zachmurzenie małe
22°
20°
środa
Szmukier musi ujawnić nazwiska nagrodzonych urzędników!
03 września 2018 r. | 11:06
10

Adam Szmukier przegrywa wybory. Nie dość, że nic nie robi dla Mieszkańców, to działa jeszcze na granicy prawa. A właściwie, działa nietransparentnie. Szmukier ukrywa imiona i nazwiska pracowników Urzędu Gminy Włodowice, którzy otrzymali od niego nagrody. Czego się boi? Tego nie wiem, ale Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Częstochowie zauważyło ten problem i po mojej skardze na odmowę udostępnienia informacji publicznej, przyznało mi rację.

Jakie teraz argumenty pokażesz Wójcie?

PAWEŁ GĄSIORSKI
10 odpowiedzi na “Szmukier musi ujawnić nazwiska nagrodzonych urzędników!”

 1. mieszkanka Rudnik pisze:

  Znowu ten temat??? Co mnie obchodzi ile kto zarabia???

  8
  13
 2. weśniak// pisze:

  Po co Ty Mieszkanko Rudnik elektoratu naszego Kochanego Wójta wchodzisz na ten portal czytaj gazetkę wójta i będziesz zadowolona z siebie

  14
  7
  • mieszkanka Rudnik pisze:

   Jestem zadowolona z siebie bo jestem optymistką. Lubię czytać i czytam dużo. Mieszkam tu więc, interesują mnie sprawy naszej okolicy. Kto rządzi mało mnie obchodzi aby robił to z sercem i z myślą o mieszkańcach. Po to są wybory aby wybierać. Wybierz najlepszego ale, drugiego nie mieszaj z blotem. Po co go opluwać? Nie pasuje Ci nie głosuj na niego. Czas pokaże czy dobrze wybrałeś!

   8
   15
 3. ŻUberek pisze:

  Najdroższa mieszkanko Rudnik co masz do powiedzenia na temat obecnego wójta on tylko zadbał o swoją miejscowaść a co u nas zrobił wyciął w pień rynek Włodowic taka wizytówkę zostawił na zimę bo przecież nie ma szans aby coś zrobił przed wyborami za póżno się obudził dobrze że powstał taki niezależny portal

  11
  7
  • mieszkanka Rudnik pisze:

   Przez osiem lat tylko wycięcie drzewa( starej,spróchniałej wierzby) macie mu za złe? Nazywając ten portal “niezaleznym” jesteś w wielkim błędzie! Co do dbania o swoją miejscowość, co jak już wiele osób o tym pisało, szału nie ma. KGW I OSP więcej wkłada w utrzymanie porządku niż gmina. Najpierw się doinformuj a potem opiniuj!!! Tylko tego chcę!!! Prawdy i uczciwości!!!

   10
   10
 4. weśniak// pisze:

  mieszkanko Rudnik co ty masz do tej wierzby gdzie ona była spróchniała wójt się za bardzo pospieszył i wyciął bo myślał że zrobi rynek Włodowski przed wyborami a tu klapa drzew nie ma ,oszpecił całe serce Włodowic dziury zaczął lepić jak mu portal pokazał , rowy przydrożne zaczął kosić ludzie ale to już za póżno

  15
  4
  • mieszkanka Rudnik pisze:

   Serce Włodowic powinno być widać w mieszkańcach a nie w starej wierzbie. Ja nie zgadzam się z Twoją opinią i to tyle na ten temat.

   5
   14
   • Rybka pisze:

    Ty bardzo ciężko przeszłaś mennopauzę mieszkanko Rudnik i lepiej idź do lekarza a najlepiej weterynarza bo ty zdrowa kobyła jesteś w tych Rudnikach

 5. GRAŻYNA pisze:

  STAWIAM NA ŚWIEŻĄ KREW WŁODOWIC temu Panu jusz dziękujemy niech odpoczywa na zasłużonej emeryturze ciekawe co mają do powiedzenia inni kandydaci bo tu nas następny emeryt chce wskoczyć co on może

  17
  5
 6. wyborca pisze:

  A mnie nagrody interesują bo w Rudnikach blisko Wójta nie mieszkam, i chce wiedzieć jaka nagrodę otrzymała Pani radca oraz inni.

  11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *