zachmurzenie umiarkowane
15°
12°
środa
Radni staną murem za Szmukierem?
24 marca 2023 r. | 12:22
8

Na najbliższej sesji Rady Miejskiej we Włodowicach, radni będą rozpatrywać skargę na Burmistrza Adama Szmukier. Jest już projekt uchwały w tej sprawie, który przewiduje, że radni staną murem za Szmukierem.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
8 odpowiedzi na “Radni staną murem za Szmukierem?”

 1. Mała pisze:

  taka skarga to nic takiego. powiem wam lepszą nowinę. OSP Rudniki na 100 lecie dostanie swojego stara ale… będzie miał zrobiony remont 🤣 40 letni staruszek. brawo .

  10
  • Max pisze:

   Liczy się okazja, nie samochód.

  • wirnik pisze:

   A po co im nowy samochód? Nie będzie pasował do tej rozwalającej się remizy i tego drewnianego strażaka nad wejściem a tak to wszystko jest ok.

   3
   1
   • Mała pisze:

    Musisz wiedzieć że remiza w Rudnikach nie jest własnością gminy która sponsoruje np. inne remizy jej podlegające . Są jej właścicielami. Strażacy z Rudnik z własnych środków remontują strażnicę lub ewentualnie z innych środków które dostają od firm lub instytucji zewnętrznych. Teraz czeka ich największą inwestycją związana z budową dachu która pochłonie grubo ponad 100 000 zł.

    3
    1
 2. wirnik pisze:

  Ale przecież mają naczelnego strażaka w zarządzie… i co nie pomoże?! Lubi się w mundury przebierać i paradować w wyglancowanych oficerkach to niech chociaż bryczkę kupi co by go wozili po wsiach okolicznych.

  • Mała pisze:

   Nie umie kanalizacji zrobić od początku do końca a dopiero samochód kupić do OSP RUDNIKI. O czym tu wogóle mowa. Brak słów i szkoda nerwów. Ale jeszcze gwiazdka nie zgasła nad Rudnikami. Być może szok i niedowierzanie zaskoczy wszystkich.

   • Krzychon pisze:

    W gminie nie ma świadomości samorządowej tj. czym jest demokracja oddolna bo została zduszona przez przydupasów (radnych, sołtysów, rady sołeckie, KGW, OSP, rad seniorów, urzędników i ich rodzin, które są zainteresowane by nic się nie zmieniło popierają świadomie bądź nie, to zależy od stopnia intelektu lub cynizmu danej jednostki. Pilnuje się by parytet popierających władzę nie został zachwiany w radach i tych organizacjach. Przykład idzie z góry, zwłaszcza obecnie.

 3. pastuch pisze:

  KGW dostanie rower na trzech kołach:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *