNDUR STRAŻACKI DO CZEGOŚ ZOBOWIĄZUJE?! Wobec Wszystkich Państwa, którzy czujecie się zawiedzeni, rozczarowani lub którzy stracili nadzieję na zmiany - My Radni z KWW Doroty Wnuk - „Szansa na Rozwój” chcielibyśmy zobowiązać się i zapewnić Państwa, że ta sytuacja „judaszowej zdrady” mobilizuje nas jeszcze bardziej do pracy dla naszej Społeczności - dla Państwa!

Obiecujemy, że będziemy składać własne propozycje uchwał, głosować za tymi dobrymi, a rzetelnie i merytorycznie rozliczać te złe i niewłaściwe. O naszej pracy będziemy Państwa informować na bieżąco - na fanpage’u (nazwa strony zostanie niebawem zmieniona na „Radni Rady Gminy Włodowice – Szansa na Rozwój) oraz poprzez informacje pisemne i spotkania z Państwem. Wierzymy, że mimo utraty skali większościowej głosów w Radzie Gminy we Włodowicach jesteśmy w stanie pozytywnie wpłynąć na pracę Rady Gminy Włodowice, a Państwu dziękujemy za wyrazy sympatii oraz solidarności i zwracamy się z prośbą o dalsze wsparcie. Szanowni Państwo!
Czekamy również na propozycje z Państwa strony. Jesteśmy Państwa głosem w Radzie Gminy we Włodowicach!!! 

Z poważaniem Radni Rady Gminy Włodowice „SZANSA NA ROZWÓJ”.
36 odpowiedzi na “Szymocha jak Kałuża!”

 1. MIESZKANKA GMINY pisze:

  KTOŚ MA JESZCZE JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI, MAŁŻONKA PANA PRZEMYSŁAWA PRACUJE W SZKOLE W RUDNIKACH ; I CZEGO TU MOŻNA NIE ROZUMIEĆ? SPOKOJNEGO DNIA.

  40
  11
 2. XXXL pisze:

  Może chłopak przejrzał na oczy po agresywnej kampanii wyborczej pani W i nie da się dalej omamic ,spotykac przed każdą sesją u pani W i wykonywać jej polecenia tylko będzie działał na rzecz dobra całej gminy tak jak ślubowal .Być może i inni przejrza co jest grane i zaczna działać zgodnie z własnym sumieniem a nie tak jak im ktoś narzuci a zmiany i tak muszą być tylko na wszystko trzeba czasu. Czekamy na dalsze odważne osoby niech sobie przypomną co ślubowali.

  44
  46
 3. Oliwa pisze:

  No faktycznie jest jeszcze miejsce do zatrudnienia w szkołach, gminie no i oczywiście w ŻUK można będzie nawet szefem wkrótce zostać. Przemyślcie sobie nowi radni co się lepiej opłaca. Co tam jakieś ślubowanie

  26
  14
 4. Mieszkaniec pisze:

  Kochani mieszkańscy, z Radą Gminy się nie udało. Wszystkich czeka dużo pracy, zarówno radnych, jak i szczególnie osoby w których miejscowościach nikt z komitetu p. WNUK nie przeszedł, mam nadzieję, że nikt z nich się nie wykruszył i razem – pomimo tego, iż nie jako Rada – będą działać na rzecz społeczności każdych z miejscowości naszej gminy. Trzymam kciuki i wierzę, że na Hucisku, w Rzędkowicach, Parkoszowicach, i szczególnie w Rudnikach wszyscy kandydaci nie poddadzą się i będą próbowali coś zdziałać, wspólnymi siłami. Trochę słów otuchy dla p. WNUK – zbierz pani tą 14 (bez Szymochy) i działajta wszędzie, gdzie będzie okazja, ino niech pani nie odrzuci tych co nie przeszli bo wtedy to ino skreślić Włodowice z mapy.
  Kampania była wspaniała, dejta czadu jako ludzie którym zależy na rozwoju, pieprzyć jakaś radę!!!!!

  28
  29
 5. da pisze:

  kaluza tyz byl strazokim dostol stanowisko…ale w zorach nie wychodz na ulice bo sie boi

  26
  11
 6. Taaaaa pisze:

  … tylko na wszystko trzeba czasu… hahahah jak ja to czytam to ogarnia mnie pusty śmiech… to ile musimy czekać na to żeby w naszej gminie w końcu coś się działo konkretnego? Rok, dwa, 10 lat, 50 czy 100 ? Ileż może być tego czasu człowieku? 100 lat za murzynami jest gmina w porównaniu z innymi i tyle… A co do sytuacji z Panem Szymocha to zwykłe świństwo i tyle, szkoda tylko że cierpi na tym reputacja i zaufanie Polaków do strażaków OSP.

  35
  22
 7. kaz pisze:

  Dzień dobry. Drodzy mieszkańcy. Sytuacje takie, że ktoś przechodzi do innego ugrupowania często się zdarzają w polityce. Przykład mamy tu Pana Kałuży jak i Pana Szymochy. Można powiedzieć, że jest to normalne. Jedynie wyborcy z tym nie mogą się pogodzić, gdyż oni często głosowali na program wyborczy, bądź na lidera grupy. Wydaje mi się, że nakłanianie Pana Szymochy do ustąpienia z funkcji radnego bądź zrezygnowania z bycia strażakiem mija się z sensem. Szkoda, że honor, uczciwość, sprawiedliwość, lojalność- te przymioty nie były najważniejsze w tym przypadku. My wyborcy też czujemy się w jakiś sposób oszukani i stąd te obiektywne i nieobiektywne opinie. Musimy jedynie liczyć, że Pan Przemysław udowodni nam, że będzie człowiekiem honorowym, że nie da się skusić jakimiś obietnicami czy stanowiskami. Życzę, ażeby jeszcze udowodnił nam Pan, że mandat radnego Gminy Włodowice należał się właśnie Panu.

  25
  17
 8. Feliks pisze:

  Brawo Pan Przemysław przemyślał pwene sprawy i doszedł do wniosku że w sekcie W nie jest jego miejsce i miał odwage zagłosować tak jak uważa za słuszne. Żyjemy w demokracji a nie w komunie. Jeszcze raz BRAWO!!!!!

  22
  33
  • da pisze:

   tym myslleniem to zdrada chlopa czy kobity jest ok,-to demokracja. nie godej glupot felek

   15
   8
   • Feliks pisze:

    Da jaka to zdrada Przecież on z panią wnuk ślubu nie brał więc na pewno jej nie zdradził a że poglądy ma swoje to chwała mu za to

    17
    29
    • Oliwa pisze:

     Jakby Pani W wygrała toby poglądy mu się nie zmieniły Andrzejku. A zdradził nie tylko panią W a cała ekipę

     35
     12
    • da pisze:

     felek jak by startowal jako niezalezny to racja. tak zdradzil wyborcow, boli mnie to.

     30
     7
    • wyborca pisze:

     To po co du….e wciskał do tego komitetu mógł startować od Szmukiera jak ma poglądy inne. Po prostu poszedł szpiegować i tyle. A jak czytamy, o 8 rano przed sesją był, na spotkaniu tego komitetu to w takim razie poglądy mu się zmieniają w ciągu 1 godziny, bo o 9 był rozpoczęcie sesji.

     39
     10
     • wyborca pisze:

      O sorki nie mógł w wyborach startować od Szmukiera, bo Szmukier go wcześniej nie chciał, ale teraz to co innego.

      38
      9
   • Mieszkaniec pisze:

    A co on ślub brał z panią W

    14
    23
    • Obserwator pisze:

     Ślubu nie brał ale po świńsku oszukał właściwie to nawet nie ją tylko ludzi którzy mu zaufali a on cały czas był agentem i pewnie donosicielem do ostatniej chwili. To jest zachowanie godne potopienia i kropka.

     28
     11
 9. "Wyborca" pisze:

  Szkoda, że brakuje mu odwagi złożyć mandat ………. . HA.HA,HA.
  KARMA WRACA !!!!!!!

  37
  14
  • Elek pisze:

   Po co ma oddawać mandat jak go Gorzanie wybrali?? Liczy się dobro gminy i jej mieszkańców. Każdego radnego rozliczy się za 5 lat. Więc dla mnie takie pisanie zanim tak naprawdę zaczęła się kadencja jest bez sensu. Z wyrazami szacunku elek…

   25
   23
   • Renata pisze:

    Pytanie czy teraz by go wybrali?

    21
    10
    • Feliksik pisze:

     Czemu mieli by go nie wybrać?? Bardziej chyba pani Dorota zyskała głosów od radnych którzy wygrali niz oni od niej. Za 5 lat ocenia Pana Przemysława. Mam nadzieję ze pokaże co można zrobić w miejscowości i gminie. Pozdrawiam

     18
     18
 10. Józef pisze:

  Czytam to i każdy post jak jest nie po myśli pani Doroty i jej zwolenników jest odrazu kontrowany, dostaje same minusy. Dla mnie ten portal nie jest w ogóle wiarygodny. Pozdrawiam gorąco. PS. Liczę na plusiki pod komentarzem pani Doroto i jej zwolennicy

  23
  25
 11. xxx pisze:

  On tak kaleczy bo mysli że jest fajny…..wiesniak błazen i nic wiecej

  10
  8
 12. Andrzej czyli Feliks pisze:

  Dzisiaj ta Q-wa dała popis swojej zdrady. Mamy męska dziwke do wynajecia.
  A przodkowie to pewnie przodujacy folksdoicze.

  5
  4
  • PYNdzel pisze:

   Znów się zaczęły komentarze od Dorotki i jej przydupasow. Naprawdę żenujące już to jest. Nic ciekawego na tym portalu tylko sama propaganda. Bez komentarza…

   9
   4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *