pochmurnie
15°
13°
wtorek
yt
Sylwester z Radiem Ibiza z Zawiercia
31 grudnia 2018 r. | 16:37
25

Na naszą skrzynkę redakcyjną wpłynęła informacja od zaprzyjaźnionego Radia Ibiza z Zawiercia. Radio Ibiza zaprasza wszystkich Mieszkańców gminy Włodowice do spędzenia Sylwestra właśnie z Radiem Ibiza.

Najlepsze tegoroczne przeboje będziecie mogli słuchać "na żywo" TUTAJ.

Sylwester z Radiem Ibiza zaczyna się o godz. 21:00. Polecamy!

DARIUSZ SZLĘK
25 odpowiedzi na “Sylwester z Radiem Ibiza z Zawiercia”

 1. mieszkaniec rudnik pisze:

  startóiemy od 21 z krzysztofem do23;55 od23;55 sylwester z alikom do2 od2 z ireczkiem nowyroczek2019 bedom pozdrowienia głosowe telefoniczne 500304670 a tagrze pozdrowienia gwiazd muzycznych zespuł tajm

  12
  5
 2. Robert pisze:

  Muszę powiedzieć że fajnie gracie i fajnie jest że jest taka lokalna rozgłośnia a nie te wszystkie komercyjne gdzie ciągle puszczają te same kawałki i ciągle te same reklamy aż do znudzenia.Szkoda że nie było życzeń noworocznych dla “faszysty” Łukasza Maciążka ,który widzę na tym portalu ma wizję minionej epoki i lubi oddziały SS .

  12
  5
  • Łukasz Maciążek pisze:

   Podpisz się kutasie z imienia i nazwiska i pogadamy. Albo sam się dowiem z jakiego IP piszesz.

   4
   11
   • Ula321 pisze:

    łukaszu nie szkoda nerwów?Po co Tobie adrenalina.Jak będę prowadziła audycje to zapraszam porozmawiamy na wesoło.Zapraszam

 3. abc pisze:

  Niech” Radio Ibiza ” wyjedzie na Ibizę, tam nie znają polskiej ortografii!!! A jeśli to maniera artystyczna to cudzysłów ,bo takie pismo to porażka!!!!!!! A muza no ok!!!

  4
  11
 4. POMOC Z INTERNETU pisze:

  mieszkaniec pisze:
  31 grudnia 2018 o 13:34

  W Rudnikach jest Pani sołtys, Pani radna, ksiądz który modli się za Szmukiera że chciał zostać wójtem a może by się pomodlić o tych niezaradnych w życiu. Bo jeżeli chodzi o wójta to radzi sobie doskonale, a Pani Edytka mogła by skoczyć na ambonę i poprosić strażaków o pomoc choćby w naprawie drzwi a radny leśniczy zorganizować trocha drewna na opał. Tylko z takiej pomoc nie ma głosów lepiej to olać.

  11
  4
 5. Ania pisze:

  No i Radio Ibiza jest pozamiatane!!! ” Pomoc z internetu wrobiła go w politykę”!!!

  4
  9
 6. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Pani Aniu a ja widzę że nadchodzą tłuste lata dla RADIA IBIZA.

  11
  2
  • Ania pisze:

   SZKODA ,ZE NIE DLA PANA………

   3
   9
   • Ania pisze:

    Tłuste no może,ale nie dla ciebie!!! Popatrz w lustro. Więcej już twoja skóra nie przyjmie!!!!!

    5
    9
    • Dermatolog pisze:

     Widzę Aniu że twoje wpisy mają podłoże choroby psychicznej gdyż odwołujesz się w swoich wpisach do wyglądu zewnętrznego osób ,które myślę że znasz tylko z widzenia i mediów.W twojej ocenie czy to osoba z nadwagą lub też z symptomami anoreksji to dla ciebie okropni ludzie.Ubzdurałaś sobie że to ty jesteś wzorcem do naśladowania ale nie zauważasz tego jakim kosztem to robisz i ile na to przeznaczasz pieniędzy i cennego czasu a i tak swojego wnętrza nie jesteś zdolna abyś sama mogła sobie pomóż. Domyślam się że masz problem o podłożu skórnym i wyglądzie zewnętrznym i stwierdzam u ciebie kłopotliwy cellulit.Udaj się do Poradni Zdrowia Psychicznego.

     5
     1
  • Ania pisze:

   Do pana prawdopodobnie Dariusza ×Nie ma takiego zaklęcie, żeby z chama zrobiło księcia÷ .Pozdro. Śnieżka Ha,ha,ha!

   4
   9
   • Ula321 pisze:

    Piękny kwiatku,szkoda pisania …zapraszam do naszego Ogrodu Radio Ibiza,ono żyło i będzie żyło.W ten piekny wazonik i pani serduszko sie zmieści…….pozdrawiam życzę zdrówka,Ula321

    5
    1
 7. Kotek pisze:

  Radio IBIZA jesss super ale prezentera Krzysia proszę wysłać Ula do szkoły bo takie robi błędy że szok aż ludzie się śmieją pozdrawiam serdecznie .

  5
  8
 8. Robert pisze:

  Kotek ty jesteś bezbłędny w każdym calu i jesteś alfa i omega a może tak przedstaw się z imienia o nazwiska.

  9
  3
 9. obywatel rudnik pisze:

  KOTEK Morze jak bys miał jaja to sam bys grał

  9
  3
  • Ula321 pisze:

   Milutki obywatelu może pisze się tak.tu nie chodzi o Morze Bałtyckie…..przepraszam ale to bardzo wielki błąd ortograficzny

   5
   1
 10. Maciążek pisze:

  A może prezenterem zostanie ten stuknięty Łukaszek co przeklina we wpisach i poprowadzi audycję w radio że hej ! Łukaszka M dać do raperów bo to chyba SKINHEAD albo ESSESMAN

  9
  2
 11. Kotek pisze:

  A skąd wiesz że nie gram ??????

  1
  5
 12. Zenon xxx pisze:

  A jaj to Ty nie masz bo piszesz bzdury człowieku

  9
  1
 13. Ula321 pisze:

  Kochani,czytałam wasze komentarze,są różnorodne odczucia,Szanuję wasze wpisy .Jestem właścicielem tego radia.Które gra 24godz. na dobę.Każdy słuchacz to jak piękny i szlachetny kwiat, nawet jak ma złe odczucie co do prowadzących.Kochamy Was całym serduszkiem i dla Was jesteśmy Teraz co chodzi o Krzysztofa, jest to prezenter po poważnej chorobie,którą przeszedł Więc jego pisownię usprawiedliwiam.My ludzie zdrowi byśmy się domyślili Dla takich ludzi jak Krzyś tez gramy i rozmawiamy.To ludzie poezja, którą się pięknie czyta.Wasze epitety są zbędne ,kieruję słowa do tych cudownych serc co negatywnie z epitetami napisali komentarze pod adresem Krzysia.Kochajmy chorych ludzi,bo sami nie wiemy kiedy nas dopadnie choroba.To radio jest Pięknym Ogrodem najcudowniejszych żywych kwiatów takich jak wy!!! Z szacunkiem i miłością do każdego człowieka podam cytat:Spieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą” ,Więc i Ty zapełnij i baw się w tym Cudownym Ogrodzie z prowadzącymi.Wszystkim życzę wspaniałych wspólnych audycji.Razem jesteśmy jak jedna Wielka Wirtualna Rodzina.Pozdrawiam Serdecznie i życzę dużo zdrówka.Ula321

 14. Ula321 pisze:

  Dziś zapraszam na godz 17,30 ja poprowadzę audycję karnawałową wraz ze swoimi wierszami.Dziękuje ślicznie,ślę kusiolki

  5
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *