zachmurzenie duże
sobota
Ruszamy z rankingiem radnych. Oceń swojego Wójta i radnego!
29 maja 2018 r. | 12:35
3

W ubiegłym uruchomiliśmy aplikację "Oceń swojego Wójta i Radnych". Teraz każdy z was może wyrazić opinię na temat pracy swoich radnych, jak również na temat pracy Wójta i Radnych gminy Włodowice. Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
3 odpowiedzi na “Ruszamy z rankingiem radnych. Oceń swojego Wójta i radnego!”

 1. Dariusz Szlęk pisze:

  Witam i zapraszam wszystkich mieszkańców Gminy Włodowice jak również rezydentów tej gminy jak i też gości i mieszkańców przebywających w obszarach administracyjnych Gminy Włodowice a w szczególności ogromnej ilości turystów odwiedzających Gminę Żarki ,którzy przyjeżdżają i spędzają wolny czas na terenie Gminy Włodowice w związku z urokami JURY i napędzają tym samym gospodarkę i budżet Gminy Włodowice do głosowania w fajnej zabawie pt. ” OCEŃ SWOJEGO WÓJTA ,RADNYCH”. Zapraszam do uczestnictwa i oddawania głosów i szczerej punktacji w państwa ocenach.

  5
  2
 2. Mati pisze:

  dzięki za info na pewno zagłosuje

 3. Sofia pisze:

  Mieszkam tu tyle lat i nigdy nie myślałam że moi wspolmieszkancy sa zdolni do takiego hejtu na wójta. Strach się bać. A ci co tak piszą to co moją za uszami?Może jakieś orzeczenia o niepelnosprawnosci intelekualnej albo nie daj Boże wyroki. Sami wiecie. Najgorsze ze kandydaci na wójta im płacą za to… gowno ktore sobą. reprezentują. Panie tzw dziennikarzu pracuj pan ostro bo nastepne wybory dopiero za 5 lat. A żyć z czegoś trzeba.Przecież pan nie masz stałego zatrudnienia. A sumienie czyste bo nieużywane.

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *