zachmurzenie duże
21°
18°
piątek
fot. wfosigw
Ruszył nabór na dofinansowanie przydomowych oczyszczalni ścieków we Włodowicach
03 kwietnia 2023 r. | 11:37
0

Urząd Miasta i Gminy Włodowice ogłosił nabór wniosków na dofinansowanie do zadań polegających na zakupie i montażu przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków o wydajności poniżej 5,0 m3/d.

Formą dofinansowania jest dotacja w wysokości do 80% kosztów kwalifikowanych przedsięwzięcia jednak nie więcej niż 13.000,00 zł. Beneficjentami środków są osoby fizyczne – właściciele/ współwłaściciele nieruchomości, w tym także właściciele/współwłaściciele budynków mieszkalnych na nieruchomości oddanej w użytkowanie wieczyste, położonych na terenie Miasta i Gminy Włodowice, do których będą przyłączane przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Nabór wniosków odbywa się w trybie ciągłym od dnia 03.04.2023r. do 31.12.2024r. lub do wyczerpania środków przeznaczonych na realizację programu. Aby uzyskać dofinansowanie do budowy przydomowej oczyszczalni ścieków należy złożyć stosowny wniosek (wzór wniosku poniżej) do tut. Urzędu. Do wniosku należy dołączyć pisemne zgody współwłaścicieli oraz dokument potwierdzający prawo dysponowania nieruchomością (wyciąg z KW, akt notarialny, umowa najmu/dzierżawy). Wnioski będą rozpatrywane według kolejności złożenia.

Więcej informacji w urzędzie II piętro pokój 28 tel. 34 315 30 01 wew. 108. /UMiG/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *