zachmurzenie duże
piątek
Problem z przejściem na rynku we Włodowicach
15 marca 2021 r. | 13:18
2

Jeden z Mieszkańców złożył do Powiatowego Zarządu Dróg w Zawierciu wniosek, który dotyczy poprawy bezpieczeństwa pieszych. Chodzi o niebezpieczne i słabo oznakowane przejście dla pieszych znajduje się na Rynku we Włodowicach.

Zobaczcie pismo i zaskakującą odpowiedź.

PAWEŁ GĄSIORSKI
2 odpowiedzi na “Problem z przejściem na rynku we Włodowicach”

  1. Mieszkaniec pisze:

    A to nie starostwo dało zgodę na taki rynek?? to chyba wiedzieli co robią. To jakaś paranoja. Jak się mieszka w tym rynku to się widzi jak przez rynek przelatują tylko te samochody. Tutaj samochody powinny się zatrzymać, ruch okrężny powinien być na środku jakiś deptak. Cisza i spokój powinien być a nie tranzyt. Te pasy są niebezpieczne. Gdzie był rozum. Kto wchodzi na środek i którędy się tam dostać. Bezmózgi.

  2. mieszkanka pisze:

    Mamy najdroższy rynek – inwestycyjny bubel za 3 mln zł. z pieniędzy z budżetu gminy /bez dotacji/. Najdroższą opłatę za śmieci i najdroższego wójta z włodarzy w powiecie . Najwięcej zarabia i to sukces mieszkańców gminy . A jak będzie wysypisko śmieci w Górze to już szczytowe osiągnięcie. Właściciel może teren wynająć firmie która nawiezie “świństwa” i zniknie. Adaś będzie oddychał świeżym powietrzem w Wiśle a mieszkańcy zapłacą za oczyszczenie środowiska.

    4
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *