zachmurzenie małe
22°
20°
środa
Sesja ws. odwołania skarbnika
19 sierpnia 2019 r. | 10:13
10

W czwartek w Urzędzie Gminy Włodowice odbędzie się sesja Rady Gminy Włodowice, podczas której radny głosować będą m.in. w sprawie odwołania i powołania nowego skarbnika gminy.

Poniżej znajdziecie informację w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI
10 odpowiedzi na “Sesja ws. odwołania skarbnika”

 1. Mietek pisze:

  co ta dziewczyna zawiniła nie chce się podpisywać pod nieprawdą

  19
  4
 2. Zdzisław pisze:

  Pod tak dużymi milionami nikt się nie chce podłożyć.Przetarg był na duże trzy bańki i teraz jeszcze dołożyli jedną bańkę to daje nam CZTERY MILIONY ZŁOTYCH a po robocie na Rynku tego nie widać a kasę trzeba pompować następną.Drzewa uschły i są do wymiany.

  18
  3
 3. Waga pisze:

  Jak wójt ze skarbniczką grali do jednej bramki i teraz się poróżnili.Oj będą jaja w Jajcogrodzie na całego.Boję się o przyszłość domu wypoczynkowego w Wiśle.Jak piernicznie to z grubej rury

  19
  5
  • Czesiek pisze:

   Od razu widać, że sesja tuz tuż bo pojawiło się dzięki Bogu dwóch robotników na rynku. Może będą wysadzać te uschnięte kikuty. Tuz przed poprzednia sesja w czerwcu postawili lampy i znikli.

   16
   • Spragniony pisze:

    Jeszcze mają OJSZCZYMURKOM czerpidło wody zamontować aby mieli czym setkę przepić i łby trochę zmoczyć wodą bo upały idą.

    14
    1
 4. Mietek pisze:

  przeciesz banerów wujta pilnowali jak były wybory to teroz by drzewa podlewali a wujt by wstąpił po schódkach wode żródlaną chłopokom kupił i gitara drzewa by sie przyjeły

  11
  3
 5. LICZYDŁO pisze:

  a można gdzieś zobaczyć ile kosztowało urządzenie tego tzw betonowego rynku
  ciekawi mnie ile kosztowały te piękne drzewa może coś ktoś
  zniszczone przez nieudaczników

  10
  2
 6. Grażyna pisze:

  Pozagryzają się bo to chodzi o kase a zaznaczę że nie małą kasę

  9
  18
 7. Xxx pisze:

  Grażka gowno wiesz a zabierasz głos jeżeli jest chujowo atmosfera w pracy to żadne pieniądze nie są w stanie jej zastąpić.

  28
  1
 8. niedouczona pisze:

  Piszę do Was Drodzy “Jajcarze” i do Tych co do “Jajcogrodu ” przynależą. Nie wiec co się zdarzyło w naszym kochanym “Jajcogrodzie” “Wysoce” radna została zniesławiona na portalu bo jest niekoleżeńska, fałszywa itp. Domaga się sprawy karnej z urzędu o zniesławienie. Administrator sieci musiał udostępnić dane komputerów. Policja prowadzi przesłuchania . Proponuje skrzyknąć się na portalu i spotkajmy się w “Amfiteatrze w Jajcogrodzie” po demontażu ogrodzenia. Wpisuje się w tym miejscu będziemy śledzić wpisy. PAMIĘTAJCIE SŁOWA WYMIENIONE TO POWSZECHNIE UŻYWANE NIE MA PODSTAW BY SPRAWĘ WSZCZĄŁ PROKURATOR. Trzeba się zażalić że żona oficera Policji bezpodstawnie angażuje Prokuraturę i Policje do błahych spraw. Przygotujemy wspólne pismo .Konieczne powiadomić Komendanta jej męża. Gwiazdy z KGW co sylwetką przypominacie średniej wielkości lodóweczkę motywujcie się do odchudzania . Takiej sylwetki jak żona Macrona nie osiągniecie ale wygląd poprawicie. Bo jak będziecie przybierać na wadze to Adaśko fundusz sołecki musi przeznaczyć na stroje a pieniędzy brakuje. HEJ GOSPOCHY jesteście ozdobą i chlubą “Jakcogrodu” dbajcie o sylwetki bo Wasze makówki nie do sądu.

  17
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *