bezchmurnie
12°
wtorek
Kto rozpozna oszusta?
14 marca 2019 r. | 12:33
0

Zawierciańscy policjanci nadal poszukują oszusta, który metodą na tzw. przewałkę okradł jedną z ekspedientek w Zawierciu. Śledczy dotarli do drugiego sklepu,w którym przestępca próbował w podobny sposób oszukać inną osobę. Tam też zabezpieczyli nagranie z wizerunkiem oszusta, opublikowane poniżej. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość!
Do oszustwa doszło 17 stycznia br w jednym ze sklepów przy ul. Targowej. Około godz. 18.30 do sklepu wszedł mężczyzna w wieku około 40 lat. W czasie zapłaty za zakupy zaproponował sprzedawczyni wymianę pliku banknotów 10 złotowych. W czasie kolejnego liczenia pieniędzy niepostrzeżenie zabrał 30 banknotów. Policjanci ustalili, że oszust proponował wymianę pieniędzy także w innych sklepach. W jednym z nich zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać wizerunek przestępcy.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w jego identyfikacji, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę tel. (32) 67 38 255 lub (32) 67 38 280. Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl. Do dyspozycji jest również formularz „Powiadom nas”, zamieszczony na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość. /KPP w Zawierciu/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *