bezchmurnie
12°
wtorek
Radni “na szybko” przyjęli ważne uchwały
30 października 2018 r. | 12:18
28

Dziś odbyła się sesja Rady Gminy Włodowice, podczas której radni bez zbędnych pytań przyjęli nowy statut gminy Włodowice, określili stawki podatków od nieruchomości i środków transportu oraz przyjęli Roczny Program Współpracy Gminy Włodowice z organizacjami pozarządowymi.

Ciekawe, dlaczego stara rada nie zostawiła tego nowej radzie i nowemu Wójtowi?

Pozostawiam to do waszej oceny.

PAWEŁ GĄSIORSKI
28 odpowiedzi na “Radni “na szybko” przyjęli ważne uchwały”

 1. ORMOWIEC pisze:

  To jest czyste a niech nie nazwę po imieniu skurwy……..
  Tylko Szmukier takie zagrywki z Milicji rodem przeniesione potrafi uprawiać .

  27
  19
 2. Feliks pisze:

  I bardzo dobrze że przyjęli uchwały coś robią i należy pogratulować sprawnej pracy. Dlaczego mieli to zostawić nowemu Wójtowi skoro wybory wygra obecny Wójt ?

  22
  25
 3. GÓRA WŁODOWSKA pisze:

  ALE SPRYTNY TUSZ PRZED II TURĄ WYBORÓW WSTYDZIŁ BY SIĘ PAN PANIE WÓJCIE MOŻE TE PANA DNI SĄ JUŻ POLICZONE A TAKIEGO PAN UDAWAŁ BIEDAKA W SOBOTĘ JAK PAN ŁAZIŁ WSTYD HONORU PAN NIE MOSZ ZA GRORZ

  18
  18
 4. Zenon pisze:

  Ze zwykłego punktu widzenia pan Szmukier i jego gwardia naprawdę topi się nie wiedzą co robic dlatego robią co mogą niszcząc panią Dorotę bo to jest ostateczność w ich wykonaniu. To straszne myślę ze zachwamy się godnie i nie pozwolimy obrazać innej osoby. Dziwię się ze radni pana Szmukiera ze tak sobie kopią dołki pod sobą. CO ZROBICIE JEŻELI PANI DOROTA WYGRA NAWET JAK NIE WYGRA TO PAN Adam nic nie zrobi wręcz przeciwnie jeszcze mogą wotum nieufności dać pod głosowanie i po co mu taki stres.

  18
  17
 5. Włodowice pisze:

  Dobrze mówisz popieram obecnego wójta ma pojęcie o tym co robi w przeciwieństwie do kandydatki Wnuk która jak wygra nie będzie zamykać Domu Dziecka w Górze Wlodowskiej szczyt hipokryzji w jej wypowiedzi.

  19
  21
  • Nn pisze:

   Najpierw zamknie dom dziecka, potem szkoly w Rudnikach i Zdowie, a na końcu urząd gminy i pozwalnia urzędników! A i kościół może też zamknie, macie pomysły co jeszcze może w gminie zamnkąć?

   21
   17
   • Góra Włodowska pisze:

    Co wy się tych szkół tak uparliście? Wiecie jaki jest koszt utrzymania takiej szkoły, ? nasza gmina jest biedna i trzeba szukać wszędzie oszczędności. W innych gminach takie szkoły zamykają i nikt problemów nie robi. Ile np w Zdrowie jest dzieci w szkole?

    12
    9
 6. Społecznik pisze:

  Ta BABA jako wójt może wszystko zniszczyć a i ta BABA nie jest od nas czyli z Włodowic. Dość że BABA to jeszcze BLONDYNA ??? Ciekawe na jakiej patelni ona rosół gotuje ?

  16
  20
 7. Zenon pisze:

  Grzeczniej człowieku Szmukiera przestań siać propagandę czy ktos wyzywa Adama do jasnej kurwicy. I co cię obchodzi obiad dom rodzina finanse Doroty Wnuk. Mnie osoboscie nie interesuje. Toniecie i topicie się w tym sosie ?

  14
  10
 8. wyborca pisze:

  Nadzór nad Domem Dziecka w Górze Włodowskiej to zadanie Starosty zlecone przez Wojewodę. Ludzie w Gminie Włodowice o tym nie wiedzą, to wcale nie dziwi skoro obecny Wójt nie zna ustawy o samorządzie . A w woli wyjaśnienia to na pierwszym miejscu jest ochrona środowiska i gospodarki wodnej, na drugim drogi gminne, na trzecim wodociągi, dopiero na dziewiętnastym to współpraca z organizacjami samorządowymi to Wasze straże i KGW ale Wasz Wójta tańce, śpiewy, wycieczki i picie stawia na pierwszym miejscu.

  17
  8
 9. ABC pisze:

  Panie redaktorze co to znaczy NA SZYBKO ? Bez względu na wybory gmina musi realizować swoje zadania. Pan o tym nie wie?

  8
  7
 10. GÓRA WŁODOWSKA pisze:

  PANIE WÓJCIE CO Z GAZOCIĄGIEM WIDZIMY ŻE PRZED WYBORAMI PAN GO OPIERDOLIŁ ZEBY CO MIEĆ NA WYBORY , ŻEBY NOM OCZY ZAMYDLIĆ RYNEK PAN ROZPIERDOLIŁ TO Z TYCH PINIYDZY Z GAZOCIAGU ALES PAN JES CHŁAPCZYWY I NIE POWAZNY TO KIEDY PO CICHU PAN NAS SPRZEDOSZ

  10
  8
 11. Feliks pisze:

  A zapytaj może dlaczego sprzedał gazociag dopiero wtedy krytykuj.

  7
  11
 12. Społecznik pisze:

  Szmukier taki zamulony jest że może nawet nie wie że opierdolił po cichu GAZOCIĄG ? Walnie Szmukier głupi uśmiech i po sprawie i kasę przetańczy i przepije z KGW—- najmocniejsze KOBYŁY są w Hucisku te lale malowane i co jedna to szersza w du…ie i gębie

  11
  9
 13. arti pisze:

  Chamstwo do potęgi Społecznik!!!

  8
  8
 14. Jarrus pisze:

  Społecznik pokaz swoją dupę to ocenimy! po prostu chamstwo z ciebie wychodzi! wstydź się!

  4
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *