zachmurzenie duże
23°
20°
niedziela
Setne urodzinki Janiny Rasztabigi
24 marca 2021 r. | 12:05
0

Pani Janina Rasztabiga urodziła się 23 marca 1921r. w Rzędkowicach. W 1944r. wyszła za mąż za Stanisława Rasztabigę. Ma trzy wspaniałe córki. Doczekała się siedmiu wnucząt, ośmiu prawnucząt oraz trzech praprawnuków. Dostojnej Jubilatce list z życzeniami przesłał Premier Mateusz Morawiecki.

Delegacja w osobach Wójta Gminy Włodowice, Przewodniczącego Rady Gminy oraz Zastępcy Kierownika USC podarowała Jubilatce upominki. Również przedstawicielki Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Rzędkowicach nie zapomniały o swojej koleżance, która w przeszłości należała do KGW, obdarowując Jubilatkę przepięknym koszem kwiatów. Pani Janinie jeszcze raz życzymy kolejnych Jubileuszy w zdrowiu i otoczeniu kochającej rodziny. /UG/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *