bezchmurnie
12°
wtorek
Poszukiwany Damian Ibek!
04 lipca 2018 r. | 18:01
6

Policjanci z Zawiercia poszukują 33-letniego Damiana Ibek, za którym wystawiono list gończy. Poszukiwany mężczyzna ma ponad 180 cm wzrostu, niebieskie oczy i ciemne włosy. Na lewym ramieniu i prawej łydce ma tatuaż „biomechanika”. Trzeci tatuaż przedstawiający twarz posiada na klatce piersiowej. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub tel. alarmowy 112.

Poszukiwany Damian Ibek od kilku lat ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, najprawdopodobniej poza granicami naszego kraju. W dniu 8 lutego 2018 roku Sąd Rejonowy w Zawierciu wystawił za nim list gończy. Mężczyzna jest poszukiwany na podstawie: Art. 209 § 1 Uporczywe uchylanie się od wykonania ciążącego na sprawcy z mocy ustawy lub orzeczenia sądowego obowiązku opieki przez niełożenie na utrzymanie osoby najbliższej.

Wzywa się każdego, kto zna miejsce pobytu poszukiwanego, do zawiadomienia o tym najbliższej jednostki policji, prokuratory lub sądu. Jednocześnie Sąd ostrzega o odpowiedzialności karnej za ukrywania poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce, a także zapewnia o utrzymaniu w tajemnicy co do osoby informującej.

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. /KPP w Zawierciu/
6 odpowiedzi na “Poszukiwany Damian Ibek!”

 1. mieszkanka Rudnik pisze:

  A co ten Pan ma wspólnego z Włodowicami?

  1
  6
 2. On pisze:

  Nie to zbieżność nazwisk

 3. Mirek pisze:

  Co wy za głupoty piszecie !!! Przecież widać podobieństwo do tego radnego Ibka strażaka czy też strażnika bo mnie mundur zmylił. Radny łysy i poszukiwany też łysy a rodzice czasami nie chcą przyznać się do swoich pociech.

  2
  6
 4. On pisze:

  Co Ty pierd… IBEK radny ma tylko 2 dzieciaków i chłopak oraz dziewczyna studiują

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *