pochmurnie
18°
16°
czwartek
Sondaż wyborczy na Wójta Gminy Włodowice
26 października 2018 r. | 12:50
54

Za dziewięć dni druga tura wyborów samorządowych, w których wybierzecie nowego Wójta Gminy Włodowice. Czas na sondaż wyborczy. Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów na Wójta? Takie pytanie zadałem w naszym sondażu wyborczym. Do wyboru macie dwoje kandydatów: Dorotę Wnuk i Adama Szmukiera.

Głosowanie trwa na stronie głównej, po prawej pod "oceń radnego". Sondaż potrwa do poniedziałku 29 października do godz. 8:00. Tego samego dnia zostaną ogłoszone wyniki.

PAWEŁ GĄSIORSKI

This poll is no longer accepting votes

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów na Wójta?54 odpowiedzi na “Sondaż wyborczy na Wójta Gminy Włodowice”

 1. Zenon pisze:

  Śmieszny sondaż kazdy mądry może oddać ponad 8vglosow z jednego IP jedt to sens wybory to wybory

  23
  7
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk * pisze:

   Panie Zenonie skoro pan nie wierzy w sondaże i twierdzi że z jednego IP odda tyle głosów ile zechce to zapraszam do rywalizacji.
   Panie Zenonie z jednego IP odda pan tylko raz głos i koniec.

   5
   5
 2. GRAŻYNA pisze:

  NO RUDNIKI TO JUZ CAŁE GŁOS CHYBA ODDAŁY MALOWANE LALE

  17
  11
 3. Werty pisze:

  Nie głosować na ormowca

  23
  23
 4. świder pisze:

  myślę że kobiety górą bo KGW na pewno za Adamem pójdą tłuste niewypażone dupy

  18
  20
  • Anonimowo pisze:

   Widzę, że po raz kolejny kultura na poziomie 0. Nie wiem jak dorosły człowiek może tak postępować, toż to nawet dziecko by się powstydziło takiego wyrażania , 0 kultury. Pozdrawiam cieplutko.

   15
   7
   • Hak pisze:

    Swoje zrobił.. czyli nic. A panie KGW powinny być za kobieta ona to zmieni

    12
    19
   • Kamil pisze:

    Do #świder pisząc taki obraźliwy komentarz nie tylko widać że nie masz szacunku do kobiet ale również złamaleś obowiązujące w Polsce prawo. Przesyłając twoja wypowiedź dalej mam nadzieje że zostaniesz ukarany.

    17
    8
  • abc pisze:

   Jak śmiesz tak mówić o kobietach złamasie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   17
   8
  • Łukasz Maciążek pisze:

   Pokaż swoją! !!

   10
   8
  • Żarecka pisze:

   Czytając ten komentarz nad którym widnieje nick nem “świder” od razu skojarzył mi się z bardzo “artystyczną rodziną” z Włodowic… Nie wiem czy inni również odnieśli takie wrażenie ale jeśli tak to autor jest podwójnym idiotą; po pierwsze obrażając Panie z KGW a po drugie robiąc czarny PR Tej rodzinie (ponieważ nie podejrzewałabym ich o tak niski poziom)…

 5. AdamowiMowieBYE pisze:

  W końcu jaka Pani prezes KGW takie członkinie. Grube dupy i sztuczne rzęsy ?

  18
  23
  • HUciaNKI pisze:

   MY się Wnukowy nie boimy i tak za nim sznurem pójdziemy kto jak nie on ędzie o nas dbał a pani Edytka nasza stylistka brawo Panie Adamie całe Hucisko jest z Panem iPana Rodziną

   19
   16
   • Mieszkanka k pisze:

    Głupota ludzka nie zna granic .my w Gminie nie wiemy ze na Hucisku tacy poloniści mieszkają ….a ja tez co dodam od siebie gmina Włodowice piękna okolica gdyby nie Adam Sz byłaby stolica

    9
    10
 6. Emil pisze:

  Niech się nacieszy przez te pare dni. Glosuję tu te same osoby szmukiera.
  Wiem i wierzę ze LUDZIE wiedzą co robic a jak nie wiedzią to tracą szanse na to aby zdekomunizować tę wieś.
  Do pracownikow gminy:
  Jak strasznie jesteście zastraszeni, musicie lajkowac musice komentować to straszne jak ten człowiek z was drwii aa zarazem psychicznie was ma w garści. W żadnym normalnym urzędzie nie ma takiej presji jak we Włodowicach.MYŚLĘ ŻE TO JEST GŁÓWNY PROBLEM.
  Dorośli ludzi jak mozecie tak sobą pomiatać. Dajecie się takiemu człowiekowi. Warto mieć swoj rozum.

  18
  21
 7. Łukasz Maciążek pisze:

  Emil Ty jesteś jakiś psychiczny człowieku. Napisz jak masz na imie i nazwisko i wtedy rozmawiaj. Na tym portalu piszą same tchurze i nic więcej. A co do KGW z całej gminy to te właśnie grube dupy Was idioci reprezentuja jako gmine i zbierają sukcesy.

  14
  14
 8. Mieszkaniec gminy pisze:

  Tak powinna pracować osoba na stanowisku wójta, a nie tak jak jest obecnie…
  Zapraszam do obejrzenia i czekam na ewentualne opinie.
  https://www.facebook.com/RanczoPL/videos/2040400522894299/

  17
  6
 9. mieszkanka Rudnik pisze:

  To zdjęcie jest z wyborów sołtysa! Dlaczego pan Gąsiorski go użył? Znowu akcja “kopiuj wklej”?

  11
  11
 10. kobieta pisze:

  Widać, że wyznawcy kandydatki na wójta Pani Wnuk stawiają na propagandę. Sterują sondażem myśląc, że mieszkańcy gminy to idioci i hołota. Otóż nie. Nie róbcie kapy swojej kandydatce bo deklaruje na stronie, że “jest przeciwna jakimkolwiek formom prowadzenia negatywnej kampanii wyborczej, OBRAŻANIU, insynuowaniu czy też szkalowaniu innych kandydatów. Prowadzi i będzie prowadzić swoją kampanię w pozytywny sposób” hahahahaha! żal.pl

  16
  12
 11. Haha pisze:

  Czekałem na ten komentarz. Znikneły głosy. Sondaż dziwnie dzialą a gwardia Szmukiera ma dobrą takatykę otóż jesteście kiepscy tak siać propagandę no poprostu najpierw Robicie z siebie i Wojta Matkę Terese a teraz jacy to wy jestescie świeci. Już się dogadaliscie super Myślę ze głupi się nabierze na tą waszą zagrywkę. No poprostu ŻENUA PO FRANCUSKU JAK BYŚCIE NIE WIEDZIELI TO ZNACZY WSTYD POZDRAWIAM SERDECZNIE

  12
  13
  • kobieta pisze:

   ??? masz problem z zebraniem myśli? bezsensowny bełkot kogoś kto zdał sobie sprawę, że nie ma nic merytorycznego do powiedzenia. Oj jak mnie cieszą takie wypowiedzi na poziomie !

   10
   10
 12. GÓRA WŁODOWSKA pisze:

  UWWWAGA UWWWAGA CHODZI DZIŚ WÓJT PO GÓRZE WŁODOWSKIEJ UWAGGGGA NA PSSSSY PANIE WÓÓÓÓÓÓÓÓCIE CO PAN TAM MASZ W TTTTYM PLECAKU BO CHYBA NIE OBIETNICE PRZEDWYBORCZEEEEEE.

  18
  8
 13. zainteresowana pisze:

  Jeżeli Państwo jesteście za tym aby wybrać wójta Rudnikom to proszę bardzo,niech dalej za nasze pieniądze rozwija swoją miejscowość. Bo to jest wójt Rudnik a nie gminy Włodowice. Innym miejscowością coś tam kapnie jakimś groszem na odczepne i się cieszą jakby milion conajmniej wygrali,a niektórym wcale nic nie da. Natomiast plan dla Rudnik wykonania różnych inwestycji jest przez niego realizowany. Proszę nie mylić ostatnich ruchów przedwyborczych,które mają jednorazowe akcje- np.rozgrzebane połowę rynku we Wlodowicach lub inne drobne naprawy. …. Jak w całej Polsce za pieniądze z unii były robione rynki w miastach,miasteczkach i w wioskach, to nasz wójt jakoś to przespał. Ciekawe czemu….

  17
  12
  • Asd pisze:

   Bo my w Rudnikach byliśmy poinformowani (straszeni), że jak wygra ktoś inny to już nic w Rudnikach nie będzie zrobione. No i ta akcja skutkuje!

   12
   13
   • Dość aktorstwa Pana Sz. pisze:

    Yy… Chyba nie wierzę w to co czytam haha. A co on zrobił w Rudnik ach? Faktycznie zrealizowane obietnice. Jako wójt z tej wsi nie zrobił dla niej nic poza kilkoma nieskończonymi inwestycjami które aż budzą wstyd, przykład kanalizacji i chodników np na ulicy koło cmentarza. Kolejna rzecz brak przyłącza gazu pomimo interwencji od mieszkańców. Kgw i Osp głosujcie na swojego pana i uważajcie dalej że nie widać waszej chorej propagandy cudownej gminy i sądzcie krzaki z wójtem to na pewno rozwinie nasza gminę, oczywiście ? dość, bo szkoda się denerwować lewakami. Pozdrawiam towarzysze ha

    14
    13
 14. Mieszkanka k pisze:

  Szkoda Was ludzie z Rudnik że robicie tak jak Wam Wasz Dyktator karze wieś tańczy i śpiewa

  14
  14
 15. Mieszkaniec gminy ? pisze:

  A gdzie ta wasza wspaniała kandydat na wójta była jak była radną powiatową co dobrego zrobiła dla gminy jaką miała szansę na rozwój chyba taką jak teraz na wójta oprócz hasła nic więcej nie reprezentuje ale głosujcie sobie na nią tylko ciekawe czy jak wygra to redaktor naczelny też ją będzie tak nagrywał i publikował wszystko czy nagle ucichnie i się wycofa ???powodzenia

  22
  12
 16. Barbara pisze:

  To co zrobi jako wójt??? Ano zlikwiduje szkołę w Zdowie i Rudnikach , bo zbyt dużo gmina dokłada do każdego ucznia,zamieni Dom Dziecka w Górze Włodowskiej na Dom Starców, bo bardziej dochodowy. Od razu znajdą się pieniądze na inne inwestycje. Brawo za pomysły kandydatki!!!!!!!

  9
  7
 17. Ciekawy pisze:

  A przed zakonczeniem głosowania to będzie jakaś manipulacja ze strony portalu? Widzę że nie wszystkie wypowiedzi są publikowane. To on ten portal chyba obiektywny nie jest!!! No chyba że się myle?

  11
  5
 18. Katastrofa wyborcza pisze:

  My Włodowiczanie oddaliśmy 269 głosów na Wójta. PYTAM, GDZIE NASZ LOKALNY PATRIOTYZM- ŻENUJĄCE !!!

  9
  11
 19. Barbara pisze:

  Tu nie o lokalny patriotyzm chodzi,ale o mądre zarządzenie gminą. A jak do tej pory to nic dobrego o kandydatce powiedzieć nie można tym bardziej,że cały czas stoi przy niej p.M.U. Obawiam się ,że nadejdą czarne chmury nad gminę, jeśli one obejmą rządy!!!!!

  14
  8
 20. Waldek pisze:

  Kochana Barbaro albo lepiej sługo krola Adama i jego pierwszej damy Edyty jak narazie czarne chmury są nad naszą gminą
  RZĄDZĄ JESZCZE:
  2x szmukier
  JANIKOWSKA JAKO SOŁTYS
  PAPAJ KTORA NIE MA NA WĘGIEL
  SUTOR
  I WIELE WIELE INNYCH
  Więc taki pierdy pisze i bedzie pisać gwardia krola Szmukiera przepraszma Matki Teresy. To juz jest tak śmieszne ale utopicie się w swoim sosie. Liczę na to pozdrawiam caly dwór.

  11
  9
  • Nn pisze:

   Jeszcze pani Wnuk nie zaczęla sprawować władzy a już wiadomo że będzie to robić źle. Ludzie, rozliczymy ją za rok, dwa, pięć. Dajmy jej szansę! Przecież urząd wójta nie jest dany na wieczność

   10
   8
   • Zenon pisze:

    Chyba najmądrzejszy komentarz od początku. Powiem Ci ze niestety ludzie P. Szmukiera będą tak pisać bo chcą w ten sposob zniszczyc jej wizerunek. Piszą ze jako radna powiatowa nic nie zrobiła sami się kompromitują ponieważ jeżeli jest wójt to On jest osobą decyzyjną i ani radna powiatowa Dorota ani BYŁY RADNY Barczyk nie mają nic do gadania. Piszą przecząc swoim myślą. Chyba przez to chcą powiedziec ze żałują ze nie startowala wczesniej.

    11
    8
   • zainteresowany pisze:

    Skoro nie sprawdziła się jako radna powiatowa i ponoć słabą jest księgową to uważacie, że sprawdzi się jako wójt??????

    7
    5
  • Rudniczanin pisze:

   Waldek idealnie powiedziane…
   Ciekawe ile osób jest uruchomionych od Pana Sz. Na internecie do reklamowania i krytykowania jakiejkolwiek krytyki wójta bo to jest jedyny człowiek który może uzdrowić gminę. Bez niego zginiemy…. Hahaha. Propaganda gołym okiem, widocznie dupa się pali.

   7
   9
 21. Rudniczanin pisze:

  Sondaż pokazuje że mimo wielkiej Kampanii na rzecz wójta przez mieszkańców promujacych go na Zbawiciela itp szansę są wyrównane a możliwe że nawet już mu brakuje. Chyba już nie wszyscy dają sobie pociskac bajeczki, z drugiej strony ogarnia refleksja co kieruje ludźmi że tak silnie bronią kogoś kto nic nie zrobił

  9
  9
 22. Zenon pisze:

  GORA WŁODOWSKA niezapominajcie o tym jak wam Pan Szmukier spiepszył wodociąg i studnię myśę ze nie daliscie sie nabrac na słowa ,,zaglosujcie na mnie to wam wodociąg naprawie ” chyba nie dacie się.

  8
  10
 23. Naszagmina pisze:

  Ciekawe czy wójt będzie głosował w obecności policji ? delikatesik, aktorstwo na poziomie na wspólnej czyli słabo. Nie jest mu pisane odejść godnie, a nie robić z siebie niby bohatera gdy patrzy kamera i cwaniactwo z wielką butą. Niestety wrażenia słabe, to jest osobą publiczna i musi się z tym liczyć że może być nagrywane a tu strzał w kolano. Przykład ?wójt w kroczycach. Tam gmina działa i to widać. Trochę pokory, rozsądku i trafnych inwestycji(dotychczasowych nie wymienię bo nie będę się pastwil dalej ha) zrób coś dla ludzi, zwykłych ludzi nie. Swoich znajomych, nie dla publiki to nie będziesz musiał uruchamiać całej wsi do swojej kampanii żeby wygrać. Póki co poza kgw i osp czyli swoi ci zostaje. Widać to i jest to słabe. Pozdrawiam i wierzę w was ludzie ze klapki nosicie na nogach nie oczach i nie chcecie kolejnych lat cofania się w gminie i kolejnych obietnic typu rynek we wlodowicach haha kluczową inwestycja. To rozwinie rejon mega, chłopie projektuj ogrody jak się nie nadajesz do rozwoju gminy, bo rozwój to podstawa a tu zero nowych inwestycji w gminie ukierunkowane do zarabiania, tylko byle na pokaz i osp plus kgw popiera bo jedynie korzysta z układu lizaniem dupy. Ludziom twój odnowiony rynek albo sadzenie krzaków nie pomoże w trudnej sytuacji , ale z taką pycha to ciężko zrozumieć. Zrób coś żeby można było docenić i wtedy się chwal, póki co gorzej niż zle. Teraz będzie hejt kolaborantów KWW OSP KGW ? ZAGŁOSUJ, NIE WYBIERAJ NA KOLEJNE LATA SITCOMU.

  9
  12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *