zachmurzenie duże
czwartek
Rozpoznajesz tę kobietę? Policja prosi o pomoc
19 marca 2021 r. | 11:54
0

Zawierciańscy policjanci proszą o pomoc w identyfikacji kobiety, podejrzanej o kradzieże kosmetyków w drogeriach na terenie Zawiercia. Wizerunek sprawczyni zarejestrowały kamery. Każdy, kto ją rozpoznaje, proszony jest o kontakt tel. 47 85 352 80 lub 47 85 352 55. Gwarantujemy anonimowość!

Na zdjęciu widoczny wizerunek kobiety. Sprawczyni kradzieży z czerwonym koszykiem w ręku, stoi na tle półek sklepowych. Ubrana jest w ciemną zimową kurtkę, czarne spodnie i buty. Na lewym ramieniu ma zawieszoną czarną torebkę. Na głowie ma jasno-szarą czapkę z białym pomponem. Twarz częściowo przysłonięta.

Poszukiwana kobieta w sklepach jednej z sieci drogeryjnych na terenie Zawiercia kilkukrotnie dokonała kradzieży. Jej łupem padły produkty, na łączną kwotę ponad 700 zł. Sprawczynię ujęły kamery sklepowego monitoringu. Poniżej publikujemy zdjęcia z jej wizerunkiem. /KPP w Zawierciu/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *