zachmurzenie duże
10°
sobota
Ruszamy z nowym portalem w Gminie Włodowice
28 maja 2018 r. | 10:10
2

Dziś oficjalnie oddajemy od użytku nowy, niezależny portal informacyjny o gminie Włodowice, który znajdziecie pod adresem GminaWlodowice.pl. Będziemy serwisem niezależnym, informującym o wszystkim, co się dzieje w gminie Włodowice. Z każdym dniem będziemy Wam dostarczać nowe, mam nadzieję, ciekawe wiadomości.

Z pewnością pokażemy życie Włodowic od strony inwestycji i samorządu. Będziemy na sesjach Rady Gminy Włodowice i pokażemy Wam jak to wygląda od środka. Jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę.

Serwis jest jeszcze w fazie rozwoju, dlatego z góry przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia. Postaramy się wszystko na bieżąco poprawiać.

Zachęcam Wszystkich do dyskusji i regularnego przeglądania GminaWlodowice.pl.

PAWEŁ GĄSIORSKI
2 odpowiedzi na “Ruszamy z nowym portalem w Gminie Włodowice”

  1. Mati pisze:

    powodzenia

  2. Asiorek pisze:

    Dużo ciekawych informacji i można się czegoś dowiedzieć na temat gminy. Będę tu zaglądać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *