bezchmurnie
12°
wtorek
Problem z uchwałą dotyczącą przekazania ruin pałacu na rzecz stowarzyszenia
05 sierpnia 2020 r. | 12:02
3

Nadzór Prawny Wojewody Śląskiego unieważnił kolejną uchwałę Rady Gminy Włodowice. Chodzi o uchwałę nr 158/XVI/2020 Rady Gminy Włodowice z dnia 23 czerwca 2020 r. w sprawie wyrażenia woli powierzenia zarządu nad nieruchomością stanowiącą ruiny pałacu na rzecz Stowarzyszenia "Dla Gminy Włodowice".

Uchwała ta jest niezgodna z Konstytucją RP.

Rozstrzygnięcie nadzorcze w tej sprawie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
3 odpowiedzi na “Problem z uchwałą dotyczącą przekazania ruin pałacu na rzecz stowarzyszenia”

 1. Tymoteusz pisze:

  A to nie ma prawników żeby dobrze poprawić- w gminie z tego co wiem to jest dwóch. To może tak specjalnie zrobili żeby nie przekazać. Chcą a nie mogą. Robią z nas ciemnogród. Przekażą to byle komu albo
  pójdzie do zwalenia albo przeznacza rzeczywiście na działki.

  6
  4
 2. Zainteresowany pisze:

  Podobno fundacja ma chrapkę na ten teren i obiekt. Jak nie wiadomo o co chodzi to……..

  6
  2
  • maryna pisze:

   Fundacja nie może się wypłacić podobno za jedzenie w Rzędkowicach a pałac chcą odbudować. Chyba z tych długów co po Polsce mają. Myślą chyba że znaleźli ociemniałą wieś i wieś się na nich złoży. Wieśniacy też umią w internecie czytać.

   6
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *