zachmurzenie duże
piątek
Siłownia, plac zabaw i ścieżka sensoryczna we Włodowicach
14 sierpnia 2018 r. | 11:33
8

250 299,53 zł - tyle będzie kosztować Otwarta Strefa Aktywności we Włodowicach. Zamówienie zrealizuje firma Free Kids s.c. Czym będzie OSA we Włodowicach? Zgodnie ze specyfikacją zamówienia, wykonawca wybuduje siłownię zewnętrzną, plac zabaw, ścieżkę sensoryczną oraz ogrodzenie.

Całość zostanie wykonana jeszcze w tym roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI
8 odpowiedzi na “Siłownia, plac zabaw i ścieżka sensoryczna we Włodowicach”

 1. Ciekawa pisze:

  A gdzie to będzie dokładnie?

  11
  3
 2. Jan Chruscinski pisze:

  Dobrze dla dzieci i tych co lubią spędzać czas aktywnie sam spędzam czas w taki sposób na siłowni zewnętrznej na świeżym powietrzu i uważam że to dobry pomysł wybudować tego typu rzecz. Pozdrawiam .

  5
  12
 3. Andrzej pisze:

  Mamienie byle coś bylo Przed wyborami Silownia na pewno dla budzetowki I dla resortu potrzebna a Co z RYNKIEM dla wszystkich!

  18
 4. lekkoatleta pisze:

  To chyba dzięki tym oszczędnościom co powstaną od września jak hala sportowa będzie popołudnami zamknęta po wójta ostatniej decyzji . Zamiast na halę sportową gdzie wstępu nie będzie to na siłownie sensoryczna pod chmurką ZAPRASZAMY!!!!

  10
 5. wyborca pisze:

  Mieszkanko Rudnik wszystkie gminy rynki i centra gminy maja po rewitalizacji tylko Wybitny Wójt z Szmukier nie potrafi.

 6. wyborca pisze:

  Mieszkanko Rudnik wszystkie gminy rynki i centra mają po rewitalizacji tylko Wybitny Wójt Szmukier nie potrafi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *