zachmurzenie duże
-7°
-7°
niedziela
Stanisław Ibek nowym Przewodniczącym Rady Gminy Włodowice!
21 listopada 2018 r. | 11:57
29

Wczoraj odbyła się pierwsza sesja nowej kadencji Rady Gminy Włodowice. Podczas sesji ślubowanie złożyli Wójt Adam Szmukier oraz radni. Rada Gminy Włodowice na Przewodniczącego Rady Gminy Włodowice wybrali Stanisława Ibeka.

Gratuluję.

PAWEŁ GĄSIORSKI
29 odpowiedzi na “Stanisław Ibek nowym Przewodniczącym Rady Gminy Włodowice!”

 1. Amator pisze:

  Ta łysa ryża dwulicowa pała on czytać nie umie. Ja A ten Judasz co on jeszcze robie karma wraca oj zdziwisz się jeszcze !!!

  33
  13
 2. Zalamany mieszkaniec gminy pisze:

  Szkoda , ze Przewodniczacy w ostatnich dniach nie poswiecil wiecej czasu na nauke czytania skoro juz wiedzieliscie , ze przechwyciliscie Judasza. Wstyd , ze nie mozna bylo powiedziec wlasnych dwoch zdan. Caly ten wybor to zlekcewazenie wyborcow. ZENADA i WIELKI WSTYD.

  36
  15
 3. Miska ryżu pisze:

  Teraz pan Judasz powinien powiedziec co Szmukier robił aby zniszczyć pania Dorotę. BYŁ W KOMITECIE u P Wnuk wie napewno ze ona grala czysto aa sam wie jaki jest Szmukier. Życia Judaszu nie będziesz miał.

  35
  17
 4. Rita pisze:

  Ze zdrajcą jest tak, że zdradzeni już mu ręki nie podadzą a ci, dla których zdradził, będą go traktować jak śmiecia. Ten, kto zdradził raz, zdradzał będzie. Żal tylko młodych radnych Pani Doroty, ale myślę, że właśnie teraz pokażą pazury.

  40
  17
  • wyborca pisze:

   Tam, było jego miejsce. Wśród porządnych ludzi, nie miał czego szukać.
   Poszedł do swoich, którzy są tacy sami jak on, czyli jak w komentarzach powyżej.
   Męczyłoby się chłopisko uczciwość to nie dla wszystkich.

   30
   18
 5. Mieszkanka k pisze:

  Nowi radni głowa do góry trzeba pokazać starym gdzie raki zimują

  32
  12
 6. qwe pisze:

  Dobry wieczór. W życiu są takie chwile, że człowiek musi wybrać jakąś drogę. Czy ona jest słuszna, czy nie ,często okaże się później. Szkoda mi Pana Przemysława. Został zbałamucony i uwierzył bardziej doświadczonym kolegom. Z pewnością żałuje. Dajmy mu się zrehabilitować. W tak małym parlamencie nie powinno być podziałów. Zrozumcie to mieszkańcy Naszej Gminy. DOBRO GMINY TO NAJWAŻNIEJSZY CEL. ŻYCZĘ MU I WSZYSTKIM RADNYM ZGODY I SUKCESÓW W SPRAWOWANIU TEJ OBYWATELSKIEJ POWINNOŚCI.

  33
  3
 7. Mieszkaniec gminy pisze:

  W tym przypadku jedynym HONOROWYM wyjściem jest zrzeczenie się mandatu radnego Gminy Włodowice.
  Tego oczekujemy.
  Jeśli nie, na ZAWSZE pozostaniesz ……….
  To Twój Wybór, Twoja DECYZJA.
  Zaczynamy od dziś odliczanie.

  26
  13
  • PYNdzel pisze:

   Po co wybrany przez mieszkańców radny ma zrzekac się otrzymanego mandatu bo sprzeciwil się pani Dorotce? Dla mnie radny powinien być dla miejscowości dla mieszkańców i podejmować decyzje takie jakie uważa za słuszne. Rozsmieszaja mnie jako czytelnika te ataki hejterskie pisane w szczególności przez była kandydatke na wójta i jej zwolenników. Naprawdę ten portal jest tylko po to? Radnego rozliczymy po końcu kadencji a nie zanim tak naprawdę się zaczęła. Pozdrawiam

   17
   22
   • Szczota pisze:

    Nie pyndzel, nie ze się sprzeciwil, mógł się od razu sprzeciwić. Powinien oddać bo otrzymał go dzięki Pani Dorotce. Wystartował z nią.. Ale jest wyjście pyndzel wiesz?. Jak odda mandat. Musza zrobić nowe wybory w naszym okręgu w Gorze i niech jeszcze raz wystartuje. Jak wtedy wygro, to będzie Kawoł CHłOPA,. a nie zdrajca kapujesz już czy nie PYNDZEL ?

    15
    4
    • krystyna pisze:

     Skoro startował z Panią Dorotą Wnuk, to był przeciwko źle wykonywanej pracy w gminie i to jest widoczne gołym okiem, że przez dwie kadencje gmina bardzo podupadła, a ten pan już jest skorumpowany, skoro nie zaczął rządzić a już zdradza. Myślę że tu nie chodzi już o gminę, tu u nas dzieją się straszne rzeczy, a co gorsza pozbawieni są już sumień. Dla nich celem stało się mieć a nie być, mam nadzieję że kiedyś ręka sprawiedliwości ich dopadnie i odpowiedzą za każdą złotówkę gminną.

     17
     5
 8. wyborca pisze:

  Jedna rzecz Panu Przemkowi na pewno się udała, będzie osobą rozpoznawalną taką sławę i rozgłos zdobyć i zostać gwiazdą Gminy Włodowice w ciągu kilku godzin to jest naprawdę wielki jego pierwsze największe do tej pory osiągnięcie. Przy Nim Pan wójt Adam Szmukier to taka mała gwiazdeczka.

  27
  9
 9. Zofia pisze:

  A ja bym na miejscu Pana Przemysława się nie poddawała bo uczciwośc i prawdomównośc zawsze jest najważniejsza. Bardzo nie podoba mi się też że do spraw zawodowych miesza się rodziny radnych. I tu właśnie wychodzi inteligencja ludzi , która można zaliczyć do poniżej przeciętnej. Głowa do góry Panie Przemysławie. Zofia

  15
  19
 10. da pisze:

  obiecali vice ibeka, moze bedzie

  18
  7
 11. da pisze:

  Synek pamintoj, kradzione,nieuczciwe zawsze wyjdzie na wirzch.

  19
  5
 12. da pisze:

  A ty dołes sie zbałamucic.

  17
  8
 13. da pisze:

  my staneli za toba bo byles z obozu doroty. przepros oboz, jeszcze mozecie co ugrac. mocie wiekszosc. nie widzisz tego.madro ta kobitka z morska, trzymej sie jej. w grupie sila.

  22
  10
 14. da pisze:

  jak nie posluchosz bedziesz popychadlo, bedziesz beczoł jak maly synek i zrezygnujesz, zoboczysz

  22
  8
 15. da pisze:

  judaszowych srebrnikow nie bierze sie nawet za darmo, pamintoj

  23
  8
 16. wyborca pisze:

  Ludzie dajcie już mu spokój to jest tylko pionek potrzebny do dzwigania rączki kiedy, będzie potrzeba, a na łapy trzeba patrzeć starej ekipie, bo oni wiedzą gdzie i co. Wbrew pozorom starzy radni, którzy przegrali i tak w dalszym ciągu będą przy ko………… KTO ZNA, TEN UKŁAD TEN WIE, O CO CHODZI.

  21
  12
  • da pisze:

   nie rozumisz pusty czleku, ze on robi wynik 8 do 7 dla starych radnych. jak by byl lojalny a nie judaszowy to by bylo 7do 8. i fajno, madro babko z morska by byla przewodniczaca. ale takis som pusty

   19
   12
 17. qwe pisze:

  Dobry wieczór. Drodzy Państwo – nowi radni zapłacili frycowe. I zawsze jest tak, gdy nie masz doświadczenia w jakiejś dziedzinie. Zabrakło P. Doroty i zabrakło dyscypliny parlamentarnej. Jeżeli P. Przemek odejdzie z obozu, to wszystkie uchwały są forsowane w stosunku głosów 8;7 dla starych radnych. I tu Pan/Pani “DA” ma racje w poprzednich wypowiedziach.
  Jeżeli chcecie odegrać jakąkolwiek rolę w tym malutkim parlamencie, to musicie go pozyskać dla siebie. Inaczej to będziecie przychodzili na sesję tylko po diety i napić się mineralnej. I jakieś zapowiedzi typu “pokażą jeszcze pazury” nie mają sensu, gdyż pazurki będą spiłowane. Zgoda buduje. A przed Panią Stróżecką misja dla całej Gminy: dajcie nam nadzieje zmiany na lepsze nastąpią. I proszę Was bardzo- zawsze postępujcie dla dobra naszej Gminy. Pozdrawiam wszystkich co mają nadzieje, że nastaną lepsze czasy dla rozwoju naszej małej ojczyzny. Powodzenia.

  24
  6
  • da pisze:

   przemek dosz rade z mlodymi, pamietam cie malygo bajtla i wiem ze jestes z nami

   8
   9
  • Rita pisze:

   Wszyscy są chyba zgodni, iż najważniejsze jest dobro gminy. Pokazać pazury nie znaczy stawać okoniem. Znaczy to ni mniej, ni więcej : rzetelne przygotowanie do sesji (czytanie materiałów), zgłaszanie interpelacji itp. a nie bezmyślne gapienie się w papiery, nie mając pojęcia, co w nich jest i podnoszenie mechanicznie ręki w trakcie głosowania.

   22
   4
 18. Nadzieja pisze:

  Kochani mieszkańscy, z Radą Gminy się nie udało. Wszystkich czeka dużo pracy, zarówno radnych, jak i szczególnie osoby w których miejscowościach nikt z komitetu p. WNUK nie przeszedł, mam nadzieję, że nikt z nich się nie wykruszył i razem – pomimo tego, iż nie jako Rada – będą działać na rzecz społeczności każdych z miejscowości naszej gminy. Trzymam kciuki i wierzę, że na Hucisku, w Rzędkowicach, Parkoszowicach, i szczególnie w Rudnikach wszyscy kandydaci nie poddadzą się i będą próbowali coś zdziałać, wspólnymi siłami. Trochę słów otuchy dla p. WNUK – zbierz pani tą 14 (bez Szymochy) i działajta wszędzie, gdzie będzie okazja, ino niech pani nie odrzuci tych co nie przeszli bo wtedy to ino skreślić Włodowice z mapy.
  Kampania była wspaniała, dejta czadu jako ludzie którym zależy na rozwoju, pieprzyć jakaś radę!!!!!

  12
  6
 19. wyborca pisze:

  Domniemywam ,że wiceprzewodniczący zostanie wybrany zdrajca, przy każdej okazji jak się z nim spotkam to splunę obserwujcie wyborcy jak zdrajca głosuje.

  5
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *