zachmurzenie duże
15°
13°
piątek
PSGAZ
Szmukier sprzedał sieć gazową gminy Włodowice!
31 października 2018 r. | 13:59
67

Wiedzieliście o tym, że Wójt Adam Szmukier  sprzedał właśnie sieć gazową należącą do gminy Włodowice? Sieć zakupiła Polska Spółka Gazownictwa z Warszawy za 1 792 143,21 zł.

Pozostawię to bez komentarza.

PAWEŁ GĄSIORSKI
67 odpowiedzi na “Szmukier sprzedał sieć gazową gminy Włodowice!”

 1. Albert pisze:

  I co w tym złego? Sieć będzie w posiadaniu Spółki Gazownictwa, która ma najlepsze warunki, aby ją eksploatować czy konserwować. Lepiej by pieniądze gminy ciągle wychodziły np. na utrzymanie tej sieci? Co daje nam posiadanie jej we własności gminy? Zapewne jakieś przychody są od firmy, która za dostęp do sieci płaci jakiś grosz, ale niech gmina lepiej skupi się na zadaniach, które są jej priorytetem. Według mnie to jest dobry moment (po X latach od jej budowy), aby właśnie się jej pozbyć.

  31
  19
 2. ABC pisze:

  Też mi rewelacja. Najwyższa pora żeby pozbyć się tego. Wreszcie wójt zrobił coś dobrego dla gminy !

  29
  15
 3. Lol pisze:

  A co niezgodnie z prawem? ??

  22
  6
 4. arti pisze:

  Przynajmniej bozbył się kłopotu.

  21
  12
 5. Feliks pisze:

  Albert jest tak jak piszesz to są koszty aby utrzymać tą sieć lecz co niektórzy czerpią przyjemność z siania zamętu tak jak p Szlak czy Gąsiorski.Najpierw niech się dowiedzą dlaczego zapadła decyzja o sprzedaży a potem wypisują swe żale

  24
  12
  • ABC pisze:

   A co do Wlodowic ma pan Szlek? Przecież on ponoć z Kotowic. To ani mieszkaniec gminy ani nawet powiatu. A w Zarkach przegrał i powiedzieli mu cytuję Adios Amigos.

   18
   9
   • Pomoc z internetu pisze:

    Liczę że nowa Pani Wójt i jej radni rozwikłają zagadkę dlaczego wywiercono dziurę w ziemi na głębokości około 100m W Parkoszowicach pod Grdyniem za 130 tys. + projekt. Dziurę wywiercono i zaspawano, woda maiła być ale nie było ( popłynęło troczę żółtej gnojówki ). Posłużono się wiedzą różdżkarza z Zawiercia Kozła . Usługę wykonała firma w której ma udziały lekarz Gajniak z Rudnik . Pominięto opinie hydrologa który wskazał miejsc w pobliżu istniejących `ujęć w Parkoszowicach tam woda jest na głębokości 250m – 320m. Ale jak by tego było mało odpompowano odwiert za 50 tys. w Parkoszowicach ale nie nasz tylko Zawiercia. Rudnicki „AS” nie wie gdzie nasze odwierty, 200 tys poszło diabłu na kapelusz w 2014 r. ale to pieniądze podatnika, kto się z nimi liczy. Z tym odwiertem to podobnie jak u mojego znajomego w Dzibicach ktoś na jego polu zasiał pszenicę, bo nie wiedział gdzie jego pole. Pszenica się udała, znajomy zebrał kury miał wyżerkę. A wodociągi w Zawierciu dowiedziały się za darmo że mają dobra wodę Gmina Włodowice zapłaciła – super prezent. Pani radna Papaj jest dalej w radzie o tym zdarzeniu pewnie nie pamięta, w radzie jest bo musi mieć na węgiel, Wójtowi potrzeba na dokończenie budowy pensjonatu. Wybitna radna Smoleń tez musi być bo skupuje mieszkania na wynajem ma 3 ostatnio kupiła w Zawierciu. W Rzędkowicach kiedyś zbierali na pompę insulinowa dla córki (popieram zbiórki dla potrzebujących) tu pewnie brakowało do kupna mieszkania,. Wójt też ją wspiera zatrudnił w Rudnikach w Przedszkolu chciała jeszcze etaciki w Domu Kultury taka zdolna ze w ciągu 8 godzin obskoczyłaby 3 i jeszcze rade i KGW. To wyjątkowe egzemplarze czy gmina ich potrzebuje. WYBORCY MYŚCIE .

    18
    17
    • ABC pisze:

     A to taki atak na wojta to ja też dodam co nieco. W programie pani kandydatki mowa o czystym powietrzu i jej dzialaniach w tym kierunku. No to pytanie czym ona pali u siebie skoro spłonęła jej kotłownia. Miało być kulturalnie ale jak tak wolicie. … Dodam że nie jestem fanem wójta jedynie obserwuję zachowania i emocje jakie w ludziach wyzwolił ten durny portal. Jakie to szczęście że to jeszcze tylko dwa dni.

     18
     14
     • Zenon pisze:

      I co Cię to obchodzi Człowieku Szmukiera. Ja się nie wpierdalam czym palisz Edyta lub Adam lub gwardio Szmukiera. Nie obchodzi mnie.co jecie jak śpicie. Głowno obchodzi mnie wasza rodzina. A WY CAŁY CZAS NA DOROTA TO DOROTA TAMTO MIŁO MIAŁO BYĆ I ODNOWA DOROTA TO … ileż można tego słuchać. Rownież głowno mnie obchodzi ze Edyte wypierdolili z roboty za pewne incydenty mam to w dupie. WIĘC PROSZĘ GWARDIO SZMUKIERA DAJCIE SE SIANA.BO LUDZIE WIEDZĄ WIELE I PO CO TO. TONIECIE ŁAPIECIE SIĘ WSZYSTKIEGO ZWYKŁA PSYCHOLOGIA CZŁOWIEKA.

      14
      14
     • Włodowice pisze:

      Zenon moherze Wnukowej weź nie pisz głupot

      11
      16
     • ABC pisze:

      No obchodzi mnie kto czym pali bo przecież chodzi o ochronę środowiska w którym żyję ja i moja rodzina.

      6
      4
    • Parkoszowianin pisze:

     Wstyd mi za te Parkoszowice, jeden wielki CIEMNOGRÓD, którym zarządza CIEMNORADNA.
     Wszyscy twierdzą ze komitet pani Doroty prowadzi nieczystą kampanię, a jej banery znikają jeden po drugim, i to nie ona sama sobie je ściąga jak kontrkandydat.
     Ta wieś to tylko do spalenia i tyle.

     17
     8
     • Mieszkaniec gminy ? pisze:

      A to ciekawe że jakiś tłumok który nie zna historii i nie wie co to ZOMO czy MILICJA a pisze takie brednie na plakacie i to nie cudownej Pani w bo to już przez małe w

   • arti pisze:

    Nic do Włodowic nie ma pan Szlęg to jest facet z Kotowic. Ten facet robi zamęt dla kasy razem z Gąsiorskim!!!

    10
    8
 6. Feliks pisze:

  Albert jest tak jak piszesz to są koszty aby utrzymać tą sieć lecz co niektórzy czerpią przyjemność z siania zamętu tak jak p Szlęk czy Gąsiorski.Najpierw niech się dowiedzą dlaczego zapadła decyzja o sprzedaży a potem wypisują swe żale

  21
  10
  • nick pisze:

   Brakło pewnie na Rynek we Włodowicach

   18
   13
  • Pomoc z internetu pisze:

   Szmukier szykuje ulotki przed II turą ( już wydrukowane ) jest podziękowanie, prośba o poparcie oraz obiecanki. Obiecanki „cacanki” Szmukier z budżetem musi się podporządkować radnym z komitetu Pani Wnuk ma ich 8 czyli większość. NIE DAJMY SIĘ NABRAĆ Szmukier przez 5 lat nic dla gminy robił nie będzie a jedynie zajmie się kończenie budowy PENSJONATU W WIŚLE. Buduje ze swatami z Mrzygłodu Parzynieckimi – stan surowy zamknięty. WYBORCY GMINY WŁODOWICE DO URNY POPIERAMY PANIĄ WNUK

   16
   20
 7. Real view on Internet pisze:

  Przegladajc artykuly a bardziej komentarze stwierdam ze sa spreparowane (w wiekszosci). Gratuluje za tworzenie gowno burzy, tworzenie falszywych komentarzy , pewne pseudonimy pod ktorymi pisze jedna osoba. Z mojego punktu widzenia zostalo to wszystko zrobione w wiadomym celu. Dla mnie ten portal nie jest przwdziwy poniweaz skupia sie na jednym celu.

  17
  9
  • Komisarz Alex pisze:

   Szmukier ale sie ukryłeś pod nickiem ? Chyba Edyta ci pomogła . Szmukier ty ośle gdzie masz psa do tropienia ? Szmukier ty juz wiesz chyba że przegrałeś i dotarło to do ciebie ty durna zakłamana pało.

   13
   17
 8. Lol pisze:

  Jak masz coś do wójta to to napisz albo powiedz a nie obrzucaj inwektywami ciulu niemyty. Pozdrawiam.

  15
  9
 9. Śmiechu warte pisze:

  Kłopotem to tej gminy będzie ją pani W wygra bo to nie ona będzie rządzić tylko Maryla. Ludzie we wlodowicach to ciemno ta ale przekonają się jak będzie.

  15
  11
  • Zenon pisze:

   Czlowieku Szmukiera skończ !!!

   9
   12
  • ABC pisze:

   Klopotem jest przede wszystkim p.M papuzka nierozlaczka. Pani ta w ubiegłym roku straciła intratna posadę a nawet dwie w. UM Zawiercie to teraz planuje rządzić we Wlodowicach. Zainteresowanych odsylam do Biuletynu. Informacyjnego UM Zawiercie. Tam dowiecie się za co poleciała z dwu intratnych i dobrze platnych stanowisk. Prezydent miasta nie trzyma u siebie ludzi niekompetentnych.A my chcemy? Sami sobie odpowiedzmy do czego to nas doprowadzi? !.Życzę mądrych wyborów. 6

   7
   5
 10. Żal pl. pisze:

  Komisarz Alex a może napiszesz trochę o swojej cioci( pani W) jak jest w jej rodzinie co się dzieje?. W takiej małej gm a tyle nienawiści i wrednosci i to że strony jednej pani. Pan Bóg rychliwy ale sprawiedliwy. Tragedia że taka pusta kobieta tyle nienawiści narobiła ale cóż chodzi o kasę nic więcej.

  14
  10
 11. fsociety pisze:

  zajebiste tworzenie shit komentarzy nie spodziwelem sie ze po moim kom zostana tak szybko spreparowne nowe komentarze. Gratuluje adminom nie kazdy sie nabierze na triki skryptowe.
  ps DoS

  5
  4
 12. Żal pl. pisze:

  Skoro wracacie żonę Pana wójta to powiedzcie też o mężeu pani W co robi jak oszukuje ludzi.

  12
  12
 13. Ogrodowa pisze:

  Pora pisać też o rodzinie przyszłej pseudo pani Wójt. Dziwi mnie ze startuje pani W jak ona nie ma pojęcia do zadzenia ale cóż koleżanka M… chcę zadzic jak w urzędzie miasta.

  13
  9
  • Nn pisze:

   Hahaha…nawet w święto gwardia czuwa i głupotami się zajmuje ? Jak dobrze że to już nie długo potrwa. Chyba że potem będziecie dalej oczerniać panią Wnuk?

   10
   8
   • Włodowice pisze:

    Jakie oczernianie cała prawda niech dalej rządzi w skautingu bo tylko do tego się nadaje a gminę niech zostawi w spokoju

    11
    13
    • Kkkk pisze:

     Skoro nadaje się do rządzenia skautingiem, to w gminie tez da radę 🙂

     12
     12
     • Xxx pisze:

      No z tym skautingiem to też różnie. Tak pamietam kilka lat temu dzieci miały jechać do Pragi. Okazało się jednak że są równi i równiejsi. Moje dziecko było tylko równe i nie pojechalo choć miało obiecane. Do tej pory odbija mu się to czkawką wielki żal do pani D. To tyle. Pozdrawiam.

      14
      11
     • Włodowice pisze:

      To jak już w śród dzieci wybiera lepszych i lepsiejszych to co będzie w gminie? Jedno wielkie G….o i dorabianie przydupasow

      10
      9
     • Lol pisze:

      To prawda ja też słyszałam o tym dziwnym wyjeździe wybranych dzieciaków.

      8
      9
     • BLAZA pisze:

      Czemu DZIADU sam nie wykupisz wyjazdu i z dzieckiem nie wyjedziesz ? Przecież DZIADU bierzesz 500+ ,to nie pij DZIADU i nie pal fajek a przeznacz pieniądze na dzieciaki ty DZIADU jeden !

      9
      11
     • Lol pisze:

      Wtedy to nie było 500 plus. Poza tym to nie o to chodzi kto ile ma i na co przeznacza tylko o obiecanki pani Doroty. Wtedy czyli 2 lata temu ona nie startowala na stanowisko wójta. To tyle w kwestii wyjaśnienia.

      8
      7
     • Mieszkaniec pisze:

      Równi i równiejsi… na zagraniczny wyjazd nikt nie weźmie dziecka przy którym trzeba mieć oczy dookoła głowy albo jest za młode, wiec radzę pomyśleć. Poza tym oni w tym skautingu cały czas coś robią wiec to normalne ze brali tych którzy sobie po prostu na to zapracowali. Większość instytucji tak działa. Nie ma nic za darmo w życiu, trzeba dac coś z siebie żeby potem brać!!!

      10
      7
     • Xxx pisze:

      To nie chodziło o zaslugi ale o obietnice dane dziecku. No ale jak tak to co muszę obiecać żeby mieć kontakt lub spotkanie z ewentualną panią wójt?

      5
      6
     • Nn pisze:

      Skoro już jest rozmowa o wyjazdach na wycieczki- w tym roku wójt zorganizował wycieczkę dla uczniów z Rudnik i Włodowic. Zapewnione miejsce mieli uczniowie, którzy osiągnęli najlepszą średnią na półrocze…

      7
      3
    • Nn pisze:

     Prawdy są 3: twoja prawda, moja prawda i g**no prawda ?

     12
     5
  • Waldek pisze:

   Ogrodowa chyba w Rudnikach hehe

   8
   7
 14. Kaz pisze:

  Dzień dobry. Osoby tu piszące to przede wszystkim ludzie od P.Doroty jak i P.Adama. Z różnych obozów, które niszczą się wzajemnie. Szkoda, że nie dobro dla naszej Gminy zwycięża w tej polemice. Każdy z tych fantastycznych kandydatów zasługuje na najwyższe stanowisko w Gminie. I każdy z nich na wójtowanie. Ktokolwiek zostanie ja osobiście będę bardzo zadowolony, że mamy taką osobę na tym stanowisku. Za P. Adamem przemawia doświadczenie i wiedza natomiast za P. Dorotą olbrzymia chęć dokonania zmian i świeżość w działaniu mikropolitycznym. Za 3 dni wybory. Niech wygra najlepszy!!!

  13
  5
  • BLAZA pisze:

   Ty Kaz ja kiedyś miałem kaca ale nie pitol mi tym o z milicji, to była najgorsza łajza i ofiara na Komisariacie Milicji w Myszkowie i każdy z nas jaja sobie robił z tej łajzy życiowej a ty piszesz Kaz że ten kretyn ma doświadczenie ale chyba w miałczeniu.On z Mrzygłodu to tam wiesz co oni wsypuja do studni jak ci się chce pić ?

   9
   7
  • Nn pisze:

   Najlepszy komentarz jaki na tym portalu przeczytałam. ? brawo !

   7
   5
 15. "Wyborca" pisze:

  Czyli najlepsza!!!

  8
  5
 16. Asss pisze:

  Takich kłopotów w naszej gminie jest wiele, np. szkoła w zdowie i rudnikach które kosztują krocie, dzieci nie ma albo idą do zawiercia, tworzenie nowych stanowisk pracy dla kolesiów, wysokie wynagrodzenia wójta, skarbnika, sekretarza i radcy prawnego, nagrody co kwartał dla urzędników, a zwłaszcza tych zaprzyjażnionych itp. Skoro usprawiedliwiamy jedne kłopoty to czemu nie domagamy się usunięcia innych, tnijmy koszty, bądźmy oszczędni, oglądajmy każdą państwową złotówkę. Uczmy się od innych, gdyby to była prywatna firma P. Szmukiera już dawno pozbył by się tych kłopotów, które cuchną.

  11
  5
 17. Tadżykistan pisze:

  Ale mam z was bekę ludzie ?

  9
  1
 18. Bliski Wschód pisze:

  Pani Wnuk będzie marionetką dla pani Utrackiej, a pan Szmukier to sam rządzi? To jest dopiero marionetka w rękach obecnej pani skarbnik.

  10
  5
 19. Rudniki pisze:

  Czepiacie się ludzie wszystkiego.. szkoda słów
  Wybierzmy uczciwego wójta.. Ile dla nas zrobił wójt Adam Szmunkier plac zabaw w Rudnikach coś się w Rudnikach wlodowicach dzieje A Pani Radna D.Wnuk co zrobiła jak była radna powiatu nic były obiecanki cacanki..
  W niedzielę wybierzcie uczciwą godna zaufania osobę

  6
  8
 20. Radny pisze:

  Taka pani radna która nie umie się wyslowic na zebraniach. Siedzi cicho i o nic nie walczy dla wlodowice wiem bo bywam też na tych sesjach. Ta kobieta nie umie się wyslowic nie wie co mówić na sesjach. Pozdrawiam Radny.

  5
  4
 21. Zenon pisze:

  Alojzy nie umisz się kamuflować tylko ty bywałeś na sesjach pozdrawiam.

  3
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *