zachmurzenie małe
22°
20°
środa
materiały wyborcze
Rozliczenie kampanii wyborczej Doroty Wnuk
25 lutego 2019 r. | 07:40
8

Możecie zapoznać się z informacją ile kandydat na fotel Wójta Gminy Włodowice Dorota Wnuk przeznaczyła pieniędzy na kampanię wyborczą w 2018 r.. Ta kwota to 10.500 złotych.

Andrzej Jureczko który nie odbył ani jednego spotkania z mieszkańcami Gminy Włodowice w poszczególnych składowych gminy Sołectwach uzyskał w pierwszej turze wyborów samorządowych 2018 poparcie w liczbie 27.02 proc. następnie Dorota Wnuk 30.09 proc. i Adam B. Szmukier 42.89 proc..

Jestem pewien że jeśli Andrzej Jureczko poprowadziłby zrównoważoną kampanię wyborczą to zostałby Wójtem w pierwszej turze. Pan Andrzej Jureczko nie zamieszczał dużych banerów reklamowych w ogóle czyli dbał o ochronę środowiska naturalnego a jedynie jego program wyborczy zamieścił w formie papierowej A3  i rozmieścił je w sołectwach. Podejrzewam że gdyby doszło w 2019 roku do REFERENDUM  w sprawie odwołania obecnego wójta Adama B. Szmukiera to odniosłoby ono w 100% sukces.

Andrzej Jureczko koszt kampanii wyborczej- 650 złotych.

Adam B. Szmukier koszt kampanii wyborczej- 8.474, 63 złotych.

Dorota Wnuk koszt kampanii wyborczej- 10.500 złotych.

Przy zestawieniu kwot wydanych na kampanię wyborczą a procentowym poparciem w pierwszej turze wyborów leaderem jest Pan Andrzej Jureczko.

DARIUSZ SZLĘK
8 odpowiedzi na “Rozliczenie kampanii wyborczej Doroty Wnuk”

 1. Max pisze:

  Dziwi mnie zachwyt nad Andrzejem Jureczko i agitacja na jego rzecz. Podkreślanie, że w trakcie kampanii wyborczej nie odbył ani jednego spotkania z wyborcami jest niepoważne. Nad czym portal by się zachwycał w przypadku jego zwycięstwa? Nad dalszą bezczynnością. A swoją drogą, to sztuka wydać 650 PLN na kampanię, której nie było.

  20
  7
  • qwe pisze:

   Max – ale trafnie to ująłeś.
   Zobacz też ile kasy poszło od p.Doroty. I wszystko na nic. Plany, banery, materiały, projekty do kosza. A ile by było chleba dla potrzebujących…

   9
   11
   • Max pisze:

    Akurat Pani Dorota prowadziła aktywną kampanię i zaprezentowała się jako realna alternatywa dla obecnego wójta. A co do chleba dla biednych, to powinni sobie na niego zarobić i kupić. Wtedy go docenią.

    16
    11
 2. Skąpiec pisze:

  Szmukier ma dwie wypłaty w miesiącu to powinien cos wspierać charytatywnie. Sam żre i z nikim się nie chce podzielić.Reklam w telewizji Szmukiker nie widział gdzie reklamują nie żryj tyle

  9
  8
 3. baba ze wsi pisze:

  Być może Pan Jureczko bał się bezpośredniej konfrontacji z wyborcami, podchwytliwych pytań które mogłyby wprawić go w zakłopotanie i nie wiedziałby co odpowiedzieć; Jego współpracownicy dobrze Go znają.

  10
  2
 4. ziomek pisze:

  “Pozostałe koszty poniesione na usługi obce” = 2200zł.
  Czyżby tyle kosztowało zrywanie plakatów konkurencji i oblewanie ich farbą?

  11
  3
 5. Ziomeczek pisze:

  U Szmukiera było to bezkosztowo bo robili to pracownicy.

  6
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *