pochmurnie
15°
13°
wtorek
AFERA: Wójt pobił roznosicieli ulotek!
26 września 2018 r. | 14:52
72

Do awantury i przepychanek doszło dziś w Rudnikach. Tuż po godz. 12:00 Wójt Adam Sz. niespodziewanie zaatakował pracowników jednej z firm roznoszących ulotki. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że doszło do naruszenia nietykalności cielesnej dwóch mężczyzn przez Adama Sz. tuż przy jego posesji w Rudnikach. 

Zdarzenie (interwencję) potwierdził mi rzecznik zawierciańskiej Policji - Andrzej Świeboda. Sprawa z pewnością będzie miała ciąg dalszy.

PAWEŁ GĄSIORSKI
72 odpowiedzi na “AFERA: Wójt pobił roznosicieli ulotek!”

 1. Sierżant pisze:

  To SKURCZYSYNOWI przypomniały się czasy jak był kretyn w zmechanizowanych oddziałach milicji obywatelskiej czyli ZOMO

  32
  16
 2. Wyborca pisze:

  bardzo nerwowo się zrobiło

  34
  4
 3. Xl pisze:

  Kolejna prowokacja… Żałosne to się już robi

  32
  16
 4. Anonim pisze:

  Boi się o stanowisko i prawidłowo bo mam nadzieje , że poleci ze stołka! Z trójki kandydatów jest najgorszą możliwością.

  25
  20
 5. Magda pisze:

  Zastanawiem się po co ta “firma” roznosi ulotki z durną, prowokującą informacją?
  Pytanie -jeśli wójtem zostanie ktoś inny,to czy portal ‘gmina włodowice’ zacznie szkalowanie tejże osoby? Czy to tylko nagonka na osobę Szmukiera?

  26
  15
 6. Stefanek pisze:

  oj się grunt pod nogami wali panie wójcie starczy już panu jak pan chce wykazać to rób pan coś harytatywnie a nie 2 pensje łoić

  18
  2
  • Bezlitosny Portal pisze:

   Jak tego Wójta wywalą a go raczej wywalą to jeszcze złodziej pobierze półroczną odprawę z wynagrodzenia za wójta

   6
   4
 7. Magda pisze:

  Nie chodzi o kwestie zebrania a o te niby pieniądze co to wójt ma dać…
  Prawdziwa, oficjalna informacja widnieje na słupach ogłoszeniowych podisana przez pania sołtys. A to co wrzucano do skrzynek to manipulacja osobami, ktore uwierzyły, że to gmina ulotki roznosi.

  12
  11
  • Bezlitosny Portal pisze:

   Edyto Sz. czy wiesz że wieszanie ogłoszeń na słupach jest zabronione albo ty nie rozróżniasz co to jest słup energetyczny czy może telekomunikacyjny albo masz na myśli może tablicę ogłoszeń ? Ładna jesteś ale się już bardzo gubisz kotku

   8
   1
 8. Anonim pisze:

  Kiedy jest zebranie w Rudnikach?

  9
  2
 9. Sokrates pisze:

  Witam Państwa, czytających serwis mijający się z jego założeniami, gdyż miał być niezależny i obiektywny. Moim zdaniem wpis jest zemstą za nieudane dla portalu gminawlodowice.pl spotkanie sołeckie we Włodowicach. Biorąc pod uwagę, że gdy ktokolwiek roznosi jakiekolwiek ulotki, robi to pojedynczo. Niewątpliwie dwie osoby roznoszące były dlatego, żeby zrobić prowokację. Dlaczego będąc rzetelnym portalem chcącym prawdy do tej chwili nie zostało opublikowane wideo ze spotkania sołeckiego we Włodowicach, w którym to między innymi pani Dorota, radna powiatowa, wygłosiła, że nie złożyła ani jednego wniosku będąc radną powiatową w sprawie inwestycji w Gminie Włodowice. Według mnie powód jest prosty – w przebiegu spotkania sołtys Włodowic przedstawił informacje dotyczące wydania funduszu społecznego na przełomie lat. W wolnych wnioskach i pytaniach skierowanych do wójta Gminy Włodowice, konstruktywnie udzielił informacji na temat wykonanych, bieżących oraz nadchodzących inwestycji. Uważam, że jest to powodem braku publikacji nagrania. Domniemywać można, że komitet wyborczy “Szansa na rozwój” spokojnie można nazwać “Po trupach do celu”, gdyż po spotkaniu sołeckim w Gminie Włodowice nastąpiło nieoficjalne spotkanie niektórych członków komitetu “Szansa na rozwój” (w tym pani kandydat na wójta) oraz kamerzysty, który filmował spotkanie. Wnioski same się nasuwają.

  44
  21
 10. Mieszkaniec pisze:

  A co na to bezprawie Mieszkanka Rudnik?

  12
  2
 11. franek84 pisze:

  Dokładnie SOKRATES opisales cała prawde BRAWO !!!

  19
  16
 12. Łukasz Popielecki pisze:

  To nagranie jest na stronie. Długość 2h:15m, więc raczej są tam te informacje, o których Pan/Pani pisze. Mnie interesuje jak wyglądała współpraca władz naszej gminy i naszej Pani radnej w powiecie?Czy władze gminy zwracały się o wsparcie i czy wnioski gminy były popierane przez Panią Wnuk? Jak na razie nic nie wiem o jakimkolwiek spotkaniu przedwyborczym z Panią kandydat oraz kandydatami na radnych z Jej komitetu. Jeśli ktoś ma informację na ten temat, to prosiłbym o nie.

  21
  7
 13. Tragedia.... pisze:

  Tragedia a ludzie w gminie włodowice nie widzą że to prowokacja i podpusta że strony obecnej kandydatki na wujta.

  19
  16
  • Magda pisze:

   Wójta przez ó, bo już sama zaczęłam wątpić jak to się pisze poprawnie.
   Do rzeczy- a może to podpucha kandydata na wójta? Skąd pewność że to pani xxx?

   9
   8
 14. Tragedia.... pisze:

  Propo spotkania wczorajszego we wlodowicach to obecną kandydatka na wujta pani xxx nie potrafiła zadać pytania swojego lecz ktoś jej przysłał SMS i z koleżanką wybierał pyt. Żenada po trupach a do celu szczera racja. Nigdy tak nie było przed wyborami jak teraz. Ludzie obudzcie się przekonacie się ją wybory wygra pani xxx. Pytanie brzmi czy dalej będzie po trupach a do celu.

  20
  12
 15. Norbi pisze:

  Boże chroń tą gminę przed Panią W. Ludzie przekonacie się kto będzie zadzil gmina nie pani W lecz jej koleżanka. 90% osób tutaj co szkaluja wójta obecnego to napusta pani kandydat na wujta. Pani D niech pani gra czysto a niech pani nie jedzie po trupach. Śmiechu warte nigdy tak nie było a teraz jak pani startuje to całe województwo śląskie się śmieje. Taka niepozorna kobieta a tak ośmiesza cała gmine i udaje niewinna. Ale cóż tu pisać drodzy mieszkańcy kandydatka na wójta niestety ośmiesza was na całe województwo taka prawda. Żal pl.

  20
  15
  • Nauczycielka pisze:

   Zadził, wujta, żal.pl, brak interpunkcji – norbi, skończ szkołę i dopiero wypowiadaj się o na portalach

   10
   9
  • Magda pisze:

   W naszym powiecie są śmieszniejsze historie. Ot, w Zawierciu, konadydatem na prezydenta jest człowiek z wyrokiem. To dopiero pokazuje jak od koryta nie da się odejść…

   • Bezlitosny Portal pisze:

    Dokładnie właśnie tego porypanego Adasia Sz. ciężko oderwać od koryta bo ta świnia to teraz dowiedziałem się że żre do pierona jednego z dwóch koryt taki ma ryj i potrzeby że aż mu włosy dęba stoją jak żre !

    10
    5
    • Anonimowo.. pisze:

     Bezczelna i bezpodstawna ocena Pana wójta. Nie rozumiem jak można być takim zawistnym głupcem. Nie sądzę, aby Pan Adam rwał się do tej posady po pieniądze, a jeżeli już mowa jak zostało to nazwane w komentarzu powyżej “korytach”, to kontrkandydatka Pani.W posiada własną działalność gospodarczą oraz jest radną powiatu. Czyli gdybyśmy szli tokiem rozumowania osoby powyżej piszącej te głupoty, Pani W. również posiada 2 źródła dochodu.

     1
     1
 16. Mieszkanka Włodowic pisze:

  Ciekawe czy pałowanie było jak za dobrych lat Wójta w ZOMO.

  11
  10
 17. MATKAKGW pisze:

  a my wujta kochomy imprezkę nam robi czyli KGW GÓRA WŁODOWSKA BĘDZIE KIJKOWAŁA I POLEWAŁA NA CAŁEGO IMPRA BĘDZIE SMOLEC SIĘ SMAŻY ŁOGURY ZAKISZONE CZYLI ZAGRYCHĘ MAMY PRZEPITKA W STAWIE

  11
  8
 18. Cypis pisze:

  Zomo powinno wrócić i wszyscy by chodzili jak w zegarku. Biała pała i każdy by wiedzial gdzie jego miejsce

  17
  3
 19. PKWwJAJCOGRODZIE pisze:

  uwada zarejestrował się 4 kandydat na wuta Włodowic jest to pani Edyta s. , żeby było po równo

  10
  5
 20. Aśiod pisze:

  Co Szmukier o tej godzinie robił w domu? W pracy nie był?

  11
  3
  • Bezlitosny Portal pisze:

   Przyjechał sprawdzić czy może Edyta go z sąsiadem nie zdradza albo za głosy się kobieta poświęca i musi przelecieć całą gminę i chociaż ma wytłumaczenie dla męża że to było dla sprawy.

   5
   10
 21. Dzban pisze:

  Świetna prowokacja! Widziałem na własne oczy ten kawałek papieru, który wasi ludzie roznosili po domach we wsi Rudniki. Takiego cyrku dawno tu nie było. Mam nadzieję, że karma wróci!

  25
  9
  • Owca pisze:

   W Hucisku przed zebraniem sołeckim też roznosili. To nie jest dziennikarstwo, to oszustwo.

   22
   10
   • Zaganiacz pisze:

    Ty krowo to musisz być z KGW i żeby twój mózg był tak wielki jak twoja dupa to ty byś została Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej a nie Prezes Koła Gospodyń Wiejskich a nie wiem jakiego ty masz ryja bo z wielką dupą to jeszcze wszędzie się wejdzie ale z wielką mordą to już raczej nigdzie.

    7
    9
 22. obywatel rudnik pisze:

  to śmieszne ale wójt nie radzi sobie z własnymi nerwami to widac nie poradzi sobie w najbliszczych 4 latach byc wójtem jego stan zdrowia mu nie pozwoli

  11
  11
  • Zaganiacz pisze:

   Teraz wybieramy na pięć lat bo prawo wyborcze się zmieniło

   8
   2
  • Anonimowo.. pisze:

   @Zganiacz . Poziom twojej wypowiedzi równa się 0. Widać, że z kulturą nie jesteś obyty w żaden sposób. Nie wiem jak można tak wypowiadać się o kobiecie.. Zresztą która całe swoje serce wkłada w prace dla całej gminy. Brak szacunku i jakiegokolwiek wychowania. Prezentujesz swoją wypowiedzią jedynie dno i nic więcej. Taka również będzie ta gmina gdy tacy ludzie będą wybierać swojego kandydata. Pozdrawiam.

   2
   1
 23. baranpl pisze:

  owca a co zebrania nie było było a czemu wszyscy mieszkańcy nie wiedzieli to tak cięzko było sołtysowi trochę sie wysilić czy tylko obstawa miała być

  5
  3
  • Nauczycielka pisze:

   A tak po polsku można napisać? Bo nic z tej wypowiedzi nie rozumiem…

   3
   3
  • Zaganiacz pisze:

   Tylko miałobyć około 20 zaufanych mieszkańców i oczywiście wszyscy od skorumpowanej radnej Smoleń. Pani Smoleń niech sie pani wytłumaczy z przekrętu zakupu działki w Hucisku ? W tym procederze pomógł pani radnej obecny wójt szmukier i jak pani jest nie wstyd

   10
   3
 24. Zuzia pisze:

  Kadencja od tych wyborów będzie trwała 5 lat jak Szmukier zostanie wybrany to ma “odpoczynek’ niezbędne inwestycje wykonał i będzie tak – pocałujta w d… Wójta. Jeszcze 5 lat pewnie mu wystarczy.

  8
  5
 25. Ogrodowa pisze:

  Masakra to co wyrabia pani W jak można siać tyle nienawiści w swojej miejscowości. Szczera racja nigdy tak nie było w gm. Włodowice przed wyborami jak teraz gdy startuje pani W. Wójt jest jaki jest ale gra czysto w przeciwieństwie do pani W. Całe województwo się śmieje z tego co ona wyprawia sama nienawiść. Mieszkańcy włodowice czy taka chcecie mieć Panią wijtowa co sieje tyle zemsty i jedzie po trupach aby się dorwać do koryta. Pozdrawiam.

  14
  12
  • Magda pisze:

   Nawet śmieje się cała Polska ? ludzie w całym kraju żyją tylko kampanią wyborczą w gminia Włodowice?. Ale pieprzenie…?

   9
   2
   • kto kto kto pisze:

    kto się śmije zzzzdmuw hucissssko i co dali KGW WY SIE OŚMIESZOCIE BO MOŻEMY TROCHE PRAWDY LIZNĄC NA TY GAZECIE INTERNETOWY WY SZUJE GOLITA KASE I SIE SMIEJETA TAK JAK TE BABSZTYLE Z KGGW

    4
    3
 26. Zaganiacz pisze:

  Ogrrodowa jak ty pier….lisz !

  7
  4
 27. Mieszkanka pisze:

  Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta .
  Co sądzicie o kandydacie na wójta Panu Jureczko?

  5
  13
 28. sofia pisze:

  Jureczko i Wnuk to nie zal,pl to tragedia.pl . Swoja droga podziwiam obecnego wojta za to ze jeszcze chce cos dla Was robic ja na jego miejscu …

  8
  14
  • kto kto kto pisze:

   CO SIE DZIEJE WUJT ROBI TERAZ PRZED WYBORAMI ROZDAJE NASZE PIENIĄDZE Z PODOTK.ÓW I LUDZIE MY,SLĄ ZE TO ON DAJE SWOJE LUDZIE A CO ZROBIŁ Z RYNKIEM W WŁODOWICACH ZNISZCZYŁ OŚMIESZYŁ

   5
   10
 29. Zawiercianka pisze:

  Lebszy taki wójt co teraz jest niż ma wygrać ta co sieje tyle zemstwy i nienawiści. Jeśli drodzy komentatorzy oczerniacie rodzinę Pana Adama to zacznijcie też pisać o rodzinie pani kandydat, a jest co pisać gdyż idealami nie są. Ale niestety nikt nie pisze tego bo tutejsi komentatorzy to rodzinka tej zawistej kobiety.

  13
  8
 30. sofia pisze:

  I to jest cala prawda. ZBLO W MYM OKU DOSTRZEGASZ A BELKI W SWOIM NIE WIDZISZ

  4
  7
 31. wyborca pisze:

  Czy Wójt służył w oddziałach ZOMO ? Wskazane zapytać publicznie na spotkaniach z wyborcami, obserwując zachowanie jest to możliwe.

  6
  4
 32. sofia pisze:

  A gdzie Ty ,,wyborco,, lub Twoi bliscy byli lub sluzyli? A co ciekawe skad takie metody ubeckie zna pani kandydatka? Czy tez sluzyla…? A pan kandydat?????????

  4
  6
 33. jaroslaw pisze:

  Czy to prawda że wczoraj u Pani D. paliła się kotłownia? Ktoś we Włodowicach mówił. Jak to karma szybko wraca…

  6
  3
 34. Ogrodowa pisze:

  Wy ciemni ludzie afera z wójtem to cała napusta tej wredne jedzy. Ta jedzą jedzie po trupach nigdy tak nie było przed wyborami w gm. Włodowice. Cyrk na kółkach dobre do śmiechu warte.

  9
  7
 35. Ogrodowa pisze:

  Sofia pani W. to wredna jedzą i gorsze zna metody bo jedzie po trupach do celu takie zero

  7
  6
  • Kościuszki pisze:

   Kurcze te komentarze są takie same Edi no daj spokoj wymysl juz coś lepszego. Kotlety odgrzewane. Dobrze ze jest jeszcze takie coś jak IP w komputerze pozdrawiam Serdecznie ?

 36. Żal. Pl pisze:

  Panie Gąsiorowski dlaczego pan nie opisał prawdy w związku z pobicie? Sąsiedzi wszystko widzieli także nie pyklo ci i twojej zleceniodawczyni. Panie (pseudo redaktorze), czekamy na transmisję na żywo z zebrań pani W.

  15
  5
 37. wyborca pisze:

  Kiedyś Pan Dziwiński sąsiad i rodzina obecnego Wójta powiedział do mnie że Gmina Włodowice kojarzy się z filmem “Ranczo” a ja patrząc na gminę i te wydarzenia to powiem że “Ranczo ” tego nie zastąpi

  12
  • obserwator pisze:

   “Po trupach do celu” -dla niektórych liczy się tylko kasa i władza. A stowarzyszenia bywają również nieuczciwe.
   Powstają, tylko w celu pokazania się, jaki jestem dobry człowiek- choć jest to tylko hipokryzja.
   Rzeczywistość bywa inna – kasa z dotacji idzie na konkretne osoby i wpada do kieszeni założycieli.
   Księgowa najlepiej wie , jak to robią stowarzyszenia. Tylko dobre układy są potrzebne w władzach gminy.
   HIPOKRYZJA!

   5
   7
 38. Szmukier najgorszy pisze:

  Eee ty Szmukier chwalisz się czy żalisz tym swoim telefonem?? Bo jak widać to ty nawet nagrywać nie umiesz ?

  5
  2
 39. Szmukier najgorszy pisze:

  Niby policjant a nie zna praw że nie bije się innych ludzi pod sąd powinien iść a nie żeby taki człowiek i rządził nasza gminą to już Szanowna Pani Dorota kandydatka na wójta powinna być tym wójtem ona to wie że się innych nie biję i nie wpycha do sal dziennikarzy SKANDAL wójcie a za niedługo już BYŁY WÓJCIE ??

  6
  8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *