zachmurzenie umiarkowane
15°
12°
środa
Problem z chodnikiem na Cegielnianej w Rudnikach
09 lipca 2018 r. | 10:44
20

Sygnalizujecie mi, że przy ul. Cegielnianej w Rudnikach jest źle wykonany chodnik z kostki brukowej. Nie dość, że zarasta trawą, to jeszcze podczas deszczu stoi na nim woda.

Panie Wójcie, może warto coś z tym zrobić?

Zdjęcia dzięki jednej z Mieszkanek.

PAWEŁ GĄSIORSKI
20 odpowiedzi na “Problem z chodnikiem na Cegielnianej w Rudnikach”

 1. Kasikowski pisze:

  Nie tylko w Rudnikach jest ten problem. We Włodowicach również.

  9
  1
 2. CZYTELNIK pisze:

  Z PEWNOŚCIĄ ZNAJDĄ SIĘ PIENIĄDZE Z “REZERW” GMINY NA WYMIANĘ TEGO CHODNIKA… TO JUŻ NAWET NIE JEST ŚMIESZNE I SŁÓW BRAK CO SIĘ W TEJ GMINIE WYRABIA!!! I NIC NIE WSKAZUJE NA POPRAWĘ A WRĘCZ PRZECIWNIE ….

  10
  3
 3. mieszkanka Rudnik pisze:

  Mam pomysł !!! Rozbierzmy go!!! Nie będzie chodnika, nie będzie problemu!!!

  17
  3
  • Kasikowski pisze:

   Zmieńmy wójta ten odejdzie i przyjdzie nowy. Wtedy wszystko zrobi.

   12
   5
   • mieszkanka Rudnik pisze:

    Zapomniałaś dopisać “za nas”. Zrobi za Nas! Ten kawałek chodnika na pewno ma swojego właściciela. U Ciebie przed domem też ma wójt posprzątać ???

    7
    11
    • Piut pisze:

     za gminne chodniki odpowiedzialny jest wójt

     11
     3
     • mieszkanka Rudnik pisze:

      To dziwne bo, w każdym mieście odpowiedzialny za chodnik jest właściciel posesji.Rozumiem że nasza wiocha jest inna?!

      5
      9
     • Zawiercinka pisze:

      Do piut -taaa skoro za gminne odpowiedzialny jest wójt to zaraz przyjdzie i Ci “fiucie” przepraszam piucie wyplewi.!

      7
      7
    • Zawiercinka pisze:

     Inny wójt był to nawet chodnika nie mieliście, a gdy obecny wójt dla wsi coś zrobil to macie problem! A wziąć się samemu do roboty i oplewic a nie szpiegowac co u kogo się wydarzyło i podburzac ludzi na wójta- próżniaki i bojcorze!

     9
     8
 4. Maska pisze:

  Taki problem to nie problem. 2 problemy to juz problem

  11
 5. wizjer pisze:

  no ten wójt to ślepy chyba i głuchy ale zaraz zacznie działać bo to wybory to musi się wykazać a co z sercem WŁODOWIC drzewa wrócą na swoje miejsce ciekawe

  11
  3
 6. Kasikowski pisze:

  jeden z radnych mi powiedział że pod nickiem mieszkanka Rudnik kryje się żona wójta. Po co go kobieta tak bronisz? chodzi o dostęp do koryta?

  10
  3
  • mieszkanka Rudnik pisze:

   Rozśmieszyłaś mnie tak że, mało nie spadłam z fotela!!!!! Pani Szmukierowa na pewno się zdziwi. Dla Was jak ktoś ma swój rozum i wyrobiony światopogląd to już “przy korycie”? Swoją drogą cóż to za radny?

   4
   10
  • SSSM pisze:

   Nie to kryją się te wściekłe pracownice bo, jak tu wyjść po cichu do sklepu na pocztę bank zaliczyć teraz to wyzwanie dla nich wielkie jest

  • Zawiercinka pisze:

   Ludzie otrząśnijcie się bo pieprzycie,- do Kasikowski -człowieku przestań jątrzyc i siać ploty. Piermandolniesz bzdurę o wójtowej a ciemny naród ( nie wszystki ) łyka to jak bocian żabę.! LUDZIE CZY WY NIE MACIE SWOJEGO ROZUMU TYLKO JAKIŚ MISTRZ ZMIESZANIA ROBI WAM PRANIE MÓZGU!!!

   4
   5
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

    Gdzie tam pranie mózgu ,dokumenty są upubliczniane i to często gęsto podpisane przez Wójta Szmukiera to czy ty Pani Zawiercinka sugerujesz że Wójt ploty sieje ??? Może i masz rację bo nic w tej Gminie się nie dzieje i to już nie jest plota.

    5
    1
    • Zawiercinka pisze:

     Jesteście podły naród i choćby wam wójt dupy smarował to taki jak ty zawsze się znajdzie co będzie ludzi podburzał. Nie widzicie tego co jest zrobione na tych wszystkich wiocha dzięki obecnemu Wójtowi ! Wy tylko widzicie każdą porażkę! Tępe buraki!!! A my tak a’propo na Ty nie przechodziliamy!

     4
     4
    • mieszkanka Rudnik pisze:

     Jak pana wypowiedź, panie” prawdopodobnie Dariuszu Szlęku”,ma się do problemu chodnika w Rudnikach?

     1
     4
 7. Zawiercinka pisze:

  Jesteście podły naród i choćby wam wójt dupy smarował to taki jak ty zawsze się znajdzie co będzie ludzi podburzał. Nie widzicie tego co jest zrobione na tych wszystkich wiocha dzięki obecnemu Wójtowi ! Wy tylko widzicie każdą porażkę! Tępe buraki!!! A my tak a’propo na Ty nie przechodziliśmy!

  5
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *