bezchmurnie
12°
wtorek
Szmukier chce zmienić statut nowej radzie gminy
09 października 2018 r. | 12:06
1

Wójt Adam Szmukier chce zmienić statut przyszłej Rady Gminy Włodowice. Szmukier ogłosił konsultacje w tej sprawie, które rozpoczną się dziś, a zakończą tuż przed ciszą wyborczą. Celem konsultacji jest zapoznanie z projektem uchwały Rady Gminy Włodowice w sprawie zmiany Statutu Gminy Włodowice.

Projekt uchwały wraz z uzasadnieniem zamieszczony jest w pliku na stronie BIP oraz wyłożony do wglądu w Biurze Obsługi Rady Gminy Włodowice.
Uwagi można zgłaszać na piśmie osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Włodowice (pok. nr 21, I piętro), w Biurze Obsługi Rady Gminy ( pok. nr 13, I piętro ), pocztą elektroniczną na adres: urzad@wlodowice.pl bądź drogą pocztową na adres: Urząd Gminy Włodowice, ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice (decyduje data wpływu do urzędu).

Projekt też kożecie zobaczyć TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Jedna odpowiedź do “Szmukier chce zmienić statut nowej radzie gminy”

  1. Mieszkanka k pisze:

    W uzasadnieniu do projektu uchwały jest byk w dacie 2019 rok i Wójt podpisuje czyli nie czyta …

    10
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *